folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sıgara Bırakma Tecrübesi Olanlar

Sıgara Bırakma Tecrübesi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ozaman bende okb var  ben  günde 1 kez içicem sonra içmicem diye tribe sokucam kendimi :d o içtiğim den 1 saat sonra hemen bir amk anksiyetesi içsene içsene bosver siktir et yapmaya calıstıgın şeyi iç busefer 2 iç bidahakine azaltırsın sen zaten diye ddurumlar geliyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocalar bende bıraktım fakat iştahım çok kötü açıldı zaten kilo almıştım durum kötüye gidecek gibi duruyor :D Kilo aldırmayan atıştırmalık neler alabilirim neler yiyebilirim diye bir soru atayım ortaya :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek

Bırakmaya karar verdiğin andan itibaren içtiğin her sigara süreci başa sarar bunun farkında olmalısın bir hafta içmedin sonra bitane yakayım devam ederim dedin bitti en başa döndün.  Sigaraya dair yanlış düşünceleri düzeltmek ve nikotin bağımlılığının insanda ne şekilde oluştuğu ve bundan kurtulmak için neler yapılması gerektiği gibi konulara değinen, hayatının önemli bir kısmında günde en az 3 paket sigara içen ve sigara bırakmayı defalarca kez deneyip en sonunda doğru yöntemi bulduğunu düşünen Allen Carr amcamızın sigarayı bırakmanın kolay yolu adlı eserini şiddetle tavsiye ederim internette pdf i var 100 sayfa bişey okuyun faydasını göreceğinize eminim 

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ya bende nikotin bile fazla yoktur 3 günde 1 paket içiyorum 

sakinleştirici ilac felanda alıyoruz onun geri cekilimini hisssetmem sanırım

ama akla gelen o takıntı hissi yemekten osnra yak asaması 3-4-5 kez geçtikten sonra siktir et moduna geçiyormuyuz bilgi abilerime bunu soruyorum :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

Beyninde sigarayı delete yapmayacaksın. Shift + delete yapacaksın. Aklında  kurguladığın o ikili bağlantılardan sigarayı çıkaracaksın. Çayın yanında sigara olmayacak yalnızca çay içiyorum diyeceksin. Efkarlandığında veya bir şeyler seni mutlu ettiğinde veyahut stres , sinir hallerinde sigara bu hal durumlarında yağverin olmayacak. Sigara efkarını azaltmaz ,  mutluluğuna mutluluk katmaz, stresini üzerinden almaz, sinirini yatıştırmaz. Akıl oyunu bu.  sil aklından sigarayı.

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Babam sigarayı bırakalı 10 yılı geçmiştir, "tadı hala damağımda" demişti bir ara. :)

Ben bırakalı ~1 ay oldu, elektronik sigara içiyorum; ara ara çok küçük istekler geliyor ama içmiyorum.

ŞÜKÜR!

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

20 li yaşlardan beri içerdim.

iyide içerdim ara ara 1 2 hatlaık bir seferde 8 aylık bir bırakma sürecim olsada hepsinde geri döndüm. hepsindede arıyordum ama kendimle savaşarak içmiyordum.

Sonra zyban a başladım.. 31 temmuzdan beri içmiyorum.

ve en önemlisi aramıyorum. kurtuldum amq

yokuş çıkarken tıkanmaya, at gibi kokmaya, kek gibi cepten 300 lira vermeye son.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Bende senin gibi düşünüyordum sonra beyine telkin mi derler ne onlardan göndermeye başladım hani birşeye kendini inadırısın da öle yaşarsınya onun gibi.Mesela ilk önce sigara aklına gelince üç defa kendi kendine sesli olarak ben sigara içmeyeçeğim ben sigara içmeyecegim de ve ya telefonla uğraş o an veya ne iş yapıyorsan onunla meşgul ol bölelikle akşam edeceğin garanti.Eve gidincede yatana kadar yine aynı sistem devam et sabah kalkınca düşünürsün lan dün içmedim bugünde icmeye bilirim diye yine aynı sistem devam et devamı geleceğine inanabilirsin.Ha birde burda arkadaş ortamında falan sürekli bu muhabbeti acma o zaman normalden cıkar anormale döner daha çok zorlanırsın ve mümkünse sigara icenin yanında falan DUR  bi kaç gün direnç gösterir beynin sürekli zaten iki üç defa öle yapınca alışırsın zaten rahat ol hocam.Yine diyorum sen sigarayı bırakabilirsin sen sigarayı bırkabilriisn sen sigarayı bırakabilirsin...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jaymz
    Jaymz's avatar
    Erkek

kardeş öyle hemen bırakılmıyor malasef azaltmaya çalış bırakıcam deyip bırakamazsın canını hep istetir paket almamaya gayret et aldın mı hep aklına gelicektir.

Jaymz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    patates bunu yazdı

20 li yaşlardan beri içerdim.

iyide içerdim ara ara 1 2 hatlaık bir seferde 8 aylık bir bırakma sürecim olsada hepsinde geri döndüm. hepsindede arıyordum ama kendimle savaşarak içmiyordum.

Sonra zyban a başladım.. 31 temmuzdan beri içmiyorum.

ve en önemlisi aramıyorum. kurtuldum amq

yokuş çıkarken tıkanmaya, at gibi kokmaya, kek gibi cepten 300 lira vermeye son.

hocam zybano duydum dopamini fazla salgılatan ilaclarda sıgara isteğini azaltıyordu antidepresan ilaclar oda öyle birşey sanırım

suan sabah verdiğim sözü unuttum aksamdan kalmaydım :D 1 tütün için sabah şuana kadar birşey içmedim tralice tattlı yedik üstünede iyi giderdi ama :D içmicem orrrrrrrrospu cocugu  giderim senelik biriktiririm sıgara parasını kokain alırım adam akıllı kafa yaşarız dumanı cek birşey olmasın keyif al nasıl bir icat bu amk 

Toplam Hit: 7615 Toplam Mesaj: 65
sıgara bırakma nasıl bırakıcaz bu orospu cocugu 2017