folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigara Krizinden Kurtulma

Sigara Krizinden Kurtulma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

hocam şimdi içsen ne kafa yapar he, keşke 3 gün ara vermiş olsaydım direkt başlardım şu an onun keyfi hiçbir şeyde olmaz

GusFring tarafından 13/Tem/14 22:16 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

el alışkanlığı için tesbih falan salla bi süre

yada nihat hatipoğlu dinlesin  belki kanatlanır uçar yada sıkar kafasına işi kökten bitirir..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Kanla yoksunluk çektiğini şeyin sigara olmadığını öğretmen lazim beynine.Gerekirse gergin tekrarla kendine ben hic sigara kullanmadim m diye telkin et kendini.Düzelir kardesim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hacım abur cubura saldırma sonra sigarayı bırakamadığın zaman aldığın kilolar ile kalıyosun :D bol bol uyu ve su tüket...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Ben kürdan alıyorum agzıma, biraz oyalaniyorum filan etkisi oluyo, ama lanet sey bi vurmaya basliyo bi sure sonra artik onu icmezsem kesin ölecekmisim gibi hissediyorum

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Yakın arkadaşım üniversitede okuyor maddiyat yüzünden bıraktı bir de böyle düşün hocam.

5 aya kadar ara sıra canı çekmiş ama içmedi 1 seneden fazla oldu bıraktı sigarada ister istemez rutin haline gelen alışkanlık var yine içmemeyi rutin hale getirip bırakılabiliyormuş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam canın sigara çektiğinde, Dişlerini fircala ;)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

sağolun arkadaşlar, hepsini yapıyorum uyku olmuyor tek uykum var diye yatıyorum ama uyuyamıyorum. şimdilik kriz geçti herşey normal

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hacı 3 günden sonra fena başlar 1 ay sonra hiç birşeyin kalmaz.

banada aynısı olmuştu. ama ben aburcubura verdim kendimi şimdi kilo veremıyorum un çuvalı gibi oldum mk.

uyuştu dediğin uyuşuyor ama  hoş bir uyuşma oluyor biliyorsun ki vucut tertemiz olmaya başlıyor sabret ölmezsin.

başarılar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Hocam sigara bırakıldığında çekilen çile evreleri var senin birinci evreyi aşmana daha cok var ama kararlılığı sürdürebilmek onemli bünye ile alakalı bir durum bu adını koyamadığım bir durum irade desem olmaz karşı çıkanlar oluyo biz iradesizmiyiz diye mesela ben izmirdeyken gunde rahat 1.5 2 paket parlak içen adamdım sonra biraktim 3 senedir içmiyorum ilk okuldan bu yana içiyordum halbuki kış mevsimi uzun olan soğuk bi şehire taşındık sonra market eve uzaktı sırf markete gitmeye üşendigimden yokluk çektim sigarayi aralıklı içmeye başladık derken ana bi baktım sigarayı bırakmışız yani tavsiyem ,birden birakiyorum ahanda bu defteri kapattim diyebilen biri olmak yerine niyetin varsa gercekten azaltarak bırakmaya çalış çünkü o yol ümit verici bir yol degil,

medüt: hocam niyetin bozulur, uzun bir süre bırakıldığında bile başlanılabiliyor bu merete havası vermiyim diye söylemiyecektim içim rahat etmedi yalan konuşmak huyum değil napım 1.5 ay önce şeytana uydum 1 paket aldım yine :D ama ailevi bi sıkıntı vardı efkarlandım öyle kafam esti aldım yanlız 1.5 aydır paketi yarılayamadım gitmiyo, sanki yeni başlıyom sigaraya kalan yarım pakette duruyo artık atarım heralde çöpe,

piiiranha9242 tarafından 14/Tem/14 00:28 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 3912 Toplam Mesaj: 43