Sizce Ne Yapmalılar Bu Durumda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    bazi zamanlar insanlara kiz ya da erkek arkadas degil dost lazim olur semde madem kizi sevdin dost ol. sevdigin biriyle dost olmak onunla asik olmaktan iyidir. cunku askin sonunda onu kaybedersin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    acizmendi guzel soyledinde dostunla yapamiyacagin seyler var. arkadaslikla sevgili olmak arasinda bazi farklar var sonucta.
    kreston bence cek kizi konus adam akilli. soylicegin seyler.
    - o kizin basina gelen sey bircok kisinin basina geldi ve gelicek sonucta adamin birisi boyle birsey yapti diye herkes ayni seyi yapicak diye birsey yok.
    - amacim senin le vakit harcamak degil seni seviyorum emin olki o cocuk ile yasadigin iliskiden cok daha farkli olucak.
    ve boyle seyler hakkinda konusursan bence ise yarar. birde konusurken etkliyici ol bir politikaci gibi konusurken nezaman hangi hareketleri yapman gerektigini arastir (bunlar sana butun hayatin boyunca yardimci olucak) isallah soylediklerim isine yarar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    We Sizin Baya Zamndır Konsutugunuz birisi war size kendini bay olarak tanıtıyor we aradan 3 4 ay geciyor siz onla her seyinizi paylasıyorsunuz we birden bire size bişi soliceğini diyor we sizin ona kızmanızı istemiyor we de kusmenizi sonra bu konustugunuz kişi her seyinizi anlattıgınız kısı size bir bayan oldugunu we sizden goslandıgını we sizi sevdiğini soylen biri oldugunu soyluyor. pekı bu durum ? ...

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    We Sizin Baya Zamndır Konsutugunuz birisi war size kendini bay olarak tanıtıyor we aradan 3 4 ay geciyor siz onla her seyinizi paylasıyorsunuz we birden bire size bişi soliceğini diyor we sizin ona kızmanızı istemiyor we de kusmenizi sonra bu konustugunuz kişi her seyinizi anlattıgınız kısı size bir bayan oldugunu we sizden hoslandıgını we sizi sevdiğini soylen biri oldugunu soyluyor. pekı bu durum ? ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ilk önce konuyu açan arkadaşa cevap: Arkadaşım liseli kızlar herzaman benim uğraşmaktan nefret ettiğim kızlar olmuştur.(hele bir de yaşın büyükse) Kız sana "bu hoca bana bir verdi, onu döv!" muhabbeti bile yapabilir :) Bu bi yana kız sana böyle bir şey diyorsa üç olasılık vardır (biraz derleme gibi olucak ama) :
    1- Kız senden hoşlanıyordur, elini hızlı tutman için baskı yapmak istiyordur ve bu amaçla söylemiştir.
    2- Sana dost gözüyle bakıyordur ve tavsiye istiyordur.
    3- Kız götü kalkık bi kızdır, öyle saçma sapan laflar ediyodur. Senden de götünü kaldıracak laflar bekliyordur. Örn: "ya boşver kızım, sen güzelsin, o sana göre diil vs."

Şimdi Kreston'a cevap: Bak kardeş, her kızın/erkeğin başından böyle şeyler geçmiştir. Onun için "teselli eden dost" rolünü bile üstlenmen gerekebilir. Hem böylece seninle ilişkisinin basit bir ilişki olmayacağını sadece sevgili değil dost/arkadaş vs. olacağına da kanaat getirir ve ciddi bir ilişki bekler senden. Eğer sende ciddiysen, bunu yapabilirsin. Söylemem gereken bir diğer şey de kızın üstüne gitmemen olacak. Gidersen, kız senden uzaklaşır. Bir noktada "kaç ki kovalasın"dır bu. Aynı zamanda bıkkınlık belirtisi de olabilir. Kızın kişiliği ve bu tür şeylere bakış açısını biraz açıklaman gerek. Böylece daha reel bir yöntem gösterebilirim.

İkinize de kolay gelsin

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Of No MeRCy senin son durum çok karışık! Telefonda benim de başıma geldi, çok kötü bir durum :( Ne diyim içinden nası geliyosa öyle yap. Konuş tanış, görüş ve anlaş. Ya da ona arkadaş gözüyle baktığını böyle birşeyin olmayacağını söyle. Senin bir başkasını sevdiğini biliyordur, herşeyi paylaşıyorsan...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    anaaa amanın..bu kızla nassı tanıştın abicim sen yaa??nettemi??nette tanıştıın kimseye güven olmaz abi.siz hariç.2 senedir sizin ne olduunuzu annadım artık:)ama chatte felamn konuştuuna güvenme abi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    kız benden buyuk arkadasalr we beni seviyor
    we bu kız benm her seyime karısıyor emaıl sms ws telle bil e konusuyoruz we kız sole yapsan yada bol yapsan daha iyi olur diyor üstüme cok dusuyor nasıl desem seviyor am kız benden 3 yas buyuk :P saolun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    abiiiii...valla sizden büyük kızlara çok dikkat edin..bunu hatta sizden rica ediyorum.bunlar başınıza bela oluyo..mesela benim sevgilimi-ki biz çok ciddi düşünüoduk-elimden alan kız sevgilimden 4 yaş büyük.şimdi evliler..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    falla ben seviyodum hesabı sora dedim ulen düşünüp nie yoruyon kendini malmısın boşver konuşma bak bakalım neler oluyo bişi olduğunu görmedim ama cidden sevdiğim anladım durum aha vahimleşiyo a.k. sıçtım iyice 3 4 haftadır konuşmuyom daralmaya başladım artık ayanamıyom günaydsın felen demeye başladım gerçi geçen geldi nie konuşmuyon flen die sordu sama şurdan şunu anlıyoz ben boşa uraşıyom fikirlerinize açığım :=)
Toplam Hit: 3074 Toplam Mesaj: 33