folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Siz Benim Yerimde Olsaydınız Napardınız. ?

Siz Benim Yerimde Olsaydınız Napardınız. ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaşlar direk konuma girmek istiyorum ben lise 1e gitmeden önce yazlığımızda oturmaya karar verdik ve ordaki okula başladım fakat 15 gün sonra orda yapamayacağımı ve istanbula geri dönmemi sezdim ve döndüm.Lise 1 i arkadaşlarımın gittiği okula bir meslek lisesine başladım ve hayatımda bu kadar eğlendiğim ve mutlu olduğum bir zaman olmadı ilkokul arkadaşlarımdan öte daha çok sevdiğim öz ve iyi insanlarla tanıştım dost oldum arkadaş oldum neler yaptık neler fakat 1 yıl sonra hedef büyültüp bunu yanında istediğim bölüm tutmayınca bir düz liseye yazılmaya karar verdim.Notlarım yüksek olmasına rağmen en boktan sınıfa yazdırdılar sınıfta ne anlaşabiliceğim ne bişi paylaşabiliceğim birisi var bunuda eski arkadaşlarıma anlatınca o okula neden gittin oraya gidilirmi neden meslek lisesinde kalmadın ordakiler tabikide kötü diye dediler.İnanın bana sahile her çıkışım okulumun her saniyesi eski okulumu düşünür oldum sanki orda birisi varmışta ölümüne aşık olmuşum gibi bişi var oradaki arkadaşlarım aklıma geliyo ve hayallere dalıyorum.Malesef düz lise 2 den mesleğede geçiş olmadığı için okuluma dönemiyorum.Bu sınıfımda lise 2de ise kafayı yicem tırlattım yani kimse yok ne kimseyle konuşuyorum ne bişi yapıyorum ? kendimi bilgisaya dahada kötü bağladım.Hep okul aklıma geliyo.Ben bundan sonra nasıl birşey yapmalıyım ? 3.okulum ve tam okuluma alışmışken ayrıldım ve bana çok koydu bu arkadaşlarım vs çok özlüyorum ve gidemiyorum oraya.Annemede babamada diyemiyorum artık başka okula verin diye 4.olcak çünkü sizce ne yapmalıyım babamla annemle oturup anlatmalımıyım yoksa okula devam edip zamanamı bırakmalıyım ? o kadar kötü şeyler yaşıyorumki ne arkadaşım var ne bişey...Fikirlerinizi bekliyorum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

istemedigin okula okumak nedir cok iyi biliyorum

o yuzden sakın zamana falan bırakma

zamanla seversin okulunu alışırsın hikayeleri yalan

eğer gerçekten sevemiyorsan biran önce ayrılmaya bak 

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    arkadsım kendini sadece okula adepte et kitaplar çok ii dostur onları kendine dost edin ve şunu unutma oku zengin ol zengin oluncada çok güzel arkadasların olur....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

anladığım kadarıyla sen hayatın acı yüzüyle yeni yeni tanışıyorsun. daha ne ayrılıklar, ne hayal kırıklıkları yaşayacaksın. git gide alışırsın. biraz dayan belli bi zamandan sonra acı hissetmezsin :S

bunları buraya yazdığına göre içini biyerlere , birilerine dökmek istiyosun. bunun için çok üzüldüğün belli. aşk da böyledir. insan birilerine anlatıp rahatlamak ister ama daha kötü olur. çünkü sen düşündükçe o düşündüğünün esiri olursun. bosver kafaya takma kaderimmiş de, lise dediğin nedir ki okul bitsin bir yıl sonra kimseyi arayıp sormazsın zaten anca yolda görünce bi selam. biz buraya ne yazsak senin için boş, bunun ilacı zamandır, zamanla alışırsın. insanın alışamayacağı şey yoktur.

bence kararını sonuna kadar sürdür, onun için çalış. çünkü hayat dikenli yollarla doludur. eminim ileride daha da mutlu olacaksın. amacına ulaşınca ozaman bu günleri düşünürsün. açtığın bu topiği de biyere not et. ileride bakar kendine gülersin ; )  iyi düşün iyi olsun. bosver benimde hiç dostumyok. tek internet olsun dostun nolacak, sadece ttelekom sana kazık atabiliyor, dost kazığından iyidir bi de bu boyutu düşün :D kal sağlıcakla.

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Sanırım eski arkadaşlıklarını özlüyosun, bü yüzden şu anda okuduğun okuldan ayrılsan bile yine sorun yaşayacaksın gibime geliyor. Sonuçta eski okuluna gitme şansın kalmamış. Ama bu okuldan hiç memnun değilsen başka bi okula yazıl fakat adaptasyon sorununu aşman gerek bi an önce ki önünde malesef bi yarış var. Geleceğini yönlendirceksin. Bu gibi sorunların geleceğini mahvetmesine izin verme.

Yani ben olsam alışamasam da dişimi biraz sıkar, asıl amacıma yönelirim, ki öyle oldu benim de :))

allcolorsarebeautiful.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------

anladığım kadarıyla sen hayatın acı yüzüyle yeni yeni tanışıyorsun. daha ne ayrılıklar, ne hayal kırıklıkları yaşayacaksın. git gide alışırsın. biraz dayan belli bi zamandan sonra acı hissetmezsin :S

bunları buraya yazdığına göre içini biyerlere , birilerine dökmek istiyosun. bunun için çok üzüldüğün belli. aşk da böyledir. insan birilerine anlatıp rahatlamak ister ama daha kötü olur. çünkü sen düşündükçe o düşündüğünün esiri olursun. bosver kafaya takma kaderimmiş de, lise dediğin nedir ki okul bitsin bir yıl sonra kimseyi arayıp sormazsın zaten anca yolda görünce bi selam. biz buraya ne yazsak senin için boş, bunun ilacı zamandır, zamanla alışırsın. insanın alışamayacağı şey yoktur.

bence kararını sonuna kadar sürdür, onun için çalış. çünkü hayat dikenli yollarla doludur. eminim ileride daha da mutlu olacaksın. amacına ulaşınca ozaman bu günleri düşünürsün. açtığın bu topiği de biyere not et. ileride bakar kendine gülersin ; ) iyi düşün iyi olsun. bosver benimde hiç dostumyok. tek internet olsun dostun nolacak, sadece ttelekom sana kazık atabiliyor, dost kazığından iyidir bi de bu boyutu düşün :D kal sağlıcakla.

Çok güzel anlatmışsın fakat şuda varki her liseli gibi bende bişiler yaşamak istiyorum dostum olsun gezelim kaynaşalım muhabbet yapalım kızlar cart curt..Anlatabildimmi :) keşke şu bilgisayarım olmasaydı ve bu kadar bu işle uğraşmasaydımda arkadaşlarım olsaydı inan daha güzel olurdu :) daha fikirler bekliyorum arkadaşlar.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    Stigma bunu yazdı:

Sanırım eski arkadaşlıklarını özlüyosun, bü yüzden şu anda okuduğun okuldan ayrılsan bile yine sorun yaşayacaksın gibime geliyor. Sonuçta eski okuluna gitme şansın kalmamış. Ama bu okuldan hiç memnun değilsen başka bi okula yazıl fakat adaptasyon sorununu aşman gerek bi an önce ki önünde malesef bi yarış var. Geleceğini yönlendirceksin. Bu gibi sorunların geleceğini mahvetmesine izin verme.

Yani ben olsam alışamasam da dişimi biraz sıkar, asıl amacıma yönelirim, ki öyle oldu benim de :))

kral..döktürmüşsün :P 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    kal derim ben zaten öss dalgası da başlayacak. aşktır meşktir kavgadır lisede yaşayıp ta bunları sonradan memnun olanbirisini görmedim ben. sık 2 sene dişini öss bitsin sonra yaparsın yapacağını. hayatını bozma derim ben...

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hoca üzülme zorluklarla karşılaşırsın Allah yardım eder kas biraz...

diyemeyecem derhal o okuldan uzaklaş.Mühim olan okuduğun yer değil yaptığın işlerdir. :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:

bence kararını sonuna kadar sürdür, onun için çalış. çünkü hayat dikenli yollarla doludur. eminim ileride daha da mutlu olacaksın. amacına ulaşınca ozaman bu günleri düşünürsün. açtığın bu topiği de biyere not et. ileride bakar kendine gülersin ; ) iyi düşün iyi olsun. bosver benimde hiç dostumyok. tek internet olsun dostun nolacak, sadece ttelekom sana kazık atabiliyor, dost kazığından iyidir bi de bu boyutu düşün :D kal sağlıcakla.

hocam sende de var :P.Eywallah katılıyorum. cok haklısın.hayat baska bir sey.Eklemek istedigim bir söz var.ne zaman umutsuzluga düşsem bu söz bana buyuk destek 0lmuştur ve şükürler olsun aslan gibi her şeyin üstesinden geldim ;)

Ya Tozu Dumana Katacaksın,Ya Da Tozu Dumanı Yutacaksın ! Selametle... 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Bnde okl deiştirdim ve eski okuldan ii nerdeyse diebilirim ortam :) alışınca su ısınıyo yani :D yüzmeye bak ;)

:)
Toplam Hit: 2422 Toplam Mesaj: 24