Şizofreni Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

kopyala yapıştır forumu oldu iyice

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Dün akşam oturdum bu herife edilen küfürleri , hakaretleri , açtığı fakat sildirdiği belli olan konular hakkında atılan yorumlara baktım. Yine başlamış aq en kısa sürede banlanman temennim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı

Dün akşam oturdum bu herife edilen küfürleri , hakaretleri , açtığı fakat sildirdiği belli olan konular hakkında atılan yorumlara baktım. Yine başlamış aq en kısa sürede banlanman temennim.

Bu herif benimle kafayı iyice bozmuş amk :D Imzaya falan da bak hele :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

hocam basit bi araştırmayla bulunabilecek popüler hastalık bilgilerini paylaşmanın çok da bi anlamı yok bence. Şizofreniyle ilgili sorduğum bi soruya cevap veremeyeceksen sağdan soldan bakmadan, böyle kopyala yapıştır yapmak doğru değil bence

There is no life without struggle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    bukalemun bunu yazdı

hocam basit bi araştırmayla bulunabilecek popüler hastalık bilgilerini paylaşmanın çok da bi anlamı yok bence. Şizofreniyle ilgili sorduğum bi soruya cevap veremeyeceksen sağdan soldan bakmadan, böyle kopyala yapıştır yapmak doğru değil bence

Hoca tek 1 yerden yapmadım. Güzel bilgileri topladım. Ayrıca şizofreni de bilgi olarak zayıfım ama diğer psikiyatrik konularda da sorabilirsin, biliyorsam cevaplarım.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

deli saçması

şizofreni falan yoktur sadece kafa düzkontak doktorların milleti deli yerine koyduğu habire hastalık ürettiği bir yer vardır ayrıca o kliniğe misafir olursanız doktorların durumunu daha net görebilirsiniz

hasta dedikleri onlardan daha normal insanlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    endenius bunu yazdı

deli saçması

şizofreni falan yoktur sadece kafa düzkontak doktorların milleti deli yerine koyduğu habire hastalık ürettiği bir yer vardır ayrıca o kliniğe misafir olursanız doktorların durumunu daha net görebilirsiniz

:)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    endenius bunu yazdı

deli saçması

Hocam sen neden gidiyorsun psikiyatriye?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ağlayan

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

okeyde şu el bitsin okuyacam.

edit : bi konumda  bi müridin yaptığı yorum geldi aklıma aradım buldum 

http://www.tahribat.com/Forum-Sizofreni-Filmleri-68970/4/#674423

livane tarafından 13/Ağu/14 00:26 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5188 Toplam Mesaj: 49