folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sizce Kredi Cekmek Ve Araba Almak Şu An Mantikli Mi?

Sizce Kredi Cekmek Ve Araba Almak Şu An Mantikli Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar. Uzun suredir kredi cekmek icin firsat kolluyordum. Yaklasik 55bin tl kadar kredi cekip birazda nakit ilave edip araba almayi planlıyorum. Kimine gore tam zamani cunku araba fiyatlari iyice uçacak, kimine gore ise en kotu zaman çünkü ulke topyekun duracak ve fiyatlar cakilacak. Degerli tavsiyelerinize ihtiyacim var. Sizce ne yapmaliyim?

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kimse bilemez

ülke 2 hafta sonra normalleşmeye başlarsa iyi zaman

fakat 2 hafta içinde herşey kontrolden çıkarsa ozaman herşey anlamsızlaşacak 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

kimse bilemez

ülke 2 hafta sonra normalleşmeye başlarsa iyi zaman

fakat 2 hafta içinde herşey kontrolden çıkarsa ozaman herşey anlamsızlaşacak 

Tahmin yürütmek zor değil 2 haftaya normalleşmeye başlamamız mümkün değil. 2 haftaya sokağa çıkma yasağı gelir. Yasakta devlet kimseyi sikine takmayacağı için evde aç kalanlar isyan çıkartacak. Dükkanlar yağmalanabilir her şey olabilir. Ben sokağa çıkma yasağında dükkanda yatmayı düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

devlet kararında önlemler alıyor gibi şimdilik. 

bence tüm insanlara sokağa çıkma yasağı gelmeliydi. en basındayken frenletmeliydik virüsü ama belki yakında o kararı da alırlar.

ama ben yine de italyadan bile kötü tüm dünyada bu virüsü en acı şekilde tecrübe eden ülke olacağımıza eminim.

çünkü bizim insanlarımız mal hepiniz görüyosunuz acıklamaya gerek yok. devlet ne kadar uğraşsa da insanların bilinçli olmassa eğer yasaklarla hiçbişeye çözüm bulamassın.

o yüzden çekme abim kredi çekme. zaten bir kaç ay içinde felaket ülkesi olunca herşey yarı fiyatına düşer ama yine de kimse almaz.

tabi lan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Piyasa arabaya doyunca konut gibi o da düşecek. Uzun vadeli bakmanı öneririm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

Vallahi ben de ayni sekilde dusunup erteledim, bakalim gorecegiz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı

Uzun vadeli bakalim da o vade dolana kadar zugurtuz hocam araba yok diye saga sola gitmiyoruz insallah beklemeye deger. Tam tersi olursa bekleyip daha fazla para ödeyeceğimizle kalacağız 

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı

Uzun vadeli bakalim da o vade dolana kadar zugurtuz hocam araba yok diye saga sola gitmiyoruz insallah beklemeye deger. Tam tersi olursa bekleyip daha fazla para ödeyeceğimizle kalacağız 

Cok haklisin hocam, ayni dertten muzdaribim. Ama tutup da siktiminin clio'suna 60bin vermek istemiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bana öyle geliyor ki yakında herkes aç kalıp arabaları yok parasına satmaya çalışacak. bir sakız bile almadan parayı kenarda tutma vakti şu an. çünkü diğer müridlerin de dediği gibi 1 gün/hafta/ay/saat sonra ne olacak kimse bilmiyor

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

Hocam bence şuan alınır ödeme güçlüğü çeken birçok insan var. Maalesef kötü bir durum ve dönem ama acil nakit ihtiyacı olup araç satışı yapacak insanlar illaki çıkar oturur pazarlık yapıp alırsın malı.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı

Cok haklisin hocam, ayni dertten muzdaribim. Ama tutup da siktiminin clio'suna 60bin vermek istemiyorum.

60 bine clio bile alamayacagin gunler gelecek. 

Firsatin varken al bizde araba fiyatlari dusmez

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 5220 Toplam Mesaj: 50
kredi basvurusu ikinci el arac