Sıcak Fırsatlar 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Şalgamı nasıl saklıyorsunuz, bozulmuyor mu 20lt içene kadar?

Şalgamı ben de severim de mına kodumun basurunu azdırıyor. Ben yavaş yavaş içene kadar bozulmaz mı?

kurtuluşu var aslında hocam, bu kadar kasma bence.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Şalgamı ben de severim de mına kodumun basurunu azdırıyor. Ben yavaş yavaş içene kadar bozulmaz mı?

Var da hocam şimdilik çok ileri değil. Bir de bazı riskler var doktoruna göre değişiyor. Kimisi kaslara Zarar veriyor yaş ilerledikçe altına siciyorsun falan.

Neyse konuyu göt mevzusuna çevirmeyelim :)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

YouTube premium deneme süresi 1 aydan 3 aya çıkmış

Kaçmaz fırsat 

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.gittigidiyor.com/taki-saat/ata-altin-cumhuriyet-altini-sikke-grubu-kablosuz-mouse-hediye_pdp_545459279

Farede altından galiba. Yoksa 1.000 lira daha fazla istemesinin başka açıklaması yok.

https://altin.doviz.com/ata-altin

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

YouTube premium deneme süresi 1 aydan 3 aya çıkmış

Kaçmaz fırsat 

YouTube Vanced varken para verilmez. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Var da hocam şimdilik çok ileri değil. Bir de bazı riskler var doktoruna göre değişiyor. Kimisi kaslara Zarar veriyor yaş ilerledikçe altına siciyorsun falan.

Neyse konuyu göt mevzusuna çevirmeyelim :)

:D

Ne Mutlu Türk Doğana..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

20 litre acılı şalgam kargo dahil 💯 lira.

https://instagram.com/babacan.salgam

Eskiden şalgam suyundan iğrenirdim ancak bağımlısı oldum. Kebabın yanında vazgeçilmezim. 

Adana' lıyım. Burada bile her yerin şalgamcı güzel olmazken başka yerlerdeki şalgamcı ağzıma koymam :)

Hazır şalgam içenler ben şalgam içtim demesin. Bunu da burada belirteyim... 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

...

Eskiden şalgam suyundan iğrenirdim ancak bağımlısı oldum. Kebabın yanında vazgeçilmezim. 

Adana' lıyım. Burada bile her yerin şalgamcı güzel olmazken başka yerlerdeki şalgam'ı ağzıma koymam :)

Hazır şalgam içenler ben şalgam içtim demesin. Bunu da burada belirteyim... 

DoğanAy'ın şalgam'ı, el yapımı Şalgam'dan tat olarak çok mu farklı? gerçi ben doğanay'ı da pek beğenmedim(ne acılısını ne de acısız olanını ).

Bir'de bu hava sıcakken mi içiliyor, sıcak havada soğuk mu içiliyor. yada birşey üstüne mi içiliyor?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam piyasa kapalı olası aşağı ve yukarı yönlü harekete göre zarara düşülmesin diye böyle birşey yapılmış olabilir. Eğer sabit bir fiyat belirleniyorsa ve olaki hafta sonu altın olağanüstü yükselirse suistimal edilmesin diye yapılmıştır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

GTA 5 PC - 21 mayista Epic Games'ta ücretsiz. 

Toplam Hit: 219590 Toplam Mesaj: 547
sıcak fırsatlar