Sigorta Kasko Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Merhaba aracımın kasko sigortasi geldigi için bugun sigortacima gittim fiyatlar bayagi artti dedi daha tarihim gelmedigi için ne kadar çıkacak belli olmadı ama ben korktum çünkü 400 500 e yapanlarınki 900 e bile cikan varmış hiç kaza vs olmamasına ragmen birde birşey anlattı dedi ki ticari mibinüs okul servis vs gibi araçların sigortaları 4 5 6 7 10 11 bin tl ye bile yaptıgım oluyordu ama diyor bunlar bir ara servis plakasi için eylem yaptıklarında bu sigorta olayını da gündeme getirmişlerdi sonra devlet bunlarin sigortasinda uyarma yapmış şirketleri 11 bine olan sigortalar 4-5 bine 5-6 vs olanlar nerdeyse yariya düşmüş bizde binek araç sahipleri olarak buna nasil eylem yapabiliriz nasil sesimizi devlete duyabiliriz devlet serbest sistem getirdi sözde vatandaş rahat etsin diye ama 200 250 tl olan sigortalar 400 500 900 gibi vs cikiyor birde kaza yaptınız mi 2 bin 3 bin tl ye kadar çıkıyor yani bizim bunlara yolunmamamiz için ne yapmalıyız sesimizi nasil duyurup nereye posta mail vs atmalıyız kim ilgileniyor bu işler ile.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Benim geçen sene ilk sefer yaptırdığım trafik sigortası 400 civarındaydı bu sene 900 fiyat çektiler. 900'e yaptırmadım tam da bu arada ufak bir kaza yaptık, 900 oldu 1700. Trafik sigortasına 1700 verdim :| Kasko 700 küsür

Blue Screen of Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Devlet bunlara yasa cikardi ki indirim olsun vatandaş faydalansın bunlar soygunda kullanıyor ne demek 900 tl sigorta artık buna bir dur demeliler zorunlu adı altında oldugu için soyuyorlar kasko zorunlu olmadıgı için tam koruma oldugu halde 500 600 700 civari çıkıyor devlet bir el atmali.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Onceki arabalarımi annemin üzerine yapmıştım son aldigimi kendi uzerime alim dedim almaz olaydım en uygun 2300 lira sigorta çıkarmı yav nevona mi ne öyle bir sirket ayni gun annemin üzerine yaptım araci o sekilde bile 950 liraya yaptık 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

arkadas cok haklı. iki tane ulusal kanala haber verip iki tane güzel hazırlanmış afisle köprüyü trafige kessek yarım saat ne güzel olmaz mı ?. hakkımızı savunsak..

kabaca düşünürsek 3 araba 12 kişiyle bu işin üstesinden gelmek oldukça kolay. en fazla bi kaç saat nezarethanede tutuluruz.

ben bize her durumda yardımcı olucak avukatı ayarlarım. hatta bir araç ve afişleri de ayarlarım. 

bu pazar için geri kalan 11 kişi ismini yazsın aşağıya. bi tek benim çabamla olmaz ki amk.

bu sikilmeye bir dur denmeli.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

uzun zamandır uğrayamadım tarikata :) sayfayı açar açmaz direk bu konuya daldım arkadaş öyle böyle becermiyolar insan gibi becermiyor hani biraz insaflı becerseler kabul edicem ama öyle böyle becermiyolar :) ellerim titredi yine ne becerdiler beee... bilecikteyim ne gerekiyosa varım arkadaş hafta sonuna kadar kontrol ederim burayı sağlıcakla dostlar :)

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa_unax
    mustafa_unax's avatar
    Erkek

Hocam 28bine araba aldim 1050tl ye sigorta yaptirdim. 

Ankaraya gidip sarayın onunde kendimizi yakalım. Yada sarayı yakalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

%50 güvence verilmiş yönetim bizi sikmesin de ne yapsın. :-)))

Yok mu lan bu sisteme baş kaldıracak 2-3 yeniçeri. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

uleyn polis bile çevirdiğinde ehliyetden önce sigorta var mı diye soruyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

5 - 6 yıllık sigorta parası araçın değerini geçiyor bu fiyatlarla.

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ben böyle işin anasını avradını sikiyim kazam yok birşeyim yok 1090 tl fiyat çıkarttılar yakarım lan bu arabayı

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 4667 Toplam Mesaj: 46
sigorta kasko fiyatları