Sıcak Fırsatlar 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e2-5-xt-oyuncu-bilgisayari.html

Fiyat uygun geldi. 50 lira fark verince tüm parçaları kasaya takıp test edip gönderiyorlar. Sizde elektriğe bağlayıp direk kullanıyorsunuz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yemeksepeti Banabi ilk siparişte 40 lira ve üstüne 20 lira indirim veriyor. Kurye ücreti yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Her marketin kaliteli olduğu ürünler var. Mesala Bim'in süt ve yoğurdunu Ülker üretiyordu Şok'u alınca Bim Sek ile anlaştı. Bim'in yoğurdu bence daha lezzetli.

Onları ortaklıği bitmez. Ülker'in bimde ortaklık payı var. BİM sahibinin kızı ülker'in gelini. 

Sanıyorum bimin sek firmasına geçme sebebi ak gıdayı satmaları olabilir. Çünkü ak gıda da ortak kurulmuştu.

Hatta aytaç ilede ortak bimin sahibi.  Avrasya Et ürünleri diye geçiyor.

Zengin hep zengini buluyor:)

Ülker Bim'deki hisselerini satalı 2 sene oluyor. Bim şuan Topbaş ailesine ait. 

http://www.diken.com.tr/ulker-topbaslara-330-milyonluk-hisse-satti-parayi-borclar-icin-kullanacakmis/

Bu arada Bim süt ve süt ürünlerinin üretimini tekrardan AK Gıda'ya vermiş. Bende diyorum bu yoğurdun tadı niye süt tozundan yapılmış gibi.

A101'deki Birşah marka süt ve yoğurdu kim üretiyor bilgisi olan var mı ?

Edit : Danone üretiyormuş. Bundan sonra A101'den alayım.

https://www.instagram.com/p/BbSCh37FwbX/

mkyb tarafından 11/Haz/20 23:46 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Her marketin kaliteli olduğu ürünler var. Mesala Bim'in süt ve yoğurdunu Ülker üretiyordu Şok'u alınca Bim Sek ile anlaştı. Bim'in yoğurdu bence daha lezzetli.

Onları ortaklıği bitmez. Ülker'in bimde ortaklık payı var. BİM sahibinin kızı ülker'in gelini. 

Sanıyorum bimin sek firmasına geçme sebebi ak gıdayı satmaları olabilir. Çünkü ak gıda da ortak kurulmuştu.

Hatta aytaç ilede ortak bimin sahibi.  Avrasya Et ürünleri diye geçiyor.

Zengin hep zengini buluyor:)

Ülker Bim'deki hisselerini satalı 2 sene oluyor. Bim şuan Topbaş ailesine ait. 

http://www.diken.com.tr/ulker-topbaslara-330-milyonluk-hisse-satti-parayi-borclar-icin-kullanacakmis/

Bu arada Bim süt ve süt ürünlerinin üretimini tekrardan AK Gıda'ya vermiş. Bende diyorum bu yoğurdun tadı niye süt tozundan yapılmış gibi.

A101'deki Birşah marka süt ve yoğurdu kim üretiyor bilgisi olan var mı ?

Edit : Danone üretiyormuş. Bundan sonra A101'den alayım.

https://www.instagram.com/p/BbSCh37FwbX/

Hazır almıyorum ama . 

A101 bime takmaya başladı . Wc kağıdı bimde  iyidi bozdu .  

Saçma sapan ev aletleri bimde iyidi bozdu . Geçen a101 6lı tornavida aldım  baya baya iyi ev için idare eder 

A101 on-line sürekli bi kampanya var . 200 tl ye 30 tl  120 tl 10 tl . . Gibi

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

A101 geleceği görüp internete yatırım yaptı. İnsanları sürekli internete özendiren kampanyalar yapıyor. Şok'ta baktı internette ekmek var oda girdi internete.

Bim'in hiç bir yatırımı yok internetten satış için. 

Bu arada A101'de satılan kuruyemişler efsanedir öneririm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

A101 geleceği görüp internete yatırım yaptı. İnsanları sürekli internete özendiren kampanyalar yapıyor. Şok'ta baktı internette ekmek var oda girdi internete.

Hangi marka hocam? Geçen tuzlu fıstık aldım nimet olmasa bi benzetme yapacam da neyse...

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hangi marka hocam? Geçen tuzlu fıstık aldım nimet olmasa bi benzetme yapacam da neyse...

A101'in kendi markası hocam. İlginç. Benim aldıklarım hep tazeydi. Bim, A101 gibi marketlerde ürünün yarısını bile yiyip fişiyle götürseniz müşteri memnuniyeti adına para iadesi veya değişim yapıyorlar bilginiz olsun. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Yeni üyelik açtım..

Ssd ekledim sepete.. ama olmadı..

Fiyat düşmüyor.. kart bilgilerini istiyor.

Ordan sonra mı düşecek acaba?

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
Toplam Hit: 219653 Toplam Mesaj: 547
sıcak fırsatlar