folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Silinmesine En Çok Üzüldüğünüz Dosyalar

Silinmesine En Çok Üzüldüğünüz Dosyalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

mosquit0 bunu yazdı:
    -----------------------------

fotoğraf gıderse cok uzlurum aglarım kendımı paralarım :| cunku fotoğrafda anı vardır :| arşiv falan hıkaye yenınden yaparsın ama aynı fotoğrafı cekmezsın yeniden :|

Katılıyorum

Anime - Manga
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

c:\ ye format atarken yanlışlıkla d:\ yi formatlamam ve tüm arşivin ebediyete doğru ışık hızıyla yol alması.Gerçekten kahrolmuştum bi kaç hafta kendime gelemedim...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

Hybris bunu yazdı:

aga korkuyorum tanrılara shift del çektim demenden. :|

haha :D

iLLuMiNaTi

SeRDaR

renegadealien

DaSpOnGe

garga

FOXXLY

bigwave
    VBDream

Toma2Gm

LNAU

Tnrsk

Geçmiş olsun hocalar =)

Kaligula bunu yazdı:

Yazın Sarhoş kafayla cebimde telefonla denize girdim bütün videolarım ve fotoğraflarım gitti ona hala içim acıyor.

hocam seninkide tam iş ama :D 

Anime - Manga
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Tnrsk bunu yazdı:

c:\ ye format atarken yanlışlıkla d:\ yi formatlamam ve tüm arşivin ebediyete doğru ışık hızıyla yol alması.Gerçekten kahrolmuştum bi kaç hafta kendime gelemedim...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

sarhoş kafayla evdeki pcme bsd kurarken 1 tb müzik arşivini silmiştim geri döndürmek istedigimde dosya isimleri bozuk çıkmıştı:S

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

linuxta abidik gubidik birşey denerken 250 gb verimden oldum :|

daha sonra kurtarmak için cnr437lere gittim.. onlarda taşınabilir bi harddisk vardı :D ama şans bu ya sadece 90gb boş alan vardı :| ve evdeki 4 bilgisayarda da boş alan yoktu.. mecburen 90gb kurtardım ve kurtarılanların arasında istediğim şeyin olmaması beni çok üzdü.. o gün bu gündür her veri kaybı yaşayana yardım ediyorum :|

ve en önemlisi dengesiz şeyleri artık kendi makinamda denemiyorum..

sonra canerle bu saçma şeyi yaptıydık ogün :D iyi hatırlıyorum..

http://mubuntum.blogspot.com/2009/06/photorec-ile-veri-kurtardgnzda-gereksiz.html

ve kurtardığımız şeylerde denemiştik :D ve 6 saatime mal olmuştu :| oysa ki ben dedim başka bi klasör açalım diye ama anlatamıyon ki adama :| böyle işte.. :(

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

geçen gün yazdigim şiirin oldugu rtf dosyanın adında yeni bi dosya kaydedince siirim gümledi geri getirebilirmiyim diye burda konu actim cevap yazan olmadi galiba bi ona üzüldüm hala sakliyom üstüne yazdigim sacma sapan yaziyi belki bi gün yöntem bulurda kurtarırım diye :)

digerlerini bi sekilde internetten yada burdan müridlerle paslasarak cözüyorum

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

benim öyle gigabyte larca arşivim yoktu. fakat 150 gb lık oyun gitmişti. hepsi de ripti. 5-6 ayda indirmiştim. =|

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

orta bire giderken 2 gb arşivin kısayol yapıp ana dosyasını silmiştim tabi 12 sene önce ozaman 2 gb çok büyük baya koymuştu bana şarkıların ve programların gitmesi şimdi 100 gb lik bir arşivim var 4  5 tane yedeği var :)

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

az önce indirmiş olduğum 2 farklı call of duty mw2 (toplamda 22 küsür gb) yeni klasör oluşturup içine atmıştım ve masaüstündeki gereksiz şeyleri silerken yeni klasör de arada kaynamış yalan oldum!

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 10570 Toplam Mesaj: 43