folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Silinme Sorunuyla İlgili Bir Öneri [Çözüldü]

Silinme Sorunuyla İlgili Bir Öneri [Çözüldü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------
    renegadealien bunu yazdı:
    yakintakip bunu yazdı:

Bende bişeyı merak ediyorum. Bi kere konu hortlattım ama suçum yoktu. Genelde anasayfadan takıp ederım. Konu anasayfadaydı. Baktım en son mesaj 2-3 ay önce yazılmış. Bu nasıl oldu yazdım. Konu tam hortlamış oldu. Mesela bi konu var kadına el kalkar mı kaldıran erkekmıdır dıye. O konu dun bı kaç defa yukarılara cıktı. Baktığımda kımse yenı bişey yazmamıştı .

Bu nasıl oluyor

Yöneticiler cıkartabiliyor konuları üste...

wauww süper bi özelik aslında bu :D zekicee. güzel bi konu diğer konuların arasına sıkışıp hit almadığı zaman uygulanabilirliği yüksek ve güzel bi uygulama :)

admin olmak vardı şu sitede ya neyse ... :P

benimde bi önerim var benide admin yapım :)

diğer bi önerimde hızlı cevap. mesajların altında basit metin editörünün olduğu bi hızlı cevap seçeneği güzel olurdu daha pratik olurdu en azından :/

Bi konu binlerce kez gösteriliyor ama ortalama 20 mesaj yazılıyor...

binlerce gösterimde 20 mesaj için, hızlı editörü oraya koysam kişi başı 40-45 kb fazla indirirsiniz her sayfa acışınızda...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ozaman başka bi öneri

aslında bunu hep düşündüm lakin yazmaya üşendim ;

sitedeki linkler gizlensin. paylaşım yapılmış , içinde link varsa o link gizlensin , bu bizi basitleştirmez tersi daha özendirir. zaten üyelikler kapalı :)

sitedeki müridlerin bi farkı daha olmuş olur. konuların okunmasının gizlenmesindense linkleirn gizlenmesi daha güzel olur :/  

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:

ozaman başka bi öneri

aslında bunu hep düşündüm lakin yazmaya üşendim ;

sitedeki linkler gizlensin. paylaşım yapılmış , içinde link varsa o link gizlensin , bu bizi basitleştirmez tersi daha özendirir. zaten üyelikler kapalı :)

sitedeki müridlerin bi farkı daha olmuş olur. konuların okunmasının gizlenmesindense linkleirn gizlenmesi daha güzel olur :/

Linklerın açık olması tahribatın diğerlerinden bı farkı.

Edit: Ama mesela belli bölümlerde gösterılmese olur 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Abicim biz burada amme hizmeti yapıyoruz, reklam bile yok, üyelik ücreti yok aidat yok...

üyelik kapalı şu anda, linkleri gizlesem adamın teki gelecek işine yarayacak googleda siteyi görecek ama linkleri göremeyecek, üye olmaya calışacak üye olamayacak, ee nerde kaldı bu işin eğlencesi, o adam bize küfürü bassa haklı değilmi???

Biz burda başka bir amac gütmüyoruz, yarın bi gün elemanın birisinin başı sıkışırda tahribatta arayıp bulursa o an işini görürse yeter o bize...

Gizlimiz saklımız yok... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

rene nolcak peki bu silinme işi ?

Ayrıca Atatürk bölümü.

Şimdi bölüm açılırsa herkes ilk bulduğu şeyi paylaşıcak bunun için sadece çok özelleri oraya paylaşırız.Yani Atatürk ün görüntüleri, kimsede olmayan yazıları falan.Piyasada kolayca ulaşılacak şeyleri değil böyle birşey düşündüm.

Yani özel bir bölüm olur die dedim ama bilmiyorum adminlere kalmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

Ayrıca Atatürk bölümü.

Şimdi bölüm açılırsa herkes ilk bulduğu şeyi paylaşıcak bunun için sadece çok özelleri oraya paylaşırız.Yani Atatürk ün görüntüleri, kimsede olmayan yazıları falan.Piyasada kolayca ulaşılacak şeyleri değil böyle birşey düşündüm.

zaten atatürkle ilgili paylaşımlar ilgili bölümlerde yapılıyor 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    link gizli olması bizi bozar bence zaten download yapsalar bile üye olamamak yorum yapamamak bile koyar adama bu ortamda

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

Ayrıca Atatürk bölümü.

Yaptımya abi silinme işini...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    bforumnewmessage.asp de ki texboxa operadan mesaj yazarken kendi kendine alt satıra geçmiyo ahada bu mesajdaki gibi forumu yamultuyo.ben hep entera basıyomda  bazıları basmıyo forumun tipi kayıyo ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    evet abi biliom ama operada bi sorun var...

Toplam Hit: 4887 Toplam Mesaj: 32