Şizofreni Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

toplumda tam bilenemeyen ,çok türü olan.

ve yıllardır bir anlayamadığım hastalık türüdür.

belirtileri davranışları değilde tam tıbbi öğrenmek isterim

ilaçların etkisi  niye tam çözümü yok ..... gibi

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

toplumda tam bilenemeyen ,çok türü olan.

ve yıllardır bir anlayamadığım hastalık türüdür.

belirtileri davranışları değilde tam tıbbi öğrenmek isterim

ilaçların etkisi  niye tam çözümü yok ..... gibi

Çünkü tam olarak bilinemiyor. Örneğin bazı ilaçlar dopamini düşürüyor ve kişinin halüsinasyon görmesini engelliyor ama yeterli olmuyor.

pesimistic tarafından 13/Ağu/14 01:28 tarihinde düzenlenmiştir

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    bukalemun bunu yazdı

hocam basit bi araştırmayla bulunabilecek popüler hastalık bilgilerini paylaşmanın çok da bi anlamı yok bence. Şizofreniyle ilgili sorduğum bi soruya cevap veremeyeceksen sağdan soldan bakmadan, böyle kopyala yapıştır yapmak doğru değil bence

bi ara redditte çocukken şizofren teşhisi konulmuş biri ama yapmıştı. bulursam editlerim.

buldum da çok yanlış yerde arıyormuşum. :D 

http://www.reddit.com/r/Buddhism/comments/1piku6/    

ulquiorra tarafından 13/Ağu/14 01:58 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

sktret herkes kendi ilacını bulsun aq :D benimde özel bi ilgim var bu psikolojik rahatsızlıklara. otizm dir. şizofrenidir. yaygın gelişimsel bozukluklardır. hiperaktivitedir.

Benim de var :) Hangisi en çok ilgini çekiyor?

şizofreniye doydum artık. ama hala şizofreni birisinin yazdığı kitapları okurum. en fazla otizmle ilgileniyorum aslında. 

hocam o kitabın ismini öğrenebilir miyim ?

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı

Adam bu konulara verilen tepkilerden hareketle, irtibata geçip fişleyebileceği kimseler arıyor sanırım :)

fişleyip napacak ki. şizofreni ilacı mı satacak :D pm atıp dalga mı geçecek anlamadım.

Güvenmeyin bu adama :) Milleti yok balici, yok torbacı diye etiketleyen biri. İblis bu ibliiss :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı
    livane bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı

Adam bu konulara verilen tepkilerden hareketle, irtibata geçip fişleyebileceği kimseler arıyor sanırım :)

fişleyip napacak ki. şizofreni ilacı mı satacak :D pm atıp dalga mı geçecek anlamadım.

Güvenmeyin bu adama :) Milleti yok balici, yok torbacı diye etiketleyen biri. İblis bu ibliiss :))

Balici dediğim kişi kendi dedi bali de çektim diye, dikkatini çekerim :) Sırf yazmış olmak için yazma.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı
    livane bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı

Balici dediğim kişi kendi dedi bali de çektim diye, dikkatini çekerim :) Sırf yazmış olmak için yazma.

Seni tustanbakanadam'a havale ediyorum fişçi İblis :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı
    livane bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı

Seni tustanbakanadam'a havale ediyorum fişçi İblis :)

Yok yani yalan söylediğimi falan sanma, ondan diyorum :)

Toplam Hit: 5191 Toplam Mesaj: 49