Sizce En Carizma Gitarist Kim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    böyle sorulara ben die cewap werenlere uyuz oluyorum.
    Bence hem karizma hep üstat :

King James Hetfield
    1.Jimmi Hendrix
    2.Kirk Hammet
    3.Yngwie Malmsteen
    4.Slash Snakepit's
    Ayrıca Dimmu Borgir den Silenoz da karizma bi abi ama gitar çalmasını bilmıyo o ayrı :) öle tellere wurup duruyo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Deer skull baba naaptın sen yaa kürd hamidin nesi güzel

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    şiiiiii kirk hammet a laf söletmem adam dünyanın en iyi 7.gitarit ve dünyanın en iyi pentatonik cisi Küfür etmekten beter ettin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Bi kişi yazmış helals diyorum ve
    Adam çok cool inanamazsınız ve tabiki karizmatik
    Dave Mustaine diyip kapatıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    Puhaahuauha
    Güldürdün beni allahtan seni güldürsün emi...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Deer_Skull bunu yazdı:
    -----------------------------
    şiiiiii kirk hammet a laf söletmem adam dünyanın en iyi 7.gitarit ve dünyanın en iyi pentatonik cisi Küfür etmekten beter ettin

E iyide kör hamit kürd kamit he bişi deniyo o adam içşn hatta gitar çalmayı bilmeyen bi insanla dalga geçmek için bile kullanılıyor

-AAaaa bak lan kirk hammet gibi çalıyor

Onnun adının duyulmasının sebebi metallica dan geliyo yannış biliyosun dünyada en iyi 7. gitarist de değil sadece popüler 7. gitarist olabilir
    O adamı bende seviorum mesela bi akorla şarkıyı sonuna kadar götürebilir Metallica-Orion şarkısını deliler gibi dinlemişimdir Satan şarksınıda ama sonuc değişmiorrrrrrrrrrrrr b ilgi almak istersen benden bağımszı sozluk.sourtimese ı bi ziyaret et derim
    Respectly...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    Bak güzel kardeşim!
    1.Adamın adını doğru söyle
    2.Gitar çalmayı bilmiyo dediğin adamın üstadı olan adam yani Jimmi Hendrix Kirk ün kendisinden iyi olduğunu kabul ediyor.(Sen eminim Hendrixede bi laf bulursun)
    3.Onun adının duyulmasının sebebi Metallica değildir. Metallica 'nın adının duyulmasının sebebi Kirk Hammet'tır.
    4.Dünyanın en iyi 7.gitarist bence ilk 3 üçte olmalıydı!
    5.Bana ordan burdan copy paste bilgilerle gelme bu sitede ne metallica yı neden kirk hammet'ı benden iyi kimse tanıyamaz!

Bundan sonrada senle polemiğe girmem ne solo gitardan anlıyosun, nede manisa nerde yerini bilmiyosun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Deer_Skull bunu yazdı:
    Bak güzel kardeşim!
    1.Adamın adını doğru söyle
    2.Gitar çalmayı bilmiyo dediğin adamın üstadı olan adam yani Jimmi Hendrix Kirk ün kendisinden iyi olduğunu kabul ediyor.(Sen eminim Hendrixede bi laf bulursun)
    3.Onun adının duyulmasının sebebi Metallica değildir. Metallica 'nın adının duyulmasının sebebi Kirk Hammet'tır.
    4.Dünyanın en iyi 7.gitarist bence ilk 3 üçte olmalıydı!
    5.Bana ordan burdan copy paste bilgilerle gelme bu sitede ne metallica yı neden kirk hammet'ı benden iyi kimse tanıyamaz!

Bundan sonrada senle polemiğe girmem ne solo gitardan anlıyosun, nede manisa nerde yerini bilmiyosun...

Anlıyorum senden küçük birinin sana böyle ders veremeyeceğini verse bile izin vermeyip kızacağını ama kirk hammet harbiden kötü jimi hendrix bu adam benden daa iyi çalıyo dediini sen nerden bilion duydun mu hayır asıl bu işte ordan burdan copy paste olan
    Yaa jimi hendrix i ben dünyanın en iyi gitaristi olarak biliyorum ve doğruymuş ama sence iyi olan 96A2mımış olan bi insa benden daha iyi dermi varmı böyle bişi nerde ne zaman demiş hay allaam
    Sonuc olarak baba kürd hamid ötesi diil senden çok daha fazla bildiim de belli bana uyuz olabilirsin ama düşman olmaya kalkma az önce gülüyodun şimdi gene gül

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phiber
    phiber's avatar
    Erkek
    Steve Vai rulez...

We come from the net
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ortaminoglu
    ortaminoglu's avatar
    Homo
    James Hetfield Tabiki ...

Hayatta Bir Tek Babama Guvendim, Oda AnaMı Zkti..!
Toplam Hit: 14982 Toplam Mesaj: 77