Sigaraya Veda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scorpions
    Scorpions's avatar
    Erkek

Müritler sigarayı bırakalı 6 gün oldu. Arada kafama vuruyor ama kendimi zor zaptediyorum içmemk için. Unutturmak ve ya tiksindirmek adına ne kullanabilirim. Tecrübesi olanlar anlatsın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

1 sene önce burda açılan bi konuda bırakıyorum dedim

1. yıl doldu heralde :D

darısı başınıza

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scorpions
    Scorpions's avatar
    Erkek

Bakalım usta inşallah bırakabiliriz :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onrcskun
    onrcskun's avatar
    Erkek

Hocam şu önümüzdeki 1.5 ay daha kendini sıkarsan eğer iradeli bir insansan örn : Abi bıraktım ben bir daha kesin başlamam. diyorsan 1.5 sonra rahatsın yalnız o arada sakın kendini kandırıp olmuyo ya günde 1 dal içiyim falan deme bırakamazsın sonra 

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scorpions
    Scorpions's avatar
    Erkek

Yok yok tamamen bıraktım. Öyle tek tük almıyorum uzatsalarda. Şu fındık, sakız, bişeylerle oyalan filan diyorlar ama ne kadar etkisi olurki :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    Scorpions bunu yazdı

Yok yok tamamen bıraktım. Öyle tek tük almıyorum uzatsalarda. Şu fındık, sakız, bişeylerle oyalan filan diyorlar ama ne kadar etkisi olurki :)

öyle deme hocam canın sigara istediği anda kendini çereze yönelt. elin boş durmasın. ben 17 yaşındayım ve 4 yıldır sigara kullanıyorum. şu ana kadar hiç bırakmak istemedim ama bazen içmek istemiyorum ve sigara yerine başka şeyler yediğimde sigarayı unutuyorum iyi oluyo :)

Tek isteğim MiaD'ımın dolması .. cart curt.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scorpions
    Scorpions's avatar
    Erkek

Ben 20 yaşındayım 6 yıl içtim ilk defa bırakıyorum dedim. 6 gündür dokunmuyorum sigaraya filan :) Ona vereceğimiz parayı çereze verelim bari :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    Scorpions bunu yazdı

Ben 20 yaşındayım 6 yıl içtim ilk defa bırakıyorum dedim. 6 gündür dokunmuyorum sigaraya filan :) Ona vereceğimiz parayı çereze verelim bari :)

ahhaha :) yok hocam git 2 liraya bi çekirdek al 2 gün ye maksat sigara aklına gelmesin :) çalışıyosan kendini işine yönelt yok çalışmıyosan başka hobi falan edin yoksa zor :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

"sigara bırakılmaz sadece uzun süre aralar verilir" demiş adamlar en mantıklısı hiç başlamamak

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    jawsap67 bunu yazdı

"sigara bırakılmaz sadece uzun süre aralar verilir" demiş adamlar en mantıklısı hiç başlamamak

hocam o doğru değil. sağlam iradeli bi insan bırakırsa bırakır ara falan vermez. çevremden biliyorum yani

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scorpions
    Scorpions's avatar
    Erkek
    MiaD06 bunu yazdı
    Scorpions bunu yazdı

ahhaha :) yok hocam git 2 liraya bi çekirdek al 2 gün ye maksat sigara aklına gelmesin :) çalışıyosan kendini işine yönelt yok çalışmıyosan başka hobi falan edin yoksa zor :)

yok öğrenciyim çalışmıyorum da öğrencinin yapacak işi yok ki zaten sınavdan kötü al yak bi sigara, kız bize yüz vermedi yak bi sigara, ortam güzel yak bi sigara diye diye bırakamadık :)

Toplam Hit: 2214 Toplam Mesaj: 24