Sizce En Carizma Gitarist Kim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Dave mustaine ni metallica neden gönderdi
    Çünkü james ve ulrich gibi show yapan kendini ön plana koymak isteyen metallica grubundaki bu adamlar dave i çekemediler konserlerde dave bir ilah olarak görülüyordu millet en çok ona hayranlık gösterince bunnarda çekemedi ve adamın biletini alıp bi sabah yataandan kaldırarak şutladılar tabi dave gitmeden önce bir intikam gittikten sonra sonra ise asıl intikamını aldı önce jamesin köpeine bi tekme daha sonra kendi grubunu kurma ve metallicadan daha iyi olma populerlik olarak olmasada daha kaliteli bir grub
    metallicadan geçti artık o grubu savunmam bile herifler para icin değişti ruhunu kaybetti
    Çünkü metallica artık pop müziğe yöneldi(PARA) yaptıklarına metal müzik demek eski metallica ya göre zor eee nerde para orda insan en başta daha hataları belliydi şimdi ise metallica konserleri pop ve yeni nesil metalciler ile coverlanıyo hemde sahnede kim var biiomusunuz avril lavinge
    Gelinde buna grup diyin

Konuya dönersek Dave Mustaine en carizma gitarist dir adamın kişiliği çok cool şarkı sözlerinde bile belli oluyor hem çalar hem söyler(holy wars)ben daa bu adama ne diim
    Deer_skull bu kadar sinirlenmene ve kavga etmene gerek yok o kadar önemli bi mevzu diil herkes bildilerini yazıo o kadar

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portnoy
    Portnoy's avatar
    Erkek
    ya Metallica o kadar da iyi bi grup değil yok gitaristi sunu yapıyo bateristi sunu yapıyo demeyin bana.
    1) Slayer'ın eski bateristinin eğitim videosunu seyrettim adam dehşet calıyo.
    anlatayım: duvara a4 kagıdı koyuyo "bunu sadece iyi bateristler yapar" diyo ve iki elindeki bagetlerle kagıta vurarak kagıdı düşmemesini saglıyo.ondan sonra aynı şekilde kagıdı oynatıyor duvarın üzerinde ve bunu bi kac baterist yapar diyo. sonra parayı pudraya bandırıyo (sanırım pudraydı) duvara koyuyo tek elindeki bagetle paraya vurarak ve oynatarak ismini yazıyo.

2)Brian May hetfield'ten cok cok daha iyi gitarist hele jimi hendrix baba.

3)Dream theater'ın bateristi olan Mike Portnoy'un egitim ve show videolarını seyredersiniz adamın en iyi baterist oldugunu görürsünüz bunu görmeniz icin aslında "live in tokyo" isimli konserlerini seyretsenizde olur.

I Love This Game.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portnoy
    Portnoy's avatar
    Erkek
    ya bu aslında iyi ve karsılıklı tartısma ortamı ister.dinleyen bilir.

I Love This Game.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portnoy
    Portnoy's avatar
    Erkek
    http://www.mikeportnoy.com/about/drums/siam800wide.jpg

suna bi bakın..

http://www.mikeportnoy.com/media/pics/monstercloseups/mpmix056.jpg

bide sunlara bakın..

I Love This Game.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi

walla portnoyun istanbul konserinde yaptiklari bile harikaydi birakin egitim vidyolarini =) agzimiz acik seyrettik adami =)

ama bisuru dehset baterist var
    hepsinin yeri ayri

Fairies wear boots
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTaLiuM
    MeTaLiuM's avatar
    Erkek
    Orta Dogu ve Balkanların en büyük gitaristi KaYaHaN BaBa :pPPpPpP

Jimi HendriX ve Satriani

SeX_DRuGS&RoCK'N'RoLL!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RuA_
    _RuA_'s avatar
    Erkek
    bence sizde ddüşününce hak veriirsiniz. NİRVANA nın solist ve gitaristi Kurt COBAİN

biri gelecek yakında üzüleceksin. ------------_RuA_--------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    Konuya biraz geç kalmışım ama içimi dökecem çünkü acaip sinirlendim
    Negative önce şunu söyleyimde konu dağılmasın Mike portnoy Dream theater ın bateristi
    Bende 7 yıldır davul çalan birisi olarak önce biraz davulcuları değerlendireyim.
    Portnoy gerçekten çok iyi davulcu ama kimseye en iyisi diyemeyiz.Teknik açıdan işi bitirmiş diyebiliriz.herkesin farklı yönleri vardır.Negative in söylediği Richard Christy şimdi iced earth de çalıyor ve inanılmaz hızlı bilekleri var.Ama hem hız hemde teknik derseniz bunu jazzcılarda bulursunuz.Merak edenler Dennis Chambers ve Virgil Donati yi dinlesin.Olayı aşmış iki davulcu.

Gelelim Deer skul efendiye,insan bilmediği bir konu hakkında yorum yapmamalıdır.Çıkmış Kirk hammeti övüyorsun bana.Kirk hammeti ciddi şekilde dünyada ilk 1000 gitarist arasına koymam.Benim Dreamer adlı bir grubum var,ve 1985 doğumlu gitarstimiz kirk den çok daha teknik(alay etmek için söylemiyorum)
    Baterist ne anlar demeyin gitarda çalıoyrum klavyede
    Birde deer skul efendi demişki Kirk hammet in üstadı Jimi hendrix tir.Nerden uydurmuş bilmiyorum
    Kirk in hocası Joe satriani'dir ve kendisi şöyle bir söz kullanmıştır,'Kirk benim en zengin ve en aptal öğrencimdi'
    herşeyi özetliyor sanırım...
    Gitmem gerek yoksa daha çok şey anlatırdım..
    Şunu bilin en iyi gitarist diye bişe olmaz.herkesin iyi yönleri vardır ama bunların hiçbiri Kirk'de yoktur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    birisi piyasa grup iyi gruptur demişti,nası oluyor acaba?Petek dinçöz de piyasa,ama iyi müzisyenmi oluyo?
    birde şunu sorayım deer skula kaç tane gitarist ismi biliyorsun
    Shawn lane,al di meola,yngwie malmsteen,jason becker,marty friedman,paco de lucia,alexi laiho,Frank gambale,john petrucci,gary moore,vinnie moore,ritchie kotzen,steve vai,stevie ray vaughan,timo tolkki
    aklıma glen bunlar,kaç tanesini duydun?
    7'yi geçti sayıları ama kirk hammett yok arada.
    tabi sen bunlarıda küçümsersin ama sana bunları anlatmakla uğraşamam,sende zaten anlamazsın.
    kirk diyosun bikere,ötesi varmı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portnoy
    Portnoy's avatar
    Erkek
    _RuA_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    bence sizde ddüşününce hak veriirsiniz. NİRVANA nın solist ve gitaristi Kurt COBAİN
    -----------------------------

ya abi kurt cobain güzel gitar calıyo karizması da güzel olabilir ama nirvana olarak iyi bi grup diyemeyiz.neden ? diceksiniz.

1)sarkıları benim icin o gün dinlenecek sarkı yani gecici

2)hep aynı hic geciş yok değişik ritimler yok bastan sona dım dım dım dım gidiyo arada bi kactane altoya vuruyo veya sertleştiriyo gitar dogru değilmi ? birazcık dinleyin anlarsınız hep aynı oldugunu ama kurt cobaini severim yani bunu yanlıs anlamayın

I Love This Game.
Toplam Hit: 14978 Toplam Mesaj: 77