Sigara Yerine İçecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yakında bunun limonlusu felanda çıkar :D

DOM..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Sigaranın kokusunu geçirecek bişey yapsalar yanı kokusuz sigara bundan kat kat daha iyidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

HolygaN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sigaranın kokusunu geçirecek bişey yapsalar yanı kokusuz sigara bundan kat kat daha iyidir.

senin dediğin apayrı bir şey bi de kokusuz sigara yapmak fiziksel olarak imkansız gözüküyor benim gözüme :) 

Fuck you, you fucking fuck
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    vodka bira vb ile karıştırıp içerim ooh ne güzel lan pratik hem

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı:

B0LDPiL0T bunu yazdı:
    bu yasak delirtiyor adamı, böyle saçma şey olurmu amk ben tiryakiyim adam yasak koyuyo bana. ulan böyle bir diktatörlük varmı. aktif 15 sene hergün en az 2 paket sigara içen adama yasak ne demektir? hele birde ortam stresli falansa şimdi bu dayatmalar karşısında ezilen tiryaki piskopata bağlayıp orda birine takla attırsa birde ceza yatcak. :) en sonunda böyle içecek şebekliklerinden de geçip nikatoni damardan vercekler şırıngalar falan çıkcak :)

peki içmeyenler ne olacak ?

hacı harbi sigara senin beyin hücrelerini öldürmüş

sağlıklı düşünemiyorsun :|.en gıcık olduğum şey nefes alırken öndeki salağın sigara dumanını içime çekmektir,sokakta yürüyemioruz...

Git nerde zıkkımlancaksan zıkkımlam kimsenin benim sağlıma zarar vermesine izin vermem...

yemişim senin / sizin sağlığınızı bilader. Sende o zaman sigara içen adamın yanına yaklaşma. Ha eğer bir ortamda sigara içmek serbestse cafe veya herhangibiyer gitme oraya.

birgün yolda yürürken biri arkadan gelip şunu söndür, rahatsız oluyorum dese bana inan ilk olarak gülerim sonra akli dengesinin yerinde olup olmadığını kontrol eder eğer akıllı biriyse siktir çekerim.

aslında ilk mesajımda demek istediğim Türkiye'de böyle yasaların hep diktatörlükle çıkarılıyor olmasıydı orayı atlamışsınız. kahvede sigara yasaklanırmı? statda sigara yasaklanırmı? bu nasıl bir saçmalıktır.  ben bağımlıyım varmı ötesi tiryakilik hakkında en ufak bir bildiğin yok senin / sizin. 

zaten şu memleketde ne oluyosa benim işime böyle geliyor o zaman böyle olsun diyerek millete dikte edilen yasalar / fikirler yüzünden oluyor.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    B0LDPiL0T bunu yazdı:
    SharpShooter bunu yazdı:

B0LDPiL0T bunu yazdı:
    bu yasak delirtiyor adamı, böyle saçma şey olurmu amk ben tiryakiyim adam yasak koyuyo bana. ulan böyle bir diktatörlük varmı. aktif 15 sene hergün en az 2 paket sigara içen adama yasak ne demektir? hele birde ortam stresli falansa şimdi bu dayatmalar karşısında ezilen tiryaki piskopata bağlayıp orda birine takla attırsa birde ceza yatcak. :) en sonunda böyle içecek şebekliklerinden de geçip nikatoni damardan vercekler şırıngalar falan çıkcak :)

peki içmeyenler ne olacak ?

hacı harbi sigara senin beyin hücrelerini öldürmüş

sağlıklı düşünemiyorsun :|.en gıcık olduğum şey nefes alırken öndeki salağın sigara dumanını içime çekmektir,sokakta yürüyemioruz...

Git nerde zıkkımlancaksan zıkkımlam kimsenin benim sağlıma zarar vermesine izin vermem...

yemişim senin / sizin sağlığınızı bilader. Sende o zaman sigara içen adamın yanına yaklaşma. Ha eğer bir ortamda sigara içmek serbestse cafe veya herhangibiyer gitme oraya.

birgün yolda yürürken biri arkadan gelip şunu söndür, rahatsız oluyorum dese bana inan ilk olarak gülerim sonra akli dengesinin yerinde olup olmadığını kontrol eder eğer akıllı biriyse siktir çekerim.

aslında ilk mesajımda demek istediğim Türkiye'de böyle yasaların hep diktatörlükle çıkarılıyor olmasıydı orayı atlamışsınız. kahvede sigara yasaklanırmı? statda sigara yasaklanırmı? bu nasıl bir saçmalıktır.  ben bağımlıyım varmı ötesi tiryakilik hakkında en ufak bir bildiğin yok senin / sizin. 

zaten şu memleketde ne oluyosa benim işime böyle geliyor o zaman böyle olsun diyerek millete dikte edilen yasalar / fikirler yüzünden oluyor.

nerdeyse butun avrupada, kapali mekanlarda sigara icmek yasaktir. Icene ceza oldugu gibi, esas kaymakli topuz icirene (mekan sahibine) sokulmaktadir...

bende sigara icerim arada bir, icmiyorum deil.

ama yasalarin uygulanmasi konusunda turkiyede bayagi bi fark oldugu kesin, haklisin soylediklerinde...

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    bagımlılık dıye bısey yok ya  canım ıstedıgınde  ıcıyom ıstemedıgnde  ıcmıyom

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nikotinin değil dumanın bağımlısıyız amk :S

Sigarasız kalınca çay sarılıp içilir..niye? çünkü duman lazım nikotin değil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    dumanı işerkenmi çıkıyo bunun?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    CaPTiXX bunu yazdı:

karatahta bunu yazdı:
    Bunun da otlakçıları çıkar yakında.Bi yudum versene hacım falan..Off

ahahah:D:D