folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Sifir Arac Sigortasi Ve 34 Plaka Almak?

Sifir Arac Sigortasi Ve 34 Plaka Almak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

34 plaka mi satarken piyasanın 10 altına satar 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

o zaman tekrar degistirir plakayi :) arkadas bu olayin farkinda hocam. Ama 34'ün bir karizmasi var diyor :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

o zaman tekrar degistirir plakayi :) arkadas bu olayin farkinda hocam. Ama 34'ün bir karizmasi var diyor :)

Şahsen tercih etmiyorum

34ün karizmasını burda çizerler :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Yav onada gerek yok kimsede demiyor aq e-devletten ikamet değişiyor mobil imza sim kart alcak 25 tl turkcellden mobil imza açtırcak sonra değiştir gitsin ya 

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    34sileli
    34sileli's avatar
    Erkek

arkadaşının ikameti hangi şehirde merak ettim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocam aynı soyad falan saçmalık. Biz 3 kişi aynı öğrenci evini paylaştık. Soyismimiz mi tutuyordu da hepimiz imaneti oraya aldırdık? 2 aylığına kız arkadaşımda (denizlide) kaldım. Sınava orada girmek için imanet taşıdım. Kimse soyisim bağ falan sormadı. O memur sizi keklemiş olmasın

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Yav onada gerek yok kimsede demiyor aq e-devletten ikamet değişiyor mobil imza sim kart alcak 25 tl turkcellden mobil imza açtırcak sonra değiştir gitsin ya 

bilsek deriz oluyomu öyle

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Uzerine alınma hocam bunu diyen tam comardir trafiğe bile çıkmasın bunu diyen kesin masaya afyon anahtar koyar :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

tamam hocam ilettim arkadasa tesekkürler :) 34 plakayi sevdigi icin istiyor.. Bi emlakci ile falan konussa adresini 1 hafta bos evde gösteremez mi ya da yurt gibi yerlerde? Plakayi aldiktan sonra ikameti tekrar geri alir?

evi boş göstermeye falan gerek yok. o tanıdğı alsın nüfus müdürlüğüne gitsin, "bu arkadaş benim evimde yaşıyo" desin nüfusunu oraya alacaklar. ne boş evi amk

hocam, arkadas akrabasiyla gitmis. Ona da soyadiniz tutmuyor demisler, ya da evin bos olmasi lazim demisler..

abi öyle bir dünya yok ya. başka bir sıkıntı olmuş olmasın ? iki yabancı da aynı evde yaşayabilir, bunun için akraba olmak gerekmiyor. başka bir nufüs müdürlüğü ile falan deneyebilirsin

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

O evde ikameti olan 18 yaş üstü biriyle gidecek. ben bu evde yaşıyom diyecek. o kişiye memur soracak doğru mu diye o da evet bizle yaşıyo diyecek ikamet.com  bu kadar.

150 milyon kez falan ikamet değiştirdim hocam hep böyle oldu. sadece 1 yerde soy isim aynı değil muhabbeti yaptılar o da site baya daşşaklıydı. sosyal alanları ücretsiz mi kullanmaya çalışıyo lan acaba bu çakal diye düşündükleri için site yönetimi demişti nüfus müdürlüğü gene bişey sormadı tabi.

Toplam Hit: 2491 Toplam Mesaj: 28
34 plaka arac sigortasi