Soad Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    sözleri müzikten ayırabilirsin ama gerçeği değiştiremezsin o p.çler bizim ... olduğumuzu düşünüo bence boykot etmeliyiz bize saldıranlara aynı şekilde karşılık wermeliyiz elimizden ne gelebilirki diyorsak karşılık verenlere destek olalım

bosnadaki katliamı unutanlara sözde soykırımı g.tünden uyduranlara, işte rap bu paços takılıp ortamı b.k etmek değil
    faşist, emperyalist ib.e TÜRK BAYRAĞININ önünde eğil
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Karşılık vermekle bir şey değişmez. Onlar daha da çok azarlar. Daha iyi bir yol gerekiyor..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    o zaman sözü miziğinden ayırıp dinle, bence
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bunlarda hiç bi şey yok aslında eğer müzikleri incelerseniz gerek gitarlar gerek davul olsun çok basit tablar üstüne kurumluştur (bknz. revenga) adamların bi bok bildikleri yok ama gel gör ki parçalardaki ezgiler harika adamlar ayarını süper tutturyo şerefsizler bide vokalist olan itin sesi çok yanık belli bizim coğrafyanın sesi olduğu adamların tek avantajı vokalistleri bi de tabi bize attıkları boklar allah belalarnın versin biaşka bieşy demem bide çıkıp "müzik evrenseldir bişey olmaz" diyen olursa onlarında şimdiden a.q.

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    ben her seyın sıldım bılımden ne clıplerı kaldı nede mp3 lerı o.ç. larının

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bence muhtemelen bu heriflerin şarkıları ya çalıntıdır yada başkası yapıyodur.

sözleri diyosan : evet bu sözleri bi tek bu orospu çocukları yazabilir

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    ben her zaman dinledim her zaman da dinleyecem,ben adamlarıın müziğini diniorum,seviyorum..kendilerini ya da düşüncelerini değil ki..

zaten bütün albümlerini netten indiriom,bi yararım yok yani o pezevenklere..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    bende a4tech gibi düşünüyorum..eskiden çok dinlerdim yine artık baya bi azalttım..pc de hala full albümleri var..ben yaptıkları müziğe bakıyorum..düşünceleri beni ziklemiyo..sadece çalan müziğe bakarım..sözlerine değil..ama sadece soad için geçerli :D
    ama adamlar harbiden iyi müzik yapıolar ama hepsi o.ç işte naparsın..keşke türkiye ye yolları düşse :D ne güzel olurdu 70 milyondan dayak yemek :D:D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    a4tech senin duygunu anlayabiliyorum :) müziğini sewiyorsun fakat dinlediğinde kendini sanki kötü bişi yapmış , ülkesinde duyarsız birisi olarak hissediyorsun belkide bana göre öyle :) bende bu konuda kararsızım , ama birde şunu bu yönden düşünürsen , sen neden metal,hard rock müzik dinliyorsun , bazı şeylere isyanından dolayı , ritminden dolayı , sertliğinden dolayı , haykıramadığın şeyleri onunla attığndan dolayı işte bu yönden bakarsan zikerim s.o.a.d ını diyebilirsin diyor insan. onlar zaten o.ç. bunu herkes biliyor , hoşuna gideni dinleyebilirsin bence , dinlediğinde de onları savunduğun anlamına gelmez zaten fakat : orjin. albüm almadıkça , konserine gitmedikte ,onların katkın dokunmadıkça bence dinlenebilir. ha onlar o.ç. o ayrı konu :) hem birde şu war bu ülkede yaşayıp"da bu ülkenin ekmeğini yiyipde bir sürü o.ç. war biz ilk önce onları ayıklayalım ..

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    SaKoRa işte bu a.q :D şerefsizim anlatamadıklarımı anlatmışsın saol :D

SaKoRa +123123126237389 :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 2873 Toplam Mesaj: 30