folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Siyasi Örgütler Hakkında Bilgisi Olanlar

Siyasi Örgütler Hakkında Bilgisi Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar konu çok riskli konu burdan bir iki kişinin öğüt verme amaçlı yazısı sayfalar boyunca uzayan tartışmaya dönüşebilir.

tek istediğim legal olan sol örgütler hakkında bilgi ve tavsiye . örgüt diyorum ama siyasi partide olur.fakat partide işler öle güzel yürümüyo istediğimi alamadım.ben böle ufak olsun ama toplantıları olsun ne bilim yürüyüşleri olsun işini ciddiye alan adamların olacağı bir topluluk istiyorum.muhtemelende sitedeki arkdaşlar arasında bu tip topluluklar içinde olanlar vardır bana bir kaçtanesinin ismi ve düşünceleri genel tüzüğü filan amaçlarını yazarlarsa sevinirim.

ille sol olmak zorunda değil sağ da olabilirde be kendimi sola yakı n hissediyorum.

ve muğlada olanlar varsa ayrıca belirtirlerse sevinitim

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hacı şu komünistlerin var bişeydi adı yurtsever cephemi ney öyle bişey yanlız baya ince eleyip sık dokuduklarını duymuştum ama bilen birileri elbet vardır. o kadar komünist var demi sitede=)

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    TDKP, MLKP, Kurtuluş Cephesi, DHKP-C, Tkp/ML, TİKKO, Tkp(ml), TİKB felan filan. Bunları adları ile internette ararsan sitelerine ve parti tüzüklerine ulaşabilirsin.
    Düzeltme: Sen illegal mi yoksa legal olanları mı istiyorsun?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    sol kavramının sana ne ifade ettiğine bağlı söylediklerin...şu son zamanda detepe bile sola sahip çıkmaya çalısıyor..ben bile sol sağ kavramını tam olarak anlamış değilim!..niçin bi yere ait olmak istiyorsun ki?

sağcı geçinip arka yapmaya çalısan tiplerdensen bence hiç heveslenme,kişilğini kaybedecek noktaya kadar gelirsin!..

sen sen ol kendi fikirlerinin,vicdanının dışına cıkma.kimseden nasihat,öğüt alma..kendi kendinin örgütü ol!..kendinle münakaşa et kendinle savaş..zaten doğru yolu bu sayede bulacağına inanıyorum..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Günümüz Türkiye Siyaseti Popilerist Bir Çizgide Yol Alırken Bence Sen Kendi İçinde Sürdür Mücadeleni.

*ittir Et Gerisi Hikaye.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:
    -----------------------------
    TDKP, MLKP, Kurtuluş Cephesi, DHKP-C, Tkp/ML, TİKKO, Tkp(ml), TİKB felan filan. Bunları adları ile internette ararsan sitelerine ve parti tüzüklerine ulaşabilirsin.

Bütün İllegal - Maşa Oluşumları Yazmışsın :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:

ontedi bunu yazdı:

Tartışmaya girmeyeceğim. Benim yerim bellidir, bilen bilir. 

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:

ontedi bunu yazdı:

Tartışmaya girmeyeceğim. Benim yerim bellidir, bilen bilir. 

Ben Tartışalım Demedim Neden Agresifleşiyon. Heycanlanma :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    iMPaLa bunu yazdı:
    sol kavramının sana ne ifade ettiğine bağlı söylediklerin...şu son zamanda detepe bile sola sahip çıkmaya çalısıyor..ben bile sol sağ kavramını tam olarak anlamış değilim!..niçin bi yere ait olmak istiyorsun ki?

sağcı geçinip arka yapmaya çalısan tiplerdensen bence hiç heveslenme,kişilğini kaybedecek noktaya kadar gelirsin!..

sen sen ol kendi fikirlerinin,vicdanının dışına cıkma.kimseden nasihat,öğüt alma..kendi kendinin örgütü ol!..kendinle münakaşa et kendinle savaş..zaten doğru yolu bu sayede bulacağına inanıyorum..
    benim baba asker filan işte aslında sol olayları ters çok açık konuşayım milliyetçilik fikri filan çok hoşuma gidiyo ama şu ocak kavramı, işte küçük küçük polat alemdarcıklar var diye o tarafa bakmıyorum bile.ve sözlerine tamamen katılıyorum kişiliklerini yitirmişler amacım arkda edinmek değil ciddi şekilde siyaset yapmak.1yıl önce chp ye girdim 1.5 yıl oldu gençlik kollarında hiç bir şey yok 2 kere aradılar bayrak astık sadece o akdar çalışma yok icraat yok toplantı yok.benim istediğim versinler bildiriyi çık dışarı dağıt desinler ama o bildiride yazanları bende bileyim inanayım ve isteyerek yapayım

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
     aslan sen git medet ünlü' yü bul o sana biyer bulsun gidecek

hız emniyettir...!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:

hem illegal hem maşa ajan çok acaip şeyler söledin yazdıklarını anlamışsındır umarım!!! bunların neresi maşa 1şey söyleyebilirmisin bana bazı şerefsizler sahip çıkmaya çalışıosa bunların suçları ne olaki acep ? zaten solun alt örgütlerinin hepsi tüm öğrenci hareketleri falan faso fiso maşa hepsi harbi maşa pff !!!....  

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 3233 Toplam Mesaj: 22