Sıfırdan İngilizce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    KotomineKirei bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Rosetta stone diyorum ve geri çekiliyorum.

çok güzelmiş ama indirsek nerden ?

tek ingilizce değil başka dillerde olur

Tüm dilleri bende mevcut, zamundadan hepsini çekebilirsiniz. Toplamda 34gb gibi bir dosya boyutu var.

link verirmisin. nasıl indireceğiz.

aç gözlüyüm hepsini istiyorum :)

ama o inenen kadar bekleyemem belki torrent gibi birşey olsa süper olur.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

arkadaşlar peki kurs önerisi olan varmı 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Herkes biseyler soylemiste, ilk nerden baslanacak olaya ? Yani su kitabi/kaynagı al su seviyeye gel daha sonra sunu sunu yap gibisinden bi yol gosterseniz ?

Birde kendi halinde kitap/kaynak ile yapan oldu mu ogrenme isini ? En azindan kursta ogretilen kadar ogrenilebilir mi gitmeden ?

Başlamak veya bitirmek yok, yapmak var diye bir laf var

http://www.youtube.com/watch?v=c36wbVPyztI&list=PL9RoSfe9B5Y8oeGsKJ9JNBk3frXWXnwIf&index=2

tantana yapmak devam et deme sakın=)

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Arkadaşlar torrentleri zamunda'dan çekebilirsiniz, trackerları da sağlam. Onun dışında tüm dilleri isteyen biri var idi onun için de zamunda'da arama yaparak tüm dilleri zaten görebilirsiniz orada. 

Eski sürüm, yeni sürüm pek bir fark yok ama ister eski sürüm isterseniz de yeni sürüm indirebilirsiniz. Şöyle bir şey var; zamundada olan sürümün crack dosyası içinde mevcut. Onun dışındaki yeni sürümlerin crackleri yok idi ben aradığım zaman. 3.xx idi benim sürüm şimdi bakamıyorum, sizler zamundada olan sürümü indirin derim. Crack ile uğraşmamış olursunuz. 

Edit : Arkadaşlar aşağıdaki linkten torrent ile indirebilirsiniz. İşinize yarayan dilleri içerik seçimi bölümünden seçip dosya boyutunu düşürebilirsiniz.

https://kickass.to/rosetta-stone-windows-mac-os-v4-5-5-v3-language-packs-v3-7-5-2-language-pack-updates-audio-companion-crack-t9467846.html

KotomineKirei tarafından 20/Ağu/14 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Konuyu üstlere çıksın da link bekleyen arkadaşlar haberdar olsun.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    KotomineKirei bunu yazdı

Arkadaşlar torrentleri zamunda'dan çekebilirsiniz, trackerları da sağlam. Onun dışında tüm dilleri isteyen biri var idi onun için de zamunda'da arama yaparak tüm dilleri zaten görebilirsiniz orada. 

Eski sürüm, yeni sürüm pek bir fark yok ama ister eski sürüm isterseniz de yeni sürüm indirebilirsiniz. Şöyle bir şey var; zamundada olan sürümün crack dosyası içinde mevcut. Onun dışındaki yeni sürümlerin crackleri yok idi ben aradığım zaman. 3.xx idi benim sürüm şimdi bakamıyorum, sizler zamundada olan sürümü indirin derim. Crack ile uğraşmamış olursunuz. 

Edit : Arkadaşlar aşağıdaki linkten torrent ile indirebilirsiniz. İşinize yarayan dilleri içerik seçimi bölümünden seçip dosya boyutunu düşürebilirsiniz.

https://kickass.to/rosetta-stone-windows-mac-os-v4-5-5-v3-language-packs-v3-7-5-2-language-pack-updates-audio-companion-crack-t9467846.html

çoook teşekkür ettim. iniyor. bölüm bölüm indireceğim iyi oldu bu. sağol.

zamundayı hiç duymadım siteden birşeyde anlamadım dosya paylaşım sitesi gibi birşeymi

http://zamunda.net/index.php

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

güzel konu . arkadaşlar da bana sorup duruyor nasıl başlayalım 0 dan diye .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Ben ozkan hocadan devam ediyorum 1. seviye 11. Videodayım daha basit şeyler ama bunlarıda iyice öğrenmek gerek.  

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

çoook teşekkür ettim. iniyor. bölüm bölüm indireceğim iyi oldu bu. sağol.

zamundayı hiç duymadım siteden birşeyde anlamadım dosya paylaşım sitesi gibi birşeymi

http://zamunda.net/index.php

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu. 

Zamunda bir torrent paylaşım sitesi. Şöyle ki; bir kullanıcı bilgisayarındaki dosyaları paylaşıma açmak için torrent dosyası oluşturuyor. Daha sonra bu dosyayı başka insanlarla paylaşmak için bu gibi sitelere upload ediyor. Bizler de bu torrent dosyalarını indirip çeşitli programlar ile asıl dosyayı elinde bulunduran kullanıcılardan çekiyoruz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Çekiyoruö bakalım nasıl bişeymiş. İnş işime yarar severm.

matematik24.com
Toplam Hit: 5744 Toplam Mesaj: 50