folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şok! Mehmet Ali Birand Ajan Mı?

Şok! Mehmet Ali Birand Ajan Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Tahribatta İki gün öncesinden siyasi tartışmalara sebeb olan kraliyet ailesi, israil görüntülerinden sonra yeni bir olayı daha gündeme vurdu?

Kanal D Haber Spikeri Mehmet Ali Birand'ın ajan olduğu kesin olarak uzman komserler tarafından onaylandı. Ama şuan M.A Birand'ın İsrail ya da Danimarka Ajanı olduğu tartışılıyor. Bu konu hakkındaki kanıt ve yazılar şu şekilde =

"2001 yılında verdiği ifadelerle, soruşturma sonucunda ele geçen belgeler ve ifadeler birebir örtüştüğü ortaya çıkan Tuncay Güney, Ergenekon’da bilinmeyenleri anlattı ve hakkında yapılan suçlamaları 32. Gün’de cevapladı...  Tuncay Güney’in yaptığı çarpıcı açıklamalar:

BELGELERİ NEDEN AFİŞE ETMEDİNİZ?
    "Akşam gazetesinde çalışırken bu dosyaları genel yayın yönetmenim Behiç Kılıç'a sundum. Kendisi bunları yayınlamayacağını söyledi. Bir çok gazeteciyle görüştüm ama yayınlamadılar. "Bu ülkede bir örgütlenme var dediğimde, Susurluk ne ki bunlar babası dediğim de", Gazetecilerin hepsi "Üstat sakın bu işlere girme, Uğur Mumcu'yu görmüyor musun" dediler."

ÇİFT MESLEKLİ GAZETECİLER!
    "Belki diğer gazeteci arkadaşlarla paylaşmam gerekirdi ama çift meslekli gazeteciler araştırmasını görünce bu belgeleri sakladım. Bugün de gazetecilerin bir kısmı Türk istihbarat birimlerine çalışıyor. Gazetecilerin beni Ergenekon örgütüne satacağını düşünerek kimseyle paylaşmadım. Türkiye'de bazı gazeteciler beni kıskanıyor."

BİRAND BAŞKA BİR DEVLET ADINA ÇALIŞIYOR
    "Benim dosyalarımda Birand'ın dosyası da vardı. O dosyayı ben bizzat kendim okudum. Dosyada Birand'ın aile resimleri var. Ayrıca Mehmet Ali Birand'ı yıllar boyunca Türkiye'de, Avrupa'da bir devletin kolladığı yazıyor. Yani Birand'ın başka bir devlet adına çalıştığı yazıyor. Burada RTÜK var, bu nedenle bu ülkenin adını açıklayamıyorum."

ERGENEKON'UN LİDERİ KİM?
    "Beni sorgulayan, bana işkence yapan Emniyet Müdürü de biliyor Ergenekon örgütünün liderini. O açıklasın bu ismi. Devlet ona maaş veriyordu, o niye açıklamıyor. Bu köyün delisi ben değilim. Bu Türkiye'nin iç sorunu. Benim sorunum değil, ben açıklayamam."

Sizce Mehmet Ali Birand Ajanmı? İsrail sempatizanı olabilir mi? 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunus_89
    yunus_89's avatar
    Erkek
    Nedense şok olmadım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    braand ile şemdin sakık ığın köylerini yan yana olduğunu biliyorum operasyona gittimizde köyleri boşlatılmış komsu olduklarını biliyorum sadece aralarında murat cayı var iki köyün

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Qin bunu yazdı:
    -----------------------------

braand ile şemdin sakık ığın köylerini yan yana olduğunu biliyorum operasyona gittimizde köyleri boşlatılmış komsu olduklarını biliyorum sadece aralarında murat cayı var iki köyün

Evet çoğu kişiyle bağlantıları olduğu kanıtlandı. Şu aralar Kanal D haber programına başka spikerleri çıkartıyo.. Acaba bununla bi ilgisi olabilirmi :| 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

türkiye o kadar güzel bir ülke ki türklere bırakılamayacak kadar güzel.

m.ali birand 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gidin KarenFogg'un E-postallari kitabini okuyun birand kim ogrenin.Hersey resmi , hersey gercek...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stevie
    Stevie's avatar
    Erkek
    ReDsEa bunu yazdı:
    Qin bunu yazdı:

Evet çoğu kişiyle bağlantıları olduğu kanıtlandı. Şu aralar Kanal D haber programına başka spikerleri çıkartıyo.. Acaba bununla bi ilgisi olabilirmi :| 

Sanmam showda öyle yapıyor tipik yaz tatili.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    haham demişti zaten 32. günde..

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Burayı rezerve edelim de bir şey göstereceğim.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=70387&sayfa=5#695867

Biraz farklı ama aynı yere bakıyor.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    fastottoman bunu yazdı:

türkiye o kadar güzel bir ülke ki türklere bırakılamayacak kadar güzel.

m.ali birand

oooooo :S :S Bu laf çok ağırıma gitti işte.. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Tabiki ajan.Ermeni ya*vş*ğı.Bizde her haberde kanld yi açtığımızda bunlara para kazandırıyoruz.

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 8871 Toplam Mesaj: 48