folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizin Hayatınız Nasıl?

Sizin Hayatınız Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    ya kardeşim ben anlamıyorum neden her ortamda(tarikat dışında)göze batıyorum
    hiç birşey yapmıyorum yine aynı,bişeyler yapıyorum yine acaba benim suçum ne? çok çirkin değilim galiba çok yakışıklı da değilim ama hala nedenini anlayamadım.Onun dışında sınıfta da hiç sevilmem,nedeni galiba hocaya çok soru sorudğuımdan onun dışında sürünüyoz gidiyoz ?
    Sizin hayatınız nasıl?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    aga bizde yuvarlanıp gidioz karı kız peşinde napalım başka yapcak bişi yoq sayılır:D:D:D

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    aga ben ona üşeniyorum aslında,bayağıda utangaçlık vardır bende

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    aynen a.k karı kız pesinede a.k günlük yasıyoruz a.k cepte var 10 Yt kesin bitiririm :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Nedeni ergen egosantrizm yani Piaget böyle diyor! Soyut işlemler döneminde olurmuş bu tür şeyler (11-18) Zamanla geçer takam kafana!

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Toplumda nedense bazı insanlar yaşı kaç olursa olsun tipi çok aykırı olmasa bile göze batarlar alakasız gıçık olursunuz doğaldır yani çözümü yok estetik ol oranı buranı kestir falan değiştir çok zorlanıyorsan

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Zamanla geçmezse Antikky hocamın dediğini yaparsın :)

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    aslında sakin birisiyimdir böyle,sınıfta belli etmem rengimi(duygularımı)onun dışında bu ara ayrı bi sevmiyorlar nedense.hep dışlanan(başka kelime bulamadım) adam ayrı bir oldum nedense???
    valla çok iyi oluyor,içimi döküyorum,sağ olun valla

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    her konuda bilmişlik yaparsan(yapıyormusun yoksa?) ondan da kaynaklanır şayet hiç sevmem öyle insanları....

Parlayan bizi paylar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    "Bildiğini bilenin arkasından gidiniz,Bildiğini bilmeyeni uyarınız,Bilmediğini bilene öğretiniz,Bilmediğini bilmeyenden kaçınız."

Parlayan bizi paylar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    er3bus
    er3bus's avatar
    Erkek
    evet vardır böyle tipler ama genelde öyle olduklarının farkına varmazlar.

1)ya sen öyle deilsin,kuruntulanıyosun
    2)yada tamamen doğru analiz etmişin kendini(kutlarım)

sonuç:BU DURUMU DEZAVANTAJ HALİNDEN ÇIKARIP AVANTAJ HALİNE SOKMALISIN.NASIL OLUR BİLMEM AMA SANIRIM EN MAKUL YOL BU.

not:İYİ DURUM "ŞEYTAN TÜYÜ" DURUMUDUR.BİRAZ CABA FARKLI GİYİN FARKLI KONUŞ;İNSANLARIN DAVRANIŞLARI DEİŞİR HEP,SAKİN SAKİN!
Toplam Hit: 2784 Toplam Mesaj: 17