folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Sifir Arac Sigortasi Ve 34 Plaka Almak?

Sifir Arac Sigortasi Ve 34 Plaka Almak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar

Daha önce bi kac konu acmistim bi arkadasim araba alacak diye. En son ikinci el almaktan vazgecip sifir honda civic aldi (sanirim cumartesi teslim aliyor). Benden sigorta olayini sormami istedi. Sifir 2020 model aracin sigortasi icin önerileriniz var mi? Aramizda arac sigortasi yapan var mi? Hangi kaskodan yapilmasi gerek vs bu tarz bilgiler soruyor

Ikinci olarak arkadas istanbul'da ikamet etmiyor ama 34 plaka istiyor. Nüfus müdürlügüen gitmis bir akrabamin evinde kaliyorum demis (akrabasi da yaninda). Adam demis ayni soyadi olmasi lazim ya da evin bos olmasi lazim. Bu konuda yardimci olabilecek bir arkadas var mi? Ya da nasil 34 plaka alabilir?

Tesekkürler

unbalanced tarafından 11/Şub/20 10:05 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sana niye soruyorki hocam gitsin bir yetkili acenteye sorsun öğrensin

2. konuya gelirsek arabayı aldı mı aynı plakayla? yoksa alacak mı?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Arkadasin tecrübesi yok hocam. Tahribat ile sürekli konustugum icin buradakilere cok güveniyor :) fikirlerini önemsiyor o yüzden direk dedi tahribatta sor diye :)

aracin plakasi yok hocam sifir araba oldugu icin, kendisinin almasi lazim plaka. O da 34 plaka almak istiyor ama adresi istanbul degil. Ilk kez plaka alacak.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Arkadasin tecrübesi yok hocam. Tahribat ile sürekli konustugum icin buradakilere cok güveniyor :) fikirlerini önemsiyor o yüzden direk dedi tahribatta sor diye :)

aracin plakasi yok hocam sifir araba oldugu icin, kendisinin almasi lazim plaka. O da 34 plaka almak istiyor ama adresi istanbul degil. Ilk kez plaka alacak.

he 2. el sandım herkes 34 den kaçar amk

neyse ikamet aldıracak hocam kaçarı yok

trafik sigortası genelde hemen hemen aynı çıkar fiyat odaklıysa

kasko ise yaptırsın işte bayii ye yüksek ihtimal bayi anlaşmalı şirketinden anlaşmalı servis olarak yapar kaza yapınca gelirsin yaparız der bittti gitti işte :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamam hocam ilettim arkadasa tesekkürler :) 34 plakayi sevdigi icin istiyor.. Bi emlakci ile falan konussa adresini 1 hafta bos evde gösteremez mi ya da yurt gibi yerlerde? Plakayi aldiktan sonra ikameti tekrar geri alir?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

tamam hocam ilettim arkadasa tesekkürler :) 34 plakayi sevdigi icin istiyor.. Bi emlakci ile falan konussa adresini 1 hafta bos evde gösteremez mi ya da yurt gibi yerlerde? Plakayi aldiktan sonra ikameti tekrar geri alir?

1 aylık kira ister yüksek ihtimal birde kira sözleşmesi yapılması lazım burda öyle

yurtda olabilir burda 500 lira karşılığı süleymancı yurdu o işi yapıyo  :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

1 aylık kira ister yüksek ihtimal birde kira sözleşmesi yapılması lazım burda öyle

yurtda olabilir burda 500 lira karşılığı süleymancı yurdu o işi yapıyo  :))

bir sürü emlakci aramis hocam da kabul etmemis kimse diyor. Kiralik ev de bulmus kabul etmemisler. Cemaat yurtlari tehlikeli. Yarin hükümet X cemaatini terörist diye listeye alirsa arkadas da yurtta kaldi diye iceri alinmasin :D Ozel ögrenci yurdu diye arattim bi kac yurt cikti. Verdim listeyi arasin konussun bakalim. Ama yurt olayi mantikli geldi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

aracı istanbul bayilerinden birisi plaka takıp satabilir diye düşünüyorum.

ben sıfır honda motor alırken vekalet verdim plaka tescil işlemlerinide yaptılar 

bana plakalı bir şekilde gelmişti motor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

evi boş göstermeye falan gerek yok. o tanıdğı alsın nüfus müdürlüğüne gitsin, "bu arkadaş benim evimde yaşıyo" desin nüfusunu oraya alacaklar. ne boş evi amk

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

aracı istanbul bayilerinden birisi plaka takıp satabilir diye düşünüyorum.

ben sıfır honda motor alırken vekalet verdim plaka tescil işlemlerinide yaptılar 

bana plakalı bir şekilde gelmişti motor.

böyle bi sey olursa harika olur. Ileteyim arkadasa da arayip konussun bayiyle.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

evi boş göstermeye falan gerek yok. o tanıdğı alsın nüfus müdürlüğüne gitsin, "bu arkadaş benim evimde yaşıyo" desin nüfusunu oraya alacaklar. ne boş evi amk

hocam, arkadas akrabasiyla gitmis. Ona da soyadiniz tutmuyor demisler, ya da evin bos olmasi lazim demisler..

Toplam Hit: 2525 Toplam Mesaj: 28
34 plaka arac sigortasi