Şeytan-I Racim [Film]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

mk tırsa tırsa hikayeyi okuyorum, okumayın beyler.

Gelde şimdi uyu anasını satayım, sabahlayacaz yine.Koridordan kapıma doğru duman giriyor gibi görüyorum lan.

Allah belanızı alsın iyi bok yediniz quantumm unda mk ben.

hahahahahhahahah hoca hikayeyi ilk okuduğumda aynen ben de öyleydim :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    Poet bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

hikayenin orjinalini paylaşabilecek olan?

nete düştü galibia mycitynin sitede gördüm

İnci sözlük atakanın hikayesi quanttum falan diye aratırsan bir kısmı var, hiç bir zaman tamamlamadı ibne, ben heralde 1 senedir bekliyorum ama hikaye daha önceye dayanıyor kanser etti milleti. tabi film olacağını bilmiyorduk o zamanlar

oha film mi olmuş vay amk ullan ne hikayeydi o be,2 gece ışık açık yatmıştım aq :D 1.5 sene önce falandır sanırım vay amk :D

Abü ne ota boka tırsan bi milletiz ya.İçinde cin şeytan olan her hikaye, film, müzik milletimizi altına sıçtırtıyor amk.

Valla bende bu konuyu görünce okudum yazıyı gayet güzel gerilim romanı edasında anlatmış. Hikayede bazı yerlerde çok saçma tutarsızlıklar var, mesela odası yandıktan sonra odaya giriyor ama atakanla girene kadar kitabı bulamıyor. Aynı şekilde hoca çiçek toplamaya atakan denen 1 gün önce yandan cinler tarafından yandan yemiş biriyle çıkıyorlar üstelik hayatlarında o çiçekleri görmemişler orman zaten tehlikeli hoca niye onları güvenli evde tutup kendisi gitmedi?

Daha böyle 5-6 tane hikayede akıcılığı etkileyen hatalar var ama onu da yazanın belki ilk belki de amatör zamanlarındaki yazılarından biri olduğunu düşündüğüm için pek kötü olarak görmüyorum.

Sonuçta devamı gelmesi gerekir olayların nasıl sonuçlanacağını merak ettim :D

devamı film la işte :D

Yok hocam eleman yazmış filmin benle alakası yok, yazımı okuyan biri gitmiş filmini çekmiş diye.

Kendisi devam etcek işallah, kesin o kızın ırzına geçecek cin bak buraya yazıyom :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

hikaye fenaymış he çocukluk zamanlarımı hatırladım, uzuuun zamandır tırsmamıştım bu cin muhabbeti hikayelerinden.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

Bu saate kadar üşenmeden okudum hepsini gerçekmidir yalanmıdır bilmemde çok sürükleyiciydi  sonunu çok merak ettim devamı gelse bari : )

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

edit

Esconda tarafından 31/Eki/13 09:04 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

saat 8 sulari yatttigim gibi tum hikayeyi aynen ruyamda gormus bulunmaktayim

Ek olarak bilncaltimla birlikte 15 dakika once ''kelimei sahadet'' ile karabasanla mucadele ederek uyandim.

Uyanik olarak bir korku hissetmiyorsunuz ama hikayeden sonra 2,3 saat uyuyabilene adam derim, ruhumu teslim ederim

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

İncici elemanın anlattığı hikaye filmden daha etkileyici..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

saat 8 sulari yatttigim gibi tum hikayeyi aynen ruyamda gormus bulunmaktayim

Ek olarak bilncaltimla birlikte 15 dakika once ''kelimei sahadet'' ile karabasanla mucadele ederek uyandim.

Uyanik olarak bir korku hissetmiyorsunuz ama hikayeden sonra 2,3 saat uyuyabilene adam derim, ruhumu teslim ederim

Hocam hikaye cok akici. Soyledigin gibi 2 saatte falan bitirdim, sonra yattim, mis gibi uyku cekmisim, hicbir problem yok.

Boyle mevzular konu oldugunda tek sey soyluyorum. Cinlerden degil, insanlardan korkmak lazim. Zaten hikaye de bunu ogretiyor aslinda.

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

hikaye :http://ccc.incisozluk.cc/w/korkunç-hikaye-anlatıyorum-capslerle-kanıtlarla/@quanttum

Hikayenin finali buldum beyler yalnız anlamanız için önceki hikayeyi baştan sona okuyun.

quanttum  ünlü bir iş adamının oğludur burda isim vermek  istemiyorum.İş adamının oğlu varlık içinde yokluk çekmektedir çünkü o asosyal bir kişiliğe sahipdi .quanttum'un  beyin damarlarında daralma olduğundan gün geçtikce garip davranışlar sergilemekte, bu durum ailesi tarafından kabullenilmiş ve onun mutlu olabilmesi için varını yoğunu koymuşturlar.Ayrıca quanttum doğduğunda baba tarafından aids virüsü bulaşmış tahlihsizlerdendi.Üniversiteye yazılır ancak kafa dengi bir arkadaş bulamaz, babası buna üzülür oğlunun iyi vakit geçirmesini ister ölümcül bir hastanın son isteklerini yerine getirir gibi , varlıklı aile ona gizlice para karşılığı bir arkadaş tutar  , oğluna  yaklaşmasını aynı evde kalmalarını  birbirleri mukayet olmasını ister tahmin edersiniz ki o arkadaş atakandır.Atakan , iş adamından oğlunun hakkında bütün bilgileri alır yakınlaşmak için  işe koyulur.Birgün üniversite etkinliğinde güneş tutmasını seyretmek için bütün öğrenciler bir tepeye çıkarlar. (quanttum'un rüyalarında gördüğü gökyüzü kızıla bulanmış güneş gözükmüyordu olayıda  bu güneş tutulmasıdır).Bizim asosyal quanttumda arkadaş arayışlarında olduğundan oda katılır , lafı fazla uzatmıyım atakan sessizce arkasına yaklaşır dibine kadar hiç bir şey demeden gelir.hava hafiften kararır gibi olur , atakan arkasında ses çıkarınca bizimkisi irkilir ve aniden dönerek korkmuş şekilde atakanla bakışırlar (mutfaga gittim atakan arkamdan yaklaştı yılan gibi gelmişti korktum , yüzünü göremiyordum, gözleri kesilmiş mavi boncuk vardı..) evet atakanın gözleri maviydi ve tepedeki yansıma yüzünü saklıyordu ,hava kararınca yanında mum getiren insanlar mumları yakıp etrafında müzikler eşliğinde sohbet ediyorlardı.(evdeki mumlar bulduğu zaman ve mumlardan çıkan dumanlar) atakan başlar bizim asosyalle muhabbet etme çabalarına, ordan burdan muhabbet ederken kaynaşırlar...quanttum , atakanı süzer ve boynundaki kolyesine bakmak için rica eder.(Atakanın içinde resmi olan kolyedir) evet olayı az  çok çözmeye başladınız, zaman ve gerçek kavramı malesef quanttum beyninde yoktu o saniyeler içinde çünkü hayatının son dakikalarını yaşıyordu ve ayrı bir şizofrenliğe girmişti o tepede.. Quanttum, atakandan aldığı kolyeye bakarken burnundan damlaya damlaya akan kanın kolyeye düşmesi görür.. Etkinlikte bulunan bir doktor quanttumun bir zamanlar tedavisi için uraşan doktorlardan biriydi ve burun kanamasını  gören doktor hemen yanına  gelir , atakana dönerek    bunun ne işi var burda der(babamla köydeki hocaya gittik bana ,  bunun ne işi var burda dedi) atakan bir an korkarak ne olduğunu anlamaya çalışır...Quanttumu hemen hastaneye kaldırırlar , halsiz bitkin ve beyni durmak  üzeredir.Hastaneye koşusan ailesi onu cam duvardan   ağlayarak  izlemeye başlarlar..Hemşire ameliyat için koluna serum bağladı ve beyin iğneyi algıladı (gitmem ona baba diyorum, babam tamam diyor , ertesi gün zorla dedem babam ben bindik gidiyoruz , hoca koluma toplu iğne gibi bir şey batırdı ve kanı suya damlattı) quanttum cocukluktan beri serum aldığı için doktora hiç bir zaman gitmek istememişti zorla götürülmüştü.ve  ameliyat saati yaklaşır , doktorlar  ameliyat haneye girer ekipmanlar hazırlanır quanttumun şuru hala  açıktır ancak gerçek tamamen onun  için yalandı ,  beyin tamamiyle ona hükmediyordu ameliyathanedeki neşterleri doktorun elide görünce evet o bıcak aklınıza gelmedi mi (hocanın ona verdiği bıcağı gösterdi, onlara karşı oğlum dedi yapılabilecek şey buymuş)  ameliyat başlamış vucüt tüm acıyı hissetmeye başlamıştı evet onu kaybediyorlardı , doktorlar tüm ümitlerini yitirirmiş çaresiz birbirlerine bakıyorlardır ve kalp durmuştu, bitkisel hayata girdi zor bir karar vermeleri lazımdı doktorların ,ameliyathaneye ünlü iş adamını çağırdı doktorlar  fiş çekilecekti...İş adamı cebinden bir sigara çıkarır ve yakar hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar çaresizdir , anne camdan neler olup bittiğini anlamaya çalışırken camıları vuruyor ve ağlamaya başlıyor.. ve karar fiş çekilecektir ... fiş çekildikten sonra quanttum beyinin son 6dksındaki sahnesinde neymi oluyor ?

babam arabanın direksiyonuna geçmiş oturuyoru, annem camı tıklattı, elinde sigara sadece oturuyor babam, anneme bakmıyor dahi, sonra anneme camın arkasından boynunu çevirip baktı, ağlamaya başladı koskoca adam, kapıları kilitlemiş ön koltukta sigara içip ağlıyor, annem aç şu kapıyı diyor, babam sadece ağlıyor, 5 dakika kadar öylece oturdu elinde sigara ağladı, sonra açtı kapıları, baba kurban oluyum niye ağlıyorsun dedim, artık bıktım dedim, oğlum dedi apartmanın kapısında yaşlı bir kadın beni durdurdu, su istedi dedi, ne suyu baba dedim, ağzı titriyordu anlatırken, ağlıyordu bir taraftan, bilmiyorum oğlum dedi, baba dedim saat 3 ü geçiyor bu saatte apartmanın kapısında kim niye su istesin dedim, babam bekle getiriyim demiş arkasını kadına dönmüş, kadın benim oğluma senin oğlun diye bağırmış babam arkasını döndüğünde kimse yokmuş, koşmuş arabaya, bıçagı eline almış kapıları kapatmış o korkuyla

Media tarafından 31/Eki/13 12:38 tarihinde düzenlenmiştir

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

bir bu filmi, bir de dabbe: cin çarpması filmini nette gören duyan olursa bilgilendirsin lütfen.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 11699 Toplam Mesaj: 89