folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Sezon Ortası Özel Turnuvası LOL BJK

Sezon Ortası Özel Turnuvası LOL BJK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

belki bilmeyenleriniz vardır diye konu açayım dedim bjk resmi takımı Sezon Ortası Özel Turnuvasında yarışıyor dün 3 maçıda kaybettik ama 2002 deki ilhan mansız gibi bir olay yaptık ilk dakikadan :D 

Lol de bi başarı ama yeterli değil malesefki. 

yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. ayrıc

bugün yine yayınlar var 2 maçımız daha olacak izlemek isteyenler için

http://www.twitch.tv/

bjk içinde

http://www.lolespor.com/sl/2015/kmf/teams/be%C5%9Fikta%C5%9F-e-spor-kul%C3%BCb%C3%BC

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bize sağlam bi ormancı lazım abi. ayrıca orta kolidor için yabancı transfer değil de naru ikna edilebilseydi güzel olurdu.

şu an görünen alt kolidor iyi. maçın sonlarına yetiştim ama adc ezilmemişti. birde janna almaya mahkum etti skt thresh olsa biraz daha dayanabilirlerdi. ama ormancı şart. gurd ne kadar sempatik olsa da yetersiz :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

bize sağlam bi ormancı lazım abi. ayrıca orta kolidor için yabancı transfer değil de naru ikna edilebilseydi güzel olurdu.

şu an görünen alt kolidor iyi. maçın sonlarına yetiştim ama adc ezilmemişti. birde janna almaya mahkum etti skt thresh olsa biraz daha dayanabilirlerdi. ama ormancı şart. gurd ne kadar sempatik olsa da yetersiz :/

aynen hocam orta koridor ve ormancı sırıtıyor ama tr nin en iyileri. naru da kurtarmaz bence..

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

gurt yetersiz, seviyesi turnuvanın çok çok altında, skill shotları genelde tutmuyor refleksleri çok yavaş koşu yoluna skill atmaya çalışıyor adam manevra yaparsa kesinlikle tutturamıyor, görüş olmadan fazla saldırgan davranıyor genelde karşı takım oyuncularını sarıp kapatmaya çalışırken bizim oyuncuların kapatılmasına yol açıyor, energy orta seviyeli bir oyuncu takımı taşıyabilecek bir oyuncu değil maç iyi gidiyorsa energy de iyi maçta en ufak yolunda gitmeyen bir durum oluştuğunda energy lanedende oyundanda düşüyor, thaldrinde yine orta seviyeli bir oyuncu turnuvanın altında kalıyor, nardeus turnuvadaki oyuncuların seviyesine yakın olan tek adam, kendini korumayı iyi biliyor turnuvadaki profesyoneller bile kolayına nardeus a ulaşıp fighttan düşüremiyor, yine desteği dumbledoge elindekini sonuna kadar kullanıyor, kişisel sempatikliğinin yanısıra maç kötü bile gitse sonuna kadar yapması gerekeni yapan harika bir destek oyuncusu, içimdeki yorumcu dışarı çıkmayı bekliyormuş valla :D 

not: beşiktaşın yenilgileriyle rezil olduğunu düşünmüyorum, dünya devlerine karşı oynadılar ve rakiplerini ciddi davranmaya mecbur edecek şekilde tehdit oluşturdular buda yeterli, dp maçını hatırlayanlar rezilliğin ne demek olduğunu bilir

Lotus tarafından 08/May/15 20:43 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

kesinlikle rezil olmadık ama 3 ejder aldığımız o ahq macını nasıl verdiler anlayamadım, ne kadar basit hatalar yaptılar. birde koridor değiştirmesinler olmuyor.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

kesinlikle rezil olmadık ama 3 ejder aldığımız o ahq macını nasıl verdiler anlayamadım, ne kadar basit hatalar yaptılar. birde koridor değiştirmesinler olmuyor.

O maci ust koridorda eksik tf yaptiklari icin kaybettiler katliamdan sonra adamlar aldi yurudu zaten bu kadar buyuk rakiplere karsi bu hatalar maci bitirir bencede takima naru ile intz in ormancisini  katsalar super bir takim cikar ortaya

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

O maci ust koridorda eksik tf yaptiklari icin kaybettiler katliamdan sonra adamlar aldi yurudu zaten bu kadar buyuk rakiplere karsi bu hatalar maci bitirir bencede takima naru ile intz in ormancisini  katsalar super bir takim cikar ortaya

kesinlikle katılıyorum ama ikiside imkansız bence, brezilyalılar hala telefonla bilmem neyle şike yaptıgımı düşündüklerinden dolayı memleketde vatan haini ilan edilme korkusuyla gelmez, naru da dp fanlar tarafından o baskıyı kaldıramaz, ki twitterdan da sürekli dalga geçiyordu falan gelirse kendini rezil eder.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı
    logas bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

kesinlikle katılıyorum ama ikiside imkansız bence, brezilyalılar hala telefonla bilmem neyle şike yaptıgımı düşündüklerinden dolayı memleketde vatan haini ilan edilme korkusuyla gelmez, naru da dp fanlar tarafından o baskıyı kaldıramaz, ki twitterdan da sürekli dalga geçiyordu falan gelirse kendini rezil eder.

ormana ben kondzisan'ı istiyorum tr'de izlediğim en sağlam ormancı. 2 lvl olduğu anda gank düşünüyor adam.

ayrıca rezillik bir durum yok az önce tsm 3 skor aldı 2si oyun sonu kule altı aldılar ki zaten bjk'nın bu takımları elemesi beklenemez bu gece en azından 1 maç alırlarsa güzel olur. dün skt maçını izledim yani onun üstüne bişi yapılmazdı adamlar şiir gibi oynuyor yapacak bişi yok. gurd iyi güzel ama kafede belli bi oyunu en iyi oynayan abi modunda. geleneksel kalıyor modern ormancı lazım (4 aylık oyuncuyum atıp tutuyorum bende :F)

birde geçen sene dp ne yapmıştı o ara hiç oyunla alakam yok çok mu ezildiler ?

edit: yalnız şu an edg tokatlıyor. adamlar ders niteğinde oyun oynuyor abi :W

Kreyzi tarafından 09/May/15 01:35 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

RotKerim bunu yazdı
    logas bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

ormana ben kondzisan'ı istiyorum tr'de izlediğim en sağlam ormancı. 2 lvl olduğu anda gank düşünüyor adam.

ayrıca rezillik bir durum yok az önce tsm 3 skor aldı 2si oyun sonu kule altı aldılar ki zaten bjk'nın bu takımları elemesi beklenemez bu gece en azından 1 maç alırlarsa güzel olur. dün skt maçını izledim yani onun üstüne bişi yapılmazdı adamlar şiir gibi oynuyor yapacak bişi yok. gurd iyi güzel ama kafede belli bi oyunu en iyi oynayan abi modunda. geleneksel kalıyor modern ormancı lazım (4 aylık oyuncuyum atıp tutuyorum bende :F)

birde geçen sene dp ne yapmıştı o ara hiç oyunla alakam yok çok mu ezildiler ?

edit: yalnız şu an edg tokatlıyor. adamlar ders niteğinde oyun oynuyor abi :W

ben sana nasıl ezildiklerini söle anlatim kule 0 skor 1 karsı takım 3 inhi + 20 küsür skor  du hatırladıgım kadarıyla skor bakımından 3 ü gectiklerini hatırlamıyorum hakta bi macta 20 yi görememislerdi sanırım o derece

logas tarafından 09/May/15 02:50 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Mid oyuncumuz cidden yetersiz kalıyor. Şampiyon havuzu çok dar, dün belamızı zikti açıkcası Lulu aldı hep :D

Ormancımız bazı durumlarda çok yetersiz kaldı. Özellikle 2. ve 3. oyunda çok kötüydü. Toptaki börke ise iyidir candır ancak onunda şampiyon havuzu dar biraz. Heca alırsa oynuyo yoksa pek fark gösteremiyor. Değişik herolar denemesi lazım biraz.

Jung için Kondzisan güzel olurdu takıma. Mid için Naru türkiyedeki en iyi mid oyuncusu ve uluslararası turnuvalarda edindiği tecrübeleri oyununu yansıttı. Aynı şekilde oyununu geliştiren oyunculardan biride Fabfabulous şuan türkiyedeki en iyi solo oyuncusu. Adc Nardeus çok iyi supp içinde Dumledoge iyi. Ancak tüm iyi oyuncuları tek takıma toplarsak Barcayı süperlige getirmek gibi olur saçma :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Mid oyuncumuz cidden yetersiz kalıyor. Şampiyon havuzu çok dar, dün belamızı zikti açıkcası Lulu aldı hep :D

Ormancımız bazı durumlarda çok yetersiz kaldı. Özellikle 2. ve 3. oyunda çok kötüydü. Toptaki börke ise iyidir candır ancak onunda şampiyon havuzu dar biraz. Heca alırsa oynuyo yoksa pek fark gösteremiyor. Değişik herolar denemesi lazım biraz.

Jung için Kondzisan güzel olurdu takıma. Mid için Naru türkiyedeki en iyi mid oyuncusu ve uluslararası turnuvalarda edindiği tecrübeleri oyununu yansıttı. Aynı şekilde oyununu geliştiren oyunculardan biride Fabfabulous şuan türkiyedeki en iyi solo oyuncusu. Adc Nardeus çok iyi supp içinde Dumledoge iyi. Ancak tüm iyi oyuncuları tek takıma toplarsak Barcayı süperlige getirmek gibi olur saçma :D

dün gece yanlış hatırlamıyosam edg ile oynarken thaldrin hasar yiyerek kaçarken rakip kuleye doğru flash attı çok saçma heyecan yapıyolar :D

Toplam Hit: 2325 Toplam Mesaj: 23