folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sinüzit Çareleri Varmı

Sinüzit Çareleri Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

amma taşak geçilmişiz yahu, odayı koyu yeşil boyadım peder boyayı bulamayınca saçma sapan yağ bazlı bir şey almış nefes de almıyor yani oda, zaten 3.25 metreküp falan havasız kalıyorum ne yapayım alıştırdık bünyeyi 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

bu arada bahsedilen karpuz ebubekir karpuzu yabanda biter dokundugun an patlar boysuzdur sürünerek büyür yeşildir 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:
    -----------------------------

glaurung bunu yazdı:

nasıl sinüzit oldun ? merak ettiğim için soruyorum her sabah düzenli duş alırım yaz kış farketmez saçlarımı havluyla şöyle bir kurular dışarı çıkarım ki başakşehir çok da rüzgarlı bir yerdir, gece gündüz yaz kış, pencerem açıktır kalorifer yakmam kapının altına havlu sererim ki içerdekiler üşümesin sadece lodos varsa ve yağmur yağıyorsa kapatırım penceremi içersi islanmasın diye ama sinüzid olmadım 

adam bildiğin rambo amnk

ahah ben yazının devamında kertenkele kurbağ kırkayak gibi canlılarla beslenirim gibi şeyler bekliyodum olmadı :S

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

İstanbul-Tuzlada yaban kavununu denerken hastanelik olduğunu gördüğüm bir abimiz vardı . 

Aman ha sen sen ol bulaşma o tür işlere ...

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

kırlangıç yağı.. çözüm garantisi veriorm kırlangıç yağını bulacan bulursan haber wer benmde almam lazım bitti bende

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

mentollü marlbora :D 
    edit: ciddiyim 

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

7-8 sene evvel bu dertten muzdariptim şuan eser yok çok şükür çözüm :
    Denize gideceksin min 10-15 gün aşağısı kurtarmaz ve güneşlenip  güneşlenip denize gireceksin burnuna genzine su kaçıracaksın olay bukadar ..
    güneş yemeden 1-2 gün içinde denize girip genze su kaçırmanın bi faidesi olmuyor çünkü o yasıma kadar dnze bi kaç günlük çok gitmişliğim olmasına ragmen tesir etmemişti geçmiş olsun Rabbim şifasını tez elden verir inş.

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

1 su bardağına 1 çay kaşığı ekmek sodası 1 çay kaşığı tuz koyuyorsun hocam iyice karıştırıp burundan şırınga ile çekiyorsun, sağlı sollu 3-4 kere çekiceksin yanında bol bol peçete bulundur boş bir tabakta şimdiye kadar akmayan sümük o zaman akıcak çünkü :D ben  sinüzit yüzünden acillere gittim baş ağrısından dolayı verdikleri spreyler gelip geçici. Bu yazdığım yöntemde doktor tavsiyesidir ayrıca. Bu işlemi yaparken yanında da biri bulunsun bişi olcağından değilde ne olur ne olmaz. günde 1 er kez yapıcaksın 3-4 gün sürdüreceksin , bunların dışında sıcak yerde çalışmaya takılmaya bak bi kere hastası oldun mu o kafa kışın beresiz gezmicek.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

dalış

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

yöntemleri deneyip benımde kurtulmam lazım.kolay kolay basım agrımıyo eskısı kadar ama agrıdımıda duramıyorum yerımde artık :/

Allah büyüktür vesselam...
Toplam Hit: 4353 Toplam Mesaj: 28