Şeytan-I Racim [Film]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    HoLYSeRo bunu yazdı

bu @1'in verip kaldırdığı caps adresi http://imgim.com/b265b.jpg 

bu ifşa ettiğim haberin adresi http://www.denizlihaber.c...kalede-supheli-yanginlar/ 

bu orospu çocuğunun yalanını ilk ifşa eden benim bana mesaj attı bende konusuna aynen şunu yazdım:... bir süreliğine ifşa metnimi editliyorum ... 

ve bu quanttumun bana attığı mesajın capsi: http://imgim.com/468incil5412835.jpg 

buldum ama nedir ne değildir bilmem.

hocam az önce tüm hikayeyi okudum baştan sona eğer alayı yalansa helal olsun adama iyi kurguluyor :F lakin acayip iyi anlatmış olayı, bir an gerçek mi lan acaba diye düşünmeye bile başlamıştım.

İyice bir anlatsana  hocam nedir ne değildir bu olay?

valla bende bilmiyorum haber doğruda pm olayı ps de olabilir ama hikayeyi yorumlarla okuyunca bayagı mantıklı buglar bulmuşlar :D ama helal olsun harbıden böyle birşey kurguluya bildiyse.

aslında şöyle bir şey var. İlk başlarda herşey çok insancıl giderken, sonradan olaylar rutine biniyor. Mesela o yaşlı hocanın köyünde geçen olaylar, sonrasında adam zaten cinli ama cinli ormanda çiçek toplaması falan.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

korku filmlerine gidip de "abi cok gulduk ya" diyen tiplere uyuz oluyorum ya dram filmine gidip erekte de olur bunlar hatta erotik filme gidip aglarlar felan.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

dün okudum biraz etkilendim ama saçma gelen birçok olay var hem hani kitapta yazıyodu cinler insanoğluna tesir edemez durduk yere vs ama burda cin kıza aşık oluyor rahatsız ediyor bunun gibi durumlar

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

amk 54 mesaj atılmış koyuya naptınız böyle :( var mı arada link paylaşan, göremedim ben :(

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Media

leyla ile mecnunun finalinden fazla etkilenmişsin hocam.

millet de yemiş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

amk 54 mesaj atılmış koyuya naptınız böyle :( var mı arada link paylaşan, göremedim ben :(

cikarsa yine senden cikar bu link .P

hani daft nerde

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Hocalar sizin de hikayeleriniz varsa tek başlık altında okuyalım yav, bu piç yarım bıraktı içimde kaldı :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

hep merak etmişimdir. hep rastlıyorum bizdeki haberlerde "cin gördüm", yabancılarda "demon gördüm". ulan diyordum bana niye görünmüyor veya o kadar gizli kitaplardan falan surelerle yazılarla dualarla çağıranlar varken neden onlara değil de bu haberdeki kadına/adama görünüyor bunlar diye hep merak ediyordum.

sonra kendi cevabımı kendim verdim ;) birileri birşeyler içiyor halüsinasyon görüyor onu da haber yapıyorlar. veya birisinin küçüklükten aklına korku sokulmuş. o korku günün birinde büyüyp halüsinasyona dönüşüyor. 

elhamdülillah müslümanım, kuranda cin geçtiği için cinlerin varlığına da inanıyorum. ama cin gördüm o oldu bu oldu diyenlere inanmıyorum. benim bildiğim cinleri gören iki peygamber var. onların dışında cinleri görüp konuşan çarpılan bilmem ne eden kimsenin olacağına olanak vermiyorum. onların tabiatı başka bizimki başka. arada perde var frekans farkı var bilmem ne varken ister çağırsın ister sövsün göremez kimse..

quantum olayına gelince ben o adamın yazdığı hikayeyi komple kendi yazdığına inanmıyorum. çünkü her gün incide cinli hikaye anlatıyorum isimli birsürü başlık açılıyor. bir ordan bir burdan biraz da düzeltip mantıklı hale getirirsen sen de quantum gibi yazarsın onda birşey yok. film senaryosunun quantumun hikayesinden araklandığı iddialarına da götümle gülüyorum. quantumun tanınmak amacıyla yan inci yazarlığıyla ortaya attığı asılsız bir olay.

o değil de, bu filmi ve dabbe: cin çarpmasını nette bulabilen yok mu ? 

DadasAdam tarafından 02/Kas/13 15:45 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baykusx
    baykusx's avatar
    Erkek

Bulan olmuş muymuş?

:!21A'!2
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek