Sizce Dogrumu Yapıyorum:(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    evet ondanda korkuyorum:D annesi biraz uyuz böle bana dio böle olmaz kızım ders çalısamıyo falan ilerde dert olcak gibi:d
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

ya her ne olursa olsun amacın ıyı nıyet bıle olsa yalan soylemeyeceksın kardesım !

nefret ederım varya guvendıgım adam bana yalan soylesın bı yakalıyım ! o anda ıcımden kopan kopar ! ve gıder...

eger derslerıne yardımcı olmak ıstıyorsan bunu acıkca konusursun dogrusunu bılır yanı...

dusunsene sen soylesen yada sonradan ogrense guvenı sarsılmaz mı cok ayıp !

ya bıde anlamıyorum ya ılıskısı olan yada okul dısında calısan yada aktıvıtesı olan derslerıne nıye basarılı olamasın

calısır yapar ona yapamazmıs muamelesı yapmayın basarır

sen boyle ustune dustukce ıste aman ders calısamaz rahatsız etmıyım dıye dusunursen asıl ozaman kuyusunu kazmıs olursun asıl bu yanlıs

dogru zamanlarda dogru hıslerı verırsen ona ,daha cok motıve olur sırf senın ıcın ders calısır !

sakın bıdaha yalan soyleme acı bıber surerım allamaaa !

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    -----------------------------

ya her ne olursa olsun amacın ıyı nıyet bıle olsa yalan soylemeyeceksın kardesım !

nefret ederım varya guvendıgım adam bana yalan soylesın bı yakalıyım ! o anda ıcımden kopan kopar ! ve gıder...

eger derslerıne yardımcı olmak ıstıyorsan bunu acıkca konusursun dogrusunu bılır yanı...

dusunsene sen soylesen yada sonradan ogrense guvenı sarsılmaz mı cok ayıp !

ya bıde anlamıyorum ya ılıskısı olan yada okul dısında calısan yada aktıvıtesı olan derslerıne nıye basarılı olamasın

calısır yapar ona yapamazmıs muamelesı yapmayın basarır

sen boyle ustune dustukce ıste aman ders calısamaz rahatsız etmıyım dıye dusunursen asıl ozaman kuyusunu kazmıs olursun asıl bu yanlıs

dogru zamanlarda dogru hıslerı verırsen ona ,daha cok motıve olur sırf senın ıcın ders calısır !

sakın bıdaha yalan soyleme acı bıber surerım allamaaa !

-----------------------------
    çok haklısın düşündümde yaptıgım yanlıs bişey çok teşekkrü ediyorum sana buarada bidaha olmcak teşekkür ederim
Toplam Hit: 1253 Toplam Mesaj: 14