folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Siz Hiç Kendinizi Böle Hissettinizmi

Siz Hiç Kendinizi Böle Hissettinizmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tastankalp
    tastankalp's avatar
    Erkek
    veya git çıkdığın kızla evlen en iyisi ben şu okul bitsede askere gidip gelip allahın izni ile evlencem ama geçmiyo zaman deli olcam bir an önce askere gidip gelsem diyom

karanlığın en koyu vakti aydınlığın en yakın vaktidir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alonegirl
    alonegirl's avatar
    Dişi
    eee bu konuya bende gıreyım ewt arkadasım bazen bende boyle bosluklara dusuyorum.emınım sende bu donemlerden bırını yasıyosun .benım yasımda 22 ben bunu cozdum senı rahatlatırmı bılmıyorum ama  bı tavsıyedebulunayım tek basına bır odada otur ve gecmısını dusun yaptıklarını ıyı yada kotu gunlerını nerden nereye geldıgını okul anılarını yanı yasamıs oldugun hayatı tekrar gozden gecır ve o gunlerdeymıs gıbı kendını ınandır.sonra hayatın akısını dusun herseyın ne kadar manoton ve sureklı oldugunu kurulan duzende ınsanların aynı sekılde yasamak zorunda oldugunu tek bır yol oldugunu kısaca haytın gerceklerıyle tek basına bı yuzles ınan bu donemlerı cok cabuk atlatabılırsın gercı bu kadar cok dusununce ınsan kafayı yıyecek gıbı oluyo ama ıradene sahıp oldugunu yazmısın bence gercekten guclu bırıysen bu dedıklerım ıse yarıyo ) valla guzın abla gıbı konustum

NE INSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK, NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

21 yaş dişi çıkıyordur yada bunalıma girmiş olabilirsin pisikoloğa git rahatlarsın sen anlatırsın o dinler vs..

galiba alone gibi  yapicaksin yada zumsuk gibi.....21 disimi  enteresan bi dis sanirim.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

evet babacanlar hepinize çok teşekkür ederim sanal alemin en kral arkadaşları

ben bu konuyu çok araştırdım aradım taradım en sonunda psikoloji okuyan bir arkadaş buldum onunla konuştuk baya o bana şöle sonuçlar çıkardı

1. dediki nette çok takılıyorsun evet dedim ama öncedende çok takılıyordum peki önceden nerde takılıyordun dedi net kafede dedim bak dedi net kafeyle ev farklıdır kafede yanında devamlı konuşan çocuklar vardır sıkıldığında tutar oyun oynarsın arakadaşların görür sana soru sorarlar vs vs vs ama evde takılırsan ve aşırı olursa sosyallikten uzaklaşırsın

2. bu durumlardayken asla yanlız takılma hep birileriye olmaya çalış kalabalık yerlerde dolaş

3.

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

hemen kendine bir bilet al ve sinemaya git (k.v. ırak gitcem bir an önce)

4 kendine bir amaç belirle mesela her ayın 2 pazarı bir yere gitama bunu sık yapma belli aralıkla çayır çimen bir yere git saevgilinle veya iyi bir arkadaşınla

5. böle durumları sadece seni gerçekten anayabileceğini düşündüğün tek kişiye anlat

6. işteyken işini yaparken aklına başka şeyler getirme sadece bu işi ne kadar iyi yaptığını senin en iyisi olduğunu düşün

evet arkadaşlar psikolog arkadaş bunları söledi şimdi bir de ailemle konuştum onlardan aldığım cvp ki buda olabilir bilmiyorum

olm sende nazar var  verdiğim cvp: kahretsin ya çok ilgi çekiciyim  ama nazara inanıyorum buda olabilir

aldığım kararlar ise nete biraz aravericem öleki işim yokken girmiycem (eskisi gibi google da arayacak kelime bulamayana kadar durmıycam)

sosyal olmaya çalışcam bişiler yapıcam 

bir de alone nin dediğini deniycem bakalım artık bir şekilde kurtulcam çünkü bu seferki uzun sürdü bir sonraki beni korkutuyor açıkcası

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edicoo
    edicoo's avatar
    Erkek
    edicoo bunu yazdı:

Dostum İstanbul'un dediği gibi,bana da bazen çok olur ama geçer gider...Arada nüks ediyoo :)
    Netten biraz uzaklaş,sinema,alışveriş merkezi gibi insanların çok olduğu yerlere git,gez,dolaş,arkdaşlarına takıl kafanı dağıtırsın,biraz sosyal ol,fazla kaptırma kendini nete ..

Walla az çok psikolog arkadaşın dediklerini tutturmuşum
    Ben bırakıyorum arkadaş bilgisayarı,psikolog olcam
    Bu arada takma kafana Sunny,her insan hayatının bazı dönemlerinde böyle şeyler yaşar,inan bana geçecek...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    edicoo farkettim psikolog olmalıymışsın harbi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    ben her zaman öyle hissderim. kendimi bir boşlukta hiç bir amacım olmadan, insan kendi içini yiyip bitiryo, ben şuan ölmeyi herşeyden daha çok istiyorum çünkü artık mutluluk kaynaklarımın hepsinin tükendiği kanısındayım vede yaşasamda insanlık namına yapa bileceğim bir şey olduğuna inan mıyorum. --------- psikologlarında hikaye olduğunu düşünüyorum. ------- Bu sorun sizde de var mı? bende biraz sıcak bir ortamda kaldığımda nefesim kesiliyor ve etrafımdaki insanlara zarar verme isteği çıkıyor. eğer bulunduğum ortam serin ise hiç bir asabiyet belirtisi görülmüyor. ve bazende kendime hakim ola mıyorum.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    kardeş sana şunu söyliyim,bilinç altında mutlaka bişeyler vardır,kafayı mutlaka bişeye takmışsındır.düşün mutlaka bulursun.çünkü bende de bazen oluyor deli gibi bikaçgün düşünüyorum sonra buluyorum.ya gururuma dokunmuş bi söz oluyor,ya geçemediğim bi sınav gibi bişey oluyor ya da ne biliyim yokluğunu hissettiğin veye içine batan intikam gibi bişeyle olabilir.benim genellikle böle oluyo,birisi bişey söylüyo acısı içime batıp duruyo,sonra intikamımı alamadığım için böle insana zarar veriyo.sana tavsiyem biraz düşün mutlaka bulursun ne olduğunu...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek

kardeş "hedef tayin edilmemiş bir yaşantı hayatı zehirler " gerçi byle değildi ama orjinalini bulup yazacağım sana  

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
Toplam Hit: 5938 Toplam Mesaj: 31