folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Siz Hiç Kendinizi Böle Hissettinizmi

Siz Hiç Kendinizi Böle Hissettinizmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

arkadaşlarım yaklaşık paazar gününden beri kendimi çok kötü hissediyorum

pazartesi sabahı kalktım moralim bozuk nedensiz anlamsız ne yaptığımı bilmiyorum neden yapıyorum amacım yok yaşam bile benim için boş oldu işe gitmek istemiyorum evde durmak hiç istemiyorum dışarı çıkıyorum arkadaşlarımla takılıyorum ama tekrar eve gitmek istiyorum sevgilimi özlüyorrum ama mesafeden dolayı yanına gidemiyorum onu aramak istiyorum ama saçma olucak gibi geliyor vazgeçiyorum artık s evdiğim nete bile girmek saçma geliyor yaklaşık 1 haftadır böleyim ama pzrtesiden beri daha yoğun bunlar yaşım 15-16 falan olsa diyicemki ergenlik dönemi normal ama yaş 251 atlattık böle şeyleri ne bilim bunu buraya yazdım ama neden yaptığımı bilmiyorum sadece paylaşmak istiyorum yarım edin hiç böle oldunuz mu?

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yas 20 yanii

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiAgO
    tiAgO's avatar
    Erkek

evet kendimi böyle hissettim.

aslında yanlış oldu kendimi böyle hissediyorum yazmalıydım.

neden die sorarsan

sevdiğim uzakta. ve aramamı engelleyen bahanelerim var.

tadım yok tuzum yok. yalan olmuşum yalan.

ne diym sana

kendi kendime diemiyom ama

sana diyim bari

koy g.tüne gitsin, düzelmeliyim die uğraşma. düzelirsin bi ay sonra

-_tiAgo_ -
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspell
    moonspell's avatar
    Erkek
    hemene hemen cogu zaman banada olur... bu hayttan tat alamamk bedne 22 yasındayım boyle durumlarda kenıdmı oyalıcak mesgule dıcek seyler bulurum oda olmadı oyun oynarım yad fılm ızlerım kotu seyler aklıma getırmem genelde bunları yapınca gecer tabı herınsanın farklıdır ben bole davranınca gecıyor... sıkma canını hersey gelıp gecer

allah kımseye tasıyamayacagı yuku yuklemez...

heh işte oyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek

Valla hoca ne desem bilmiyorum ki !Ben kendimi hiç o şekilde hissetmedim! 

Seni eğlendirecek uğraşlar bulmaya çalış ne bilim işte, kendini bırakma! zamanla geçer inşaallah  

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

tiago ne olur şaka yapıyorum de 1 ay boyunca bunu çekemem ben sevgilimden kaynaklanan bişi de değil bu anlamıyorum zaten neden olduğunu bir anlayabilsem sorunu düzelticem ama dedim ya nedensiz anlamsız yaptığım hiç bir hareketin davranışın nedeni yokmuş gibi ne bilim ya kötüyüm kötüüüüüüüüü

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    aynısı cogu zaman banada oluo nedenini bilmiyorum aynı senin gibi nie bole oldu nie gecmiyo hayat anlamsız bi hale gelio efkar basıo fln fln... ne diim umarım yakında gecer

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

demekki sadece bana olmuyormuş neyse bari buda bişi....

bazen diyorum hani böle haberlerde çıkar ya genç bir insan arkasında bir sır perdesi bırakarak intihar etti acaba onlarda mı bu durumda oluyorlar diye düşünüyorum ailesi çıkar ağlarlar çocuğumuzun hiç bir sorunu yoktu falan derler demekki onlarda böle çünkü düşünüyorum da hep böle olduğumda sanki etk kurtuluşu ölüm gibi geliyor ama bu kadar iradesiz değilim beni tek teselli eden ise düzelicek olduğunu bilmek ama bu seferki uzun sürdü.....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    walla arkadasim sana soyle diyim; en basta nette cok takiliyosan bunun sonuclari olabilir ama tabii herkesde de seninki gibi etki yapmaz.. sanal alemin farkinda olup takildgin icin belli bi sure sonra dunyalari karistirmaya baslamis olabilirsin. fazla hayel kurma nette de fazla baglanma bol bol  kitap okumanı da tavsiye ederim... fazla takma daha kotu olabilir.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tiAgO
    tiAgO's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı:

tiago ne olur şaka yapıyorum de 1 ay boyunca bunu çekemem ben sevgilimden kaynaklanan bişi de değil bu anlamıyorum zaten neden olduğunu bir anlayabilsem sorunu düzelticem ama dedim ya nedensiz anlamsız yaptığım hiç bir hareketin davranışın nedeni yokmuş gibi ne bilim ya kötüyüm kötüüüüüüüüü

sunny2003 cüm  şaka yaparmıyım hiç. sevgili diilse ne olabilir.

iş mi değiştirtin, eş mi değiştir, ev mi değiştirdin. ne bilim abi vardır illaki bi sebebi. ben sadece ilk aklıma geleni söyledimdi.

bak sana tavsiyem, gerçi bi arkadaş yazmış zaten ama film izle, oyun oyna işe yarıyor. ama sakın ha sakın yalnız başına deniz kenarına vs gitmeyesin. kötü hissedersin kendini

üzülme ben sunny cim. dünya hali bu gelir geçer

-_tiAgo_ -
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    istanbul sanki beni tanıyormuşsun gibi konuştun evet nette çok takılıyorum başına oturup 8 saat oturup kalktığımda kıçımı hissetmediğim olkdu + yemek yiyip tekrar oturdum sanırım o gün yaklaşık 14 saat netteydim en çok buydu hiç durmasam her gün 5-6 saat belki de haklısın bişiler yapmalıyım hayata dönmeliyim istanbul çok sağol

Toplam Hit: 5944 Toplam Mesaj: 31