Sitemi Hacklediler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeLi_oP
    DeLi_oP's avatar
    Erkek
    gretchenmorgan bunu yazdı

dostum dinamikleri sıfırlamaya özen göster. bir aralar yönetim paneli açığı vardı wp'de ve bende hack yemiştim ama onu fixlediler.

SÜPER YAA :)) TAHRİBAT.COm ebnzetmişler ismini :D aslıdna bakacak olursa" TAKLİT " anlamınada geliyor site adı :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeLi_oP
    DeLi_oP's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Red hack yapmıştır :D

Geçmiş olsun şunu bi incele

http://www.ozgunweb.org/wordpress-ile-yapilan-web-siteleri-saldiri-altinda.html

HOST FİRMALARI İLE ALAKASI YOK. HOSGATOR GODADDY hacklenirse ben bu işi bırkırım çünkü host firmamız ordan dediced..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeLi_oP
    DeLi_oP's avatar
    Erkek

Buldum nedenini.. Bebek bile yapar bunu. Benim verdiğim şifreleri değişmiş zamnında basit bir şifr girmişler bir ddos atakla basitçe öğrenebilirsiniz tabiki. adamlar şifreyi "151515" gibi basit bir şifre yapmışlar doğal oalrak kulanıcı adıda ilk denecek isim " ADMİN" oldu bitti adamalr sızmış içeri tesbit ettimde bakalım benim elimden nasıl kurtulmayı becerecekler :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DeLi_oP bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

iki sebebi var biri hosting firması diğeride eklenti ama muhtemelen eklentidir.Ama temadada sıkıntı olabilir.yinede geçmiş olsun

Komik şeyler söylemişsin. çok araştırma yap çok zayıfsın... (önerim)

hoca hosting firması dediği gibi  faktör oluyor 9 internet sitemin 5 i wp 2 si başka 3 ü başka yerde :)

isimde söyleyim web adam dallamasına koyduğum an sikiyolar siteyi :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

ddosla nasıl şifre öğreniliyor meraklandım şimdi..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

konuyu açan arkadaş uçmuşsun kardeş sen, birisi eklenti yada hosting sebepli demiş adama cehalet yüklemişsin komik konuşmuşsun demişsin de asıl komik konuşan sensin wp siteye eklentiden girmeyecekte nereden girecek başka, ddos ile şifreleri öğrenmişler falan diyorsun, sen bu işi bildiğine emin misin arkadaş

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    DeLi_oP bunu yazdı

Buldum nedenini.. Bebek bile yapar bunu. Benim verdiğim şifreleri değişmiş zamnında basit bir şifr girmişler bir ddos atakla basitçe öğrenebilirsiniz tabiki. adamlar şifreyi "151515" gibi basit bir şifre yapmışlar doğal oalrak kulanıcı adıda ilk denecek isim " ADMİN" oldu bitti adamalr sızmış içeri tesbit ettimde bakalım benim elimden nasıl kurtulmayı becerecekler :D 

Çok akıllısın :F

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

ddosla nasıl şifre öğreniliyor meraklandım şimdi..

ddos ile degil botnet ağı ile multi brutforce yaptırıyorsun tek bir bilgisayar yerine binlerce bilgisayardan eşit sayısa paylaştırılmış şifreleri denettirtiryorsun tabi bu saldırıda en büyük sıkıntı sunucu genelde dayanamaz bu tür denemelere bırakır kendini

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    DeLi_oP bunu yazdı

İşte şimdi onlar düşünsün :D

Toplam Hit: 5175 Toplam Mesaj: 20