folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Bu Normal Mi? (İnternet Hızım )

Sizce Bu Normal Mi? (İnternet Hızım )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

ney lan bu herkes 8mbit olmuş :S

bu arada ilginç bir ayrıntı, 8mbit i veriyolarya, 1 ayda 15 gb den fazla indirirseniz bi dahaki ay hızınız 512kb oluyor. duymadık demeyin.

http://www.computerworld.com.tr/herkesin-adsli-8-mbit-hizinda-olacak-detay_3159.html

"8 Mbit'lik Sınırsız ADSL'in fiyatı ise 49 TL oldu. Ancak bu bağlantının bir şartı var. Kullanıcının aylık olarak 15 GB trafik hakkı bulunuyor. Yani kağıt üzerinde sınırsız görünen bu bağlantı da aslında bir çeşit sınırlı bağlantı. 15 GB'lık sınır aşıldığında ise kullanıcının bağlantısı 512 KBps'ye indiriliyor."

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

15 gb kotayı kitlemişlerdir :D

tadını çıkara çıkara 15 gb kullanın :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    15 gb 4 gb den iyidir..

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    -----------------------------
    15 gb 4 gb den iyidir..

hızınız 512 kb ye iniyor hocam.. benim 8 mbps internetim olsun.. 3 günde 15 GB ı geçerim.. geri kalan 27 gün niye 512 yle giriyim.. internette bile zor gezilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

aynı sorun takıldıgım başka bi forumda olmuştu adamın birinde o ttnet kullanıcısydı aynen o hızlardaydı oda 2 hafta fln öle kalmıştı, ordada şu tartışılmıştı ben bunu sömürürsem bana kullandıgım akdar para sokmasınlar 8mbit parası veya ceza yermiyim fln diye, eleman aradı ttneti böle böle dedi interent hızımı kontrol edermisiniz fln demiş ordaki kadında 1mbit demiş teşekkürler demiş kapatmış telefonu.   2 hafta boyunca sömürmüş ve ttnet faturası normal geelmiş 2 hafta sonunda ise interneti normal hıza döndmüştü. ilk önce bi ttneti ara ki birşey oldugunda ses kayıdından kurtarırsın kendini hadi iyisin :p

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    Arayıp sormana bile gerek yok bence somur. Sonuçta hızını yükseltmek için yada tarife değişikliği için hiç bir talepte bulunmamışsin. Her türlü yırtarsin bir sorun olursa. Hayırlı sömürukler sana.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek

Hacılar valla benmkide böyle çıktı..

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxlltbt
    xxlltbt's avatar
    Erkek

aARKADAŞLAR İNTERNET DAHA DA HIZLANDI NE OLUR YARDIM EDİN NE YAPAYİM 6 AYLIK  BİRİ ADSL KULLANICISIYIM VE HIZIM 1 MBİT AMA GÖRÜYORSUNUNKİ İNTERNETİM NORMALİM 24 KATI HIZLI HİÇ BİR BAŞVURUDA FALAN BULUNMADIM HİÇ BİRŞEY TALEP ETMEDİM NE YAPMAM LAZIM ?????

NOT  : DEDİM SADECE TURKNET SPEED TE Mİ SORUN VAR DİYE FAKAT DİĞER SİTELERDEDE DENEDİM AMA SORUN AYNI :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cavit bunu yazdı:

aARKADAŞLAR İNTERNET DAHA DA HIZLANDI NE OLUR YARDIM EDİN NE YAPAYİM 6 AYLIK  BİRİ ADSL KULLANICISIYIM VE HIZIM 1 MBİT AMA GÖRÜYORSUNUNKİ İNTERNETİM NORMALİM 24 KATI HIZLI HİÇ BİR BAŞVURUDA FALAN BULUNMADIM HİÇ BİRŞEY TALEP ETMEDİM NE YAPMAM LAZIM ?????

NOT  : DEDİM SADECE TURKNET SPEED TE Mİ SORUN VAR DİYE FAKAT DİĞER SİTELERDEDE DENEDİM AMA SORUN AYNI :) 

puhahahha adam yükselişe geçti :D

DOM..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hotboy bunu yazdı:

ney lan bu herkes 8mbit olmuş :S

bu arada ilginç bir ayrıntı, 8mbit i veriyolarya, 1 ayda 15 gb den fazla indirirseniz bi dahaki ay hızınız 512kb oluyor. duymadık demeyin

nasıl lan olum ben misal 8 gb sınırsıza geçtim 15 gb yi geçersem 512 kb mi olcak

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 3284 Toplam Mesaj: 26