folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sıfır Jelatinli Simkilitsiz İphone 5 - 16GB ( 24 Eylülden Sonra...)

Sıfır Jelatinli Simkilitsiz İphone 5 - 16GB ( 24 Eylülden Sonra...)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

5 kişi toplanın 8125 lira para verin bana.. 5 tane iphone5 getireyim size :) adedi 1625 lira oluyo :D ama kayıt mayıt yapamam orası ayrı mevzu tabi :D

he yok yaıt önemli uğraşamam vs diyosanız bknz adam kayıtlı satıyo zaten :D

MaviGozluDev tarafından 18/Eyl/12 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyaz getırebılırmısın hocam ? Elden teslım alırım kartını felanda sen takrsın :) ılerde kıtlenmıcek kapanmıcak sekılde kefılsen bende alabılırım

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

türkiye kaydını nasıl yaptıracaksın hocam? yani onca telefon getirteceksin? o kadar insan bulmak kolay olmasa gerek.

ayrıca ben kıbrısta yaşıyorum burada öyle bir telefon kaydettirmeye gerek yok. bu şekilde kayıtsız olara k direk geldiği gibi alsam? muhtemelen sen bireysel ihracat yapıyorsun anladığım kadarıyla cihazları kayıt ettirme muhabbeti gümrük versini ödeyip aldığın için olmuyor yanlış mıyım?

birde telefonu test ederek alabilir miyiz? birebir elden izmir den? parasını da orada versek? mümkünse ben 3 tane alırım hocam. renk farketmez. 

Türkiye Kaydını Pasaporta işletıyoruz.
    O kadar insan bulmak kolay degıl ama bız buluyoruz. Yurt dısında anlasmalı oldugunuz şirketler var , personelllerı girdi cıktı yapan vs siz o kısmına takılmayın cıhazınızın pasaport kaydı yapılacaktır. Kayıtsız ıstersenız fark etmez onu da yaparız 1900 den olur ozman da.
    Telefonu test ederek alamassınız cunku cıhazların kutusunu acmadan teslım edıyoruz. İnsanlarda ne olursa olsun ıkıncı el mantgı olusuyor :)
    Ben Kapalı kutusunda , açılmamıs , Orjınal Aksesuarlarıyla , Sıfır şekilde , Jelatınınde verırırm :) siz acarsınız ama actıktan sonra gerı de alamam !!!
    Elden izmir de teslım edebılırım , parasını da alırken verırsınız sıkıntı yok.
    Renk olarak ne ıstersenız onu verırız. Biz de oyle beyaza 50 TL fark , vss yok ama zaten bence sıyah daha guzel (beyaz 4s kullandıgım ıcın soyluyorum :))

Saygılar

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Beyaz getırebılırmısın hocam ? Elden teslım alırım kartını felanda sen takrsın :) ılerde kıtlenmıcek kapanmıcak sekılde kefılsen bende alabılırım

Hocam kılıtlenme olmaz cunku cıhazlar fabrıkı cıkısı SİMFREE ... (Tüm hatlara acık) gelecek.
    Beyaz ve Siyah hangısını ıstersen getırebılırız.
    Kartını sen takarsın derken? Anlamadım!!!
    Sim kartı nano sim kart yapmanız gerekecek operatörunuuzun bır bayısınden :) Ondan sonra takabılrısınız.
    Avea 17 Eylulden sonra basıyormus dıger operatorlerı de bılmyırum ama rekabet yakındır onlar da baslarlar bı kac gune Nano cıkarmaya.

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

5 kişi toplanın 8125 lira para verin bana.. 5 tane iphone5 getireyim size :) adedi 1625 lira oluyo :D ama kayıt mayıt yapamam orası ayrı mevzu tabi :D

1625 TL den nasıl alıyorsun helal olsun walla :D

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Keyfe keder ya da tatile, gezmeye felan yurtdisina felan gidiyo olsam 1425 ten de getiririm aslindada, bu fiyatin icinde masraflar oldugu icin 1625 :) ucak parasi git geli vs dahil bana cikan masraflari 5 boldugumde 200er lira oluyo onuda 1425 e ekleyince 1625 yapiyo :) 

İst-berlin

2ekim gidis 323 lira

3ekim donus 353 lira

konaklama 20€, yemek 10€

Berlin-hamburg gidis donus 15er €dan 30€ 

Vize 60€

Toplamda 950 lira gibi bi masraf etti :) bol 5 e. 200 dielim. Telefon 1425 etse etti sana 1625 :) 

Ha tabi bu bi fantezidir o ayri ;)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

bu adamı tanıyan var mı güvenilir mi :D 

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Keyfe keder ya da tatile, gezmeye felan yurtdisina felan gidiyo olsam 1425 ten de getiririm aslindada, bu fiyatin icinde masraflar oldugu icin 1625 :) ucak parasi git geli vs dahil bana cikan masraflari 5 boldugumde 200er lira oluyo onuda 1425 e ekleyince 1625 yapiyo :) 

İst-berlin

2ekim gidis 323 lira

3ekim donus 353 lira

konaklama 20€, yemek 10€

Berlin-hamburg gidis donus 15er €dan 30€ 

Vize 60€

Toplamda 950 lira gibi bi masraf etti :) bol 5 e. 200 dielim. Telefon 1425 etse etti sana 1625 :) 

Ha tabi bu bi fantezidir o ayri ;)

Tam fantazi :)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    cagilgurbuz bunu yazdı

bu adamı tanıyan var mı güvenilir mi :D 

Ben tanıyorum hocam :D
    Güvenılırdır rahatlıkla alısverıs yapabılrısın :D :P
    Ayıpsın Hocam ya :)

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

hayırlı satışlar hocam fiyat iyi, mesela kuzenle getirtsem ben bu kayıt olayında 100 papel mi ödüyoruz. kuzen, dayım, ortakları filan 4-5 kişi her sene çine gidiyolar getirtir satarız :)

test 1 2
Toplam Hit: 5874 Toplam Mesaj: 55