Sizce Ne Yapmalılar Bu Durumda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoKe_iMaM
    PoKe_iMaM's avatar
    Erkek
    Ya Beyler Kasmayın Ben oLsam : o Laf tan Sora Kısa Yoldan Cakar Gonderirim :))) Haksızmıyım ama...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CharuM
    CharuM's avatar
    Erkek
    En yakin arkadasimi seviorum. Ama bi türlü itiraf edemiyorum. Acaba o da bana karsi oyle duygular beslio mu diye merak ediyorum napiim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    CharuM: En yakin arkadasimi seviorum. Ama bi türlü itiraf edemiyorum. Acaba o da bana karsi oyle duygular beslio mu diye merak ediyorum napiim.
    ----
    adamimsin ayni dert bende de var ustelik daha karisik benim durum. bir hafta oncesine kadar bir kizla cikiyordum o kizi benim en yakin arkadasim seviyordu.ben onunla cikinca arkadasim benimle konusmuyor simdi. ayrildik ama simdide ben arkadas olarak sevdigim bir kizi deliler gibi seviyorum ondanda elektrik aliyorum ama hani ya kazanirsin omur boyu askin olur yada tersler omur boyu bir arkadastan olursun. asagi tukurme biyiga bulasir yukari tukurme sakala bulasir (veya tam tersi) bu bir kumar ben simdilik bekliyorum sende bekle en uygun bir firsatta ustu kapali bir sekilde agzini yokla cevaba gore davran :)

en iyisi bu ask dalgasi yuzunden guzellesim

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ohoooo Tahribat'ta aşk rüzgarları esiyor. Herkes birilerini seviyor a.k. Ben n'apim şimdi
    Ayrıca bişi soracağım, bu olayları yaşayan arkadaşların yaşı kaç acaba? Yanlış anlamayın, siz mi küçüksünüz, ben mi büyüğüm, yoksa ben herşeyi fazla erken mi yaşadım??
    Babalar size çok güzel bi yazı gönderirdim bu konuyla ilgili ama ben üniversiteyi bırakıp işbaşı yapan bi adam olduğum için fazla vakitimi ayıramıyorum. Bugün 50 milyon dolarlık bi işten alacağımız 40 milyara başkaları yatmaya çalıştı, acayip kafam bozuk En iyisi size bi ara tavsiyelerde bulunim ben Neyse size kolay gelsin dostlar...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoKe_iMaM
    PoKe_iMaM's avatar
    Erkek
    CharuM bunu yazdı:
    -----------------------------
    En yakin arkadasimi seviorum. Ama bi türlü itiraf edemiyorum. Acaba o da bana karsi oyle duygular beslio mu diye merak ediyorum napiim.

Hacı Bence Şansını 1 Kere Dene Umarım Başarılı oLursun.. See U Later......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    En Yakın arkadasına onu anlatmak cok tuaf olur we cekınırsın bence ama bılmıyorum belkı o san arkadas gozu ıle bakıyordur yada o da seni seviyordur Kardes senın durum benm durumdanda kotu allah yardımcın olsun

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheker
    sheker's avatar
    Dişi
    o zmn ne die sana gelıp seni sevdıgını söluor .. ala ala.. yolu acık olsun :) allahtan daha gencım basıma gelmedi geLmesinde böle bısı dıme ...

°dOnT cRy fOr mE°
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3rk4n
    3rk4n's avatar
    Erkek
    insan her zevki her aciyi tatmalı bolece hayatın ne olduğunu anlamalı kazığı yiyeceksin ki atmasınıda bilesin.

The Lost Boy Of CyberSpace
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    magecy
    magecy's avatar
    Erkek
    Criminal bunu yazdı:
    ohoooo Tahribat'ta aşk rüzgarları esiyor. Herkes birilerini seviyor a.k. Ben n'apim şimdi
    Ayrıca bişi soracağım, bu olayları yaşayan arkadaşların yaşı kaç acaba? Yanlış anlamayın, siz mi küçüksünüz, ben mi büyüğüm, yoksa ben herşeyi fazla erken mi yaşadım??
    Babalar size çok güzel bi yazı gönderirdim bu konuyla ilgili ama ben üniversiteyi bırakıp işbaşı yapan bi adam olduğum için fazla vakitimi ayıramıyorum. Bugün 50 milyon dolarlık bi işten alacağımız 40 milyara başkaları yatmaya çalıştı, acayip kafam bozuk En iyisi size bi ara tavsiyelerde bulunim ben Neyse size kolay gelsin dostlar...

oha 50 milyon dolar lem bide kriz far diolar böle krize can gurban

ya işin ne hodjam öss den zonra tercihimi oan göre yapicam

he bu arada lam boşverin garı-gız olaylarini kafa takmamak lazim zonra hayattan zewk alamio insan olursa olur olmazza kismet deilmiş demek lazim

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bizim işler karışık yawrums. Hiç kurcalama :=)Öss'den sonra mı? Gecikirsin kardeş, ben Hacettepe'yi bıraktım öss,üniversite hikaye abisi. Tek gerçeklik yeteneklerini doğru kullanmandan geçiyor.

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 7647 Toplam Mesaj: 33