folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sıfır Kutuda Iphone X 256 GB Space Gray ( Satılık )

Sıfır Kutuda Iphone X 256 GB Space Gray ( Satılık )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    aLcoL bunu yazdı

Hocalar , biraz nakite ihtiyacim olacak telefon alip paraya cevirecegim iphone 8 plus mi, note 8 mi daha az zarar ettirir sitelerde farkli farkli fiyatlar var, bu iki telefon kaca gider alindigi gun satilacak olsa..

Not:Murid kusura bakma konuna salca oldum.

Amac: Konu kirliligi olmasin.

hocam iphone her zaman daha fazla para eder daha az zarar ettirir bugun bir müşteri X aldı 5 bin tl nakite verdi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aLcoL bunu yazdı

Hocalar , biraz nakite ihtiyacim olacak telefon alip paraya cevirecegim iphone 8 plus mi, note 8 mi daha az zarar ettirir sitelerde farkli farkli fiyatlar var, bu iki telefon kaca gider alindigi gun satilacak olsa..

iphone daha karlıdır hocam her zaman. Birde alıcısı çabuk çıkar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    aLcoL bunu yazdı

iphone daha karlıdır hocam her zaman. Birde alıcısı çabuk çıkar.

katılmakla birlikte kapalı kutu iphone 8 alım fıyatı telefoncuda 3.300 ken note 8 3.000 tl civarında

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

cihaz için kapora alınmıştır şimdilik rezerve 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

bu fiyatlara satmanız mümkün değil. bir kere telefonun garantisi yok. yeni alınan kararla artık uluslararası garanti listesinden Türkiye çıkartıldı. artık o klasik denilen 1 sene garanti olayı bitti.  yanlış anlama öldürmek için söylemiyorum. ama gerçek olan budur. bana göre senin telefonun ederi aldığın fiyatın 200-300tl fazlasını koyup vermendir. ötesine alıcı bulman zor olur

hayırlı satışlar

burda yanlışın var hocam cihazın 1 yıl garantisi var ama apple storelar da değil sade ve sadece istanbul erenköy KVK da geçerli. bunu çoğu kişi de bilmez böyle olduğunu

Kıymetli post :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    Uveys bunu yazdı

bu fiyatlara satmanız mümkün değil. bir kere telefonun garantisi yok. yeni alınan kararla artık uluslararası garanti listesinden Türkiye çıkartıldı. artık o klasik denilen 1 sene garanti olayı bitti.  yanlış anlama öldürmek için söylemiyorum. ama gerçek olan budur. bana göre senin telefonun ederi aldığın fiyatın 200-300tl fazlasını koyup vermendir. ötesine alıcı bulman zor olur

hayırlı satışlar

burda yanlışın var hocam cihazın 1 yıl garantisi var ama apple storelar da değil sade ve sadece istanbul erenköy KVK da geçerli. bunu çoğu kişi de bilmez böyle olduğunu

Kıymetli post :)

bunu bilmiyordum. fakat apple garantili değil o kötü :( eskiden olsa yurt dışı apple telefonu yine 1 sene  apple garantisi altındaydı. ne güzel yurt dışından ucuza telefon alıyorduk. buradakilere fahiş fiyatlar vermiyorduk.

Sadelik demek güzellik demektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

fiyat iyi yapıştırın gitsin..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Cevap ve oneriler icin tesekkurler arkadaslar, ona gore bir yol izleyeyim 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    aLcoL bunu yazdı

Cevap ve oneriler icin tesekkurler arkadaslar, ona gore bir yol izleyeyim 

telefon alıp nakite çevireceğine gir kredi çek daha iyi. alacağın telefon a dünya kadar fark ödeyeceksin...

diğer konuya gelince evet fiyat iyi lakin konuyu baltalama amaçlı değil bilgi vereyim doğruluğu da araştırılsın.

geçen hafta 8plus ı ön arka kaplatmak için çankayaya gittim izmirde. adam x 256gb ı 4700 4800 e sattığını söyledi. hemde yurt içi garantili telefonlar. yani sen alacaksın telefonu evkurdan örneğin taksitle 8000 e oraya vereceksin 4000 e. adamlar resmen pazar oluşturmuşlar. benim telefona 3500 verselerdi anında takas yapacaktım da benim 8plus a da 2500 veriyor :) ölü pazarı işin açıkcası. ama bir gidip araştırmak lazım derim.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Elinde 6s yada 7 (en az 32 gb olacak) yurtdışı cihazı olan var mı? Varsa pm ile ulaşsın almayı düşünüyorum.

Toplam Hit: 5199 Toplam Mesaj: 34
iphone iphone satılık iphone x space gray