folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sizce Hepar Bu Seçimlerde Barajı Aşarmı ?

Sizce Hepar Bu Seçimlerde Barajı Aşarmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:
    -----------------------------

taksim meydanında götümü açarım

Hatırlatırım:)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

bağımsız milletvekili olsaydı belki seçilirdi ama partiyle meclise girmesi neredeyse imkansız...

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

bu ülkede tek bir oy alacak olsa bile o oyu göğsümü gere gere ben atarım.siyasetten anlamıyor diyenler kaşarlanmış yalancılara atabilirler oylarını. varsın benim oyum geçmişiyle söylemleriyle pırıl pırıl osman pamukoğlu'na gitsin.

Hajım kesinlikle katılıyorum.

Tipik siyasetçilerin geçmişine baktığımız da yalan dolan, kaçakçılık, sahtecilik, adam kayırma, dini dibine kadar suistimal etme vb ahlaksızlık şerefizlikler var.

Pamukoğlunun geçmişine baktığımızda ise sadece savaşlarda kullanılan topların vatan hainlerine karşı kullanıldığı var, hayatını bu vatan uğruna sayısız tehlikeye atma var.

"Askerden siyasetçi olmaz" sadece gülerim :):):):) Tek adres Mustafa Kemal ATATÜRK söyleyecek başka bir şey yok.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

Askeri liderlik olarak kendisini her zaman ayrı tuttuğum fakat siyasete girerek kendisine olan saygımı yitirmiş bi siyasi liderdir. Katıldığı tartışma programlarına bakacak olursanız, siyaseten liderlik yeteneğinin çok çok alt seviyelerde olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Ben bunu en belirgin olarak, 32. Gün programında Doğu Ergil'le beraber konuk oldukları programda gördüm.

Siyaset; ateşten gömlek giymektir. Fakat o gömleği siz giymezsiniz, siz yalnızca kollarınızı uzatırsınız ve gömleği üzerinize geçirirler..

HEPAR'ın barajı geçemeyeceği kanaatindeyim, oy oranını da azami % 3,5 - 4 olarak düşünüyorum..

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bu Adam Abimin Komutaniydi O Zamanlar Sempatim Vardı Sonra Siyaset Girdi Sapıttı Saga Sola Saldırmaya Başladı

Tayyip Erdogana Hükümete Yüklenmeye Başladı Seviyesiz Atmaya Başlayınca Uzandan Farkı Kalmadı Vede

Başörtüsü Düşmanlıgı Yüzünden Oy Toplayamaz Sadece Çevresindeki insanlardan Yada Böyle Bu Adamı Tam Tanımayanlardan Alabilir..

http://www.youtube.com/watch?v=5tnCEMavPCU&feature=player_embedded#at=325

Askerden Siyasetci Olmaz Atatürkü :Katmayın O Siyasetin Kurucusu O Tarafsizdi Şimdiki Askerin Safı Belli ..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sıksan sıksan ıncık desen

%3 ;) millet kafadan sıkıyo %10 diye %10 un seçimlerde 5 milyon oy demek olduğunu bilmiyorlar 5 milyon kişi ne oy verecek :)

asker başa gelirmi lan :) aman aman

edit: youtubeyi izledim yukardaki adam resmen darbeci lan :) Türkiyeyi ben bir daha 10 yıl geri getirirmiyim nah getiririm :)

abi oy verirken şu 4 kişiden korkacan

şeriatçı

aşırı solcu

asker

pkk

bu 4 ne vermeyinde alayına oy verin aman aman :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

benim oyum belli.

ister geçsin ister geçmesin.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

aşamaz.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Aşıcak

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

bu ülkede tek bir oy alacak olsa bile o oyu göğsümü gere gere ben atarım.siyasetten anlamıyor diyenler kaşarlanmış yalancılara atabilirler oylarını. varsın benim oyum geçmişiyle söylemleriyle pırıl pırıl osman pamukoğlu'na gitsin.

Hajım kesinlikle katılıyorum.

Tipik siyasetçilerin geçmişine baktığımız da yalan dolan, kaçakçılık, sahtecilik, adam kayırma, dini dibine kadar suistimal etme vb ahlaksızlık şerefizlikler var.

Pamukoğlunun geçmişine baktığımızda ise sadece savaşlarda kullanılan topların vatan hainlerine karşı kullanıldığı var, hayatını bu vatan uğruna sayısız tehlikeye atma var.

"Askerden siyasetçi olmaz" sadece gülerim :):):):) Tek adres Mustafa Kemal ATATÜRK söyleyecek başka bir şey yok.

yaa zamanında Senin gibi düşünenler ya Atatürk işte yaptı bunlarda yapan diyenler başlarına geleni gördüler herkesi Atatürkün yerine koyun siz

saolsunlar cumhurbaşkanlarının asker olanlar sikti attı ülkeyi resmen

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 4685 Toplam Mesaj: 38