folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sigarayla Olan Sorunlarım

Sigarayla Olan Sorunlarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Beyler kokusundan nefret ederken eski bi kız arkadaşım sayesinde sevdim bu hastalıgı , 

Şuan günde en az bir paket en fazla 3 paket içiyorum , aylık sigara masrafımı hesaplamaya korktugumdan hiç bulaşmadım.

Ayrıca 2-3 günde bir nargile içiyorum dumana bi bagımlılık söz konusu, bugün sinemaya gittim 2.5 saat sürdü film

son kısımlara dogru aklımda sadece sigara vardı.

Bu nasıl bırakılır napılır ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ne çok sorunun var senin yaa (:

sanada bi miktar gamsız ve vurdumduymaz olmayı tavsiye ediyorm

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

cizik,

Renard tarafından 03/Mar/13 22:52 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hadi erkekleri neysede bayanların sigara içmesini anlamıyorum abi.

bayansın sen amk parfüm kokman lazım winston değil. 

çok itici ya hele sanada kız bulaşmıştır o daha kötü.

sigara seni bırakmadan sen onu bırakmayacak bak.

şimdi hiç bişi yok gibi gözüküyorsunda 45e gelmeden 3 basamak çıkamıyosun.

elektronik sigara filan bak bi onlara.

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

İstek VE düşünce arasındaki farkı kavrayabilirsen 0 mili 1 saniyede bırakabilirsin.

O değilde harbiden lan bunun arasındaki fark derken onun için bir ara bir konu açim ben uzun uzun anlatayım :D

Zeytun-i tarafından 03/Mar/13 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

hadi erkekleri neysede bayanların sigara içmesini anlamıyorum abi.

bayansın sen amk parfüm kokman lazım winston değil. 

çok itici ya hele sanada kız bulaşmıştır o daha kötü.

sigara seni bırakmadan sen onu bırakmayacak bak.

şimdi hiç bişi yok gibi gözüküyorsunda 45e gelmeden 3 basamak çıkamıyosun.

elektronik sigara filan bak bi onlara.

Hacı kesmedi o ya bi boka benzemiyo duman ama boş, böyle sigarayı içine çekince çatır çatır edicek duman göğsüne yumruk atıcak yok nerdee.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

kefen ile mezarını hazırlamaya başla hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

kafanda bitirceksin dostum ben kendi bitirme yöntemimi anlatıyım ses hırıltılı gelmeye başladı boğazlar kızarık ağızda yara iki merdiven çıkıyorum soluk soluğa birde çalıştığım yerde idare üst katta bazen çıkıyorum 4. kata nefes nefese 1-2 dakka bekliyorum geçmiyor içeri giriyorum nefes nefese heycanlanmış gibi bişey sanıyorlar her yönden kötülüğü var sigara içenin penisi her yıl 1cm kısalıyo bu en kötüsü, sonra kanser geliyo her sabah yataktan kalkarken seme gibi oluyorsun nefes almanın tadını unutuyorsun ama bıraktığında nefes aldığını anlıyorsun ya, sabah kalktığında ağzının içi zehir gibi olmuyor sarı zehir tükürmüyorsun her neyse sadede gelelim ben kendi kendime bırakamadım tövbe ederek kendimi mecbur bıraktım sıkıysa iç durumu oldu Rabbim affetsin bi kaç defa bozdum misal 1 ay içmedim 1 hafta içtim 2 ay içmedim 1 hafta içtim derken aklıma bile gelmemeye başladı ve kurtuldum artık penisim her yıl 1 cm uzuyor :D hadi eyw

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı

kafanda bitirceksin dostum ben kendi bitirme yöntemimi anlatıyım ses hırıltılı gelmeye başladı boğazlar kızarık ağızda yara iki merdiven çıkıyorum soluk soluğa birde çalıştığım yerde idare üst katta bazen çıkıyorum 4. kata nefes nefese 1-2 dakka bekliyorum geçmiyor içeri giriyorum nefes nefese heycanlanmış gibi bişey sanıyorlar her yönden kötülüğü var sigara içenin penisi her yıl 1cm kısalıyo bu en kötüsü, sonra kanser geliyo her sabah yataktan kalkarken seme gibi oluyorsun nefes almanın tadını unutuyorsun ama bıraktığında nefes aldığını anlıyorsun ya, sabah kalktığında ağzının içi zehir gibi olmuyor sarı zehir tükürmüyorsun her neyse sadede gelelim ben kendi kendime bırakamadım tövbe ederek kendimi mecbur bıraktım sıkıysa iç durumu oldu Rabbim affetsin bi kaç defa bozdum misal 1 ay içmedim 1 hafta içtim 2 ay içmedim 1 hafta içtim derken aklıma bile gelmemeye başladı ve kurtuldum artık penisim her yıl 1 cm uzuyor :D hadi eyw

Anlattıklarına göre bi 10 seneye brazzerstaki kel adamı geçmen lazım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı

adam dediğin budur penis yoksa dünya neye yarar yürü aga .)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

şimdi bence burda çelişen bi durum var.

Sigarayı bırakmış biri olarak konuşayım. Nargileyi uzun zamandır içerim sigarayı son 3,5 yıl içtim. Sigara içmeye başladıktan sonra nargileden daha az keyif almaya başladım hatta keyif almadığım zamanlar bile oldu. Nargile sigara içmeyen adamın içeceği birşey bence...

Sigarayı bırakmak çok kolay birşey fakat önce gerçekten sigarayı bırakmak istemelisin. 
    Gerçekten istedikten sonra sigara'yı bırakmakta hiç zorlanmayacaksın.
    Destek için; Allen Carr'ın videosunu izleyebilirsin. Saçma bi video gibi görünse de bilinç altına etkisi var.
    Ayrıca sigarayı bıraktıktan sonra sigara içilen ortamlara bol bol gir. Uzatan, ikram edenleri geri çevir. Olay bu kadar.. 
    Ha bi de evde kesinlikle sigara kalmasın. Bıraktıysan hepsini çöpe at. Zor zamanlar için saklıyorum palavrasını geç :)

Son olarak 1 taneden birşey olmaz sigarasını kesinlikle içme.. 1 tane sigara yüzünden tekrar başlarsın

Ayrıca bu Allen Carr videosunu izleyip sigarayı bırakanların %66'sı hayatları boyunca tekrar sigara içmiyormuş. Bu istatistik bana büyük gaz vermişti.

Toplam Hit: 4246 Toplam Mesaj: 37