Sevgilinizle Yaptığınız En Eğlenceli Şey Neydi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar.Bugüne kadar sevgilinizle yaptığınız en çılgın ve eğlenceli şey nedir?Veya neler yapmak istersiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    sahilde , iskelede oturup ona sarılmaq göslerine bakaraq seni sefiorum bebegim demeq ....

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cengiz
    cengiz's avatar
    Erkek

Benım kız arkadasımın babası ASsubay mıdır nedır ole bısey Haliyle de Askerı lojmanlarda Oturuolar cıkmaya basladımız da Her gece  evının onune gıderdım İLk gunlerde Bekcı askerlerle Kavga edıoduk  atısıoduk Suan Noıbetcı askerLerLe nerdeyse Can cıyer oLduk ama yeter artık gıtmıom o gelio ggunduzLeri...

:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GKN
    GKN's avatar
    Erkek

gece dışarda bir bankta, hava serin , omzuna kafamı yaslamak isterdim heralde, yıldızların altında .

yada kalp atışlarını duymak falan isterdim.

40+40= 80 80+80=180 180+40=180,40 +10 = 180,40,10
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Ben gece bos bir metronun icinde (4-5 kisi olacak, yol uzun olacak ve hava yagisli olacak) birbirimize yaslanarak uyumak isterdim :)  

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Erkek
    Hiç bir kadının elini tutmuş değilim..! Bu gune kadar elime kadın eli değmedi..!!! Yağmur Altın'da el, ele saatlerce gezmek..! işde benim hayalim budur...Fazlası bana zarar...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sex

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Elixir bunu yazdı:

Hiç bir kadının elini tutmuş değilim..! Bu gune kadar elime kadın eli değmedi..!!! Yağmur Altın'da el, ele saatlerce gezmek..! işde benim hayalim budur...Fazlası bana zarar...

sonrada zatüreden ölürsünüz ikiniz beraber

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    a.q. beş aydır yazışmaktan başka bir şey eğlenceli gelmedi... bir türlü görüşemedik ki eğlenceli bir şey yapalım..millet takıyor eline eline bizde bakıyoruz mına k..yaaa 
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

simdiye kadarki tum sevgililerim icinde en cok zevk duydugum sey kaldigimiz otel de herkes assagida yemek yerken... sevgilim odasinda agliyordu ve ben bunu kimseciklere belli etmeden ahciya rica ettim ve bir tabak alip askimin odasina goturdum...

o anda o kadar zayiftiki... gucunu toplamak icin bana sikica sarildi...

ewt bence buydu en zevkli yasadigim sey...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek

Bi opsem yeter 1 .5 senedir goremiyorum zaten ak

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
Toplam Hit: 2686 Toplam Mesaj: 20