Sitemizi Yeni Açtık Ve Yardıma İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Hocalar siteden Bir Sıkıntım Yok Ben Yaptım Zaten. Yanlız Hitte Sorunumuz Var. Baya Bir Hit Lazım 1-2 Sayfada Çıkmammız Lazım Google Amca Sizler Biraz Tıklarsanız Sevinirim Birde Nası Hit Arttırabilirim.

Hitarttır.com Tarzı siteler 3-5 Bişiler Attırıyor Başka Bişi Yok. Yöntemlerınıeze İhtiyacım Var. Nette programlara Baktım Bi Zike Yaramaz Bir Çoğu Backdorlu Zaten Teşekkurler

Site : http://smartbilisim.org

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

BlacKShelD bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocalar siteden Bir Sıkıntım Yok Ben Yaptım Zaten. Yanlız Hitte Sorunumuz Var. Baya Bir Hit Lazım 1-2 Sayfada Çıkmammız Lazım Google Amca Sizler Biraz Tıklarsanız Sevinirim Birde Nası Hit Arttırabilirim.

Hitarttır.com Tarzı siteler 3-5 Bişiler Attırıyor Başka Bişi Yok. Yöntemlerınıeze İhtiyacım Var. Nette programlara Baktım Bi Zike Yaramaz Bir Çoğu Backdorlu Zaten Teşekkurler

Site : http://smartbilisim.org

hocam sitenin bi tarafına wordpress kur sürekli güncelle ana sayfadan o bloga link ver,sef linkleri falan yap. 50 60  blog backlink kas yaramazcocuk vs. gibi seo bloglarına gir bak bakın araştır..

edit : yardımcı olurum hocam pm atıver.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

hocam yanlış anlamada flash ile site yapıyorsun googlede üst sıralarda çıkım diyosun. zor iş.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

NuLL29 bunu yazdı:

hocam yanlış anlamada flash ile site yapıyorsun googlede üst sıralarda çıkım diyosun. zor iş.

tam ben yazacaktım

....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

flash site olmasa dahi tıklamayla olacak iş değil hacım.

Genel seo kurallarına uy içeriğin zengin olsun kaliteli eşdeğer yerlerden backlink almaya bak ve belli süreç içerisinde yükseleceksin zaten.

yapat hit siteleri kullanma hem işe yaramazlar hemde sana zararı olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Dostum Flash site yapacaksan ve hit istiyorsan, tasarım çok iddialı olmalı ve sitenin konsepti çok ilgi çekici olmalı. Konsepti geçelim bir ticari kimlik sitesi bu, tasarım da çok kötü yani yarım saate yapılmış hiç özen gösterilmemiş bir site sanki.

Sonuç: WP kur dedikleri gibi. Madem amaç hit, flash tan kaçın. (içinde bulunduğun durum adına söylüyorum)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bu hayatta flash kadar itici gelen başka birşey yok hocam.

Eğer sitenin tutması gerekiyorsa öncelik : insanlara farklı birşeyler hissettirmen lazım.Baktığında, siteyi mıncıkladığında, butonlra tıkladığında.Yaşam tarzı olması gerek.

Flash benim sinirimi çok bozuyor çokk

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Eğer sitenin tutması gerekiyorsa öncelik : insanlara farklı birşeyler hissettirmen lazım.Baktığında, siteyi mıncıkladığında, butonlra tıkladığında.Yaşam tarzı olması gerek.

zumsuk hoca ihs.com.tr çöktü :D biraz mutlu ol istedim.

....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

sırf sen ve steve jobs yüzünden jQuery, PSD to HTML öğrenmek zorunda kaldım, bok vardı iphone ipadden flashı kaldırırken :D

hocam sana şunu sormak istiyorum, her linux sürümünde bu böylemi, component uyumsuzluğu falanmı amk da ibnelik yapıyor flash ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Öncelikle izninle sitene biraz eleştiri getireceğim

Sitenin menüleri daha güzel olabilirdi. menüler üzerine gelince oluşan efekt mouse menü üzerinden gittiğinde de devam etsin. hemen hızlı bir şekilde eski halini almasın

Aynı zamanda menüleri oluşturmuş olduğun moviecliplerin button modlarını true yap. böylece maouse üzerine gelince el işareti çıkarak daha güzel bir görünüm oluşturur.

açılan pencerelerin tamamına sürükle bırak özelliği ver. ve açılan pencerelerin kapatma işaretlerine de biraz efekt verebilirsin. 

Eğer as3 ile yaptıysan siteyi bunları sınıflarla yapabilirsin.

Siteye seo yapmak içinde swfobject kütüphanesini kullanman laızm. bununla bilgi için http://www.birogrenciklasigi.com/swfaddress-ile-flash-da-seo-ve-deep-linking.html

Ayrıca şu anda yapmış olduğun site için flash değil de flex kullansan daha güzel sonuç ortaya çıkar. daha görsel çalışmalar yapabilirsin. 

ve son olarak flash laf atanlar için şu fotoğrafla yazımı bitiriyorum: <!--i love you flash&flex :))->

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu site bu tasarım ve flash ile google tarafından banlanmazsa iyidir hocam . kusura bakma ama dost acı söyler (:

Toplam Hit: 1873 Toplam Mesaj: 13