folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sokak Köpeklerinden Korunma Yöntemleri

Sokak Köpeklerinden Korunma Yöntemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Evim camiyle bitişik. Caminin bahçesine hayvanlar için su koyuyorlar. Bütün sokak köpekleri toplanıyor oraya . Benim köpekte kokularını alıyor sabaha kadar havlayıp duruyor. Dün köpeğimi gezdirirkende 10 tanesi üzerimize çullandı.

Bunlara zarar vermeden ordan uzaklaştırmanın bir yolu var mı? Çünkü saldırıyorlar. Yanlışlıkla köpeğime saldırsalar büyük ihtimalle bir iki tanesinin ölümüyle sonuçlanacak. Bahçe kapısı sürekli kapalı kalmıyor. 6 daire olduğundan.

Cami imamıyla konuşuca birdaha su koymamaları için. Zaten ben uzak yerlere kendimde su ve yemek artığı koyuyorum .

Yalnız alıştıkları için su olmasada gelirler büyük ihtimalle. 

Ayrıca imam koymasa bile cemaat haberi olmadan su koyabilir. Suya ısırgan otu acı biber filan katayım dedim bir kere içerler birdaha gelmezler diye. Buda biraz kötü bir yöntem.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

senden kurtulmaya çalışan biri tarafından aynı muameleyi görmen dileğiyle...

konuya gelirsek , 
    senin köpeğin cinsi ne hocam , yavruyken keşke civardaki köpeklere alıştırsaydın ne olur ne olmaz diye.. acı biber vs hoş değil de , zarar vermeden başka yere alıştırmanın tek çözümü imamla konuşup sebebini anlatıp bi çözüm bulanız.. şikayet eder gibi çemkirerek değilde, benim köepkle dalaşıyolar vs diye anlatırsan adam anlayışlı olur bence, belli ki hayvan sever biri.. mesela caminin diğer tarafına alıştırmaya çalışaiblirsiniz.. yalnız köpekler sadece su içtikleri içind eğil bi süre sonra kokularından dolayıda oraya alışmış olabilirler, caminin arka tarafına hem mama hem su koyarsanız bi süre (normalde caminin orda toplandıkları saate denk getirin) bi süre sonra yeni yere alışabilirler.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Evim camiyle bitişik. Caminin bahçesine hayvanlar için su koyuyorlar. Bütün sokak köpekleri toplanıyor oraya . Benim köpekte kokularını alıyor sabaha kadar havlayıp duruyor. Dün köpeğimi gezdirirkende 10 tanesi üzerimize çullandı.

Bunlara zarar vermeden ordan uzaklaştırmanın bir yolu var mı? Çünkü saldırıyorlar. Yanlışlıkla köpeğime saldırsalar büyük ihtimalle bir iki tanesinin ölümüyle sonuçlanacak. Bahçe kapısı sürekli kapalı kalmıyor. 6 daire olduğundan.

Cami imamıyla konuşuca birdaha su koymamaları için. Zaten ben uzak yerlere kendimde su ve yemek artığı koyuyorum .

Yalnız alıştıkları için su olmasada gelirler büyük ihtimalle. 

Ayrıca imam koymasa bile cemaat haberi olmadan su koyabilir. Suya ısırgan otu acı biber filan katayım dedim bir kere içerler birdaha gelmezler diye. Buda biraz kötü bir yöntem.

Bu sorun için Belediye'ye başvurman lazım öncelikle Kısırlaştırılmaları için, belediye üstünde durmaz ise Bulunduğun ilin valiliğine bir dilekçe yazman lazım resmi evrak oldumu ilgilenirler.

Bu konuyu imama açmanıda öneririm Cuma namazıda gitti bugün ama bu konuda her gün namazdan sonra vaaz verebilir.

Ben haftaya cumaya kadar ümitsiz kaldım senin ve köpeğin için gerçekten cuma gününe kadar fazla gezinme o taraflarda, Bu arada mahalle bakkalınızıda bu konuda uyar mahallede olan biten herşeyi bilen birinin yorumlaması duyulması daha fazladır .

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Hocam ben ciddi cevap yazdım. Oraya su tabancası resmi mi koydum? Nedir bu bana karşı olan tavrın?

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

konuya gelirsek , 
    senin köpeğin cinsi ne hocam , yavruyken keşke civardaki köpeklere alıştırsaydın ne olur ne olmaz diye.. acı biber vs hoş değil de , zarar vermeden başka yere alıştırmanın tek çözümü imamla konuşup sebebini anlatıp bi çözüm bulanız.. şikayet eder gibi çemkirerek değilde, benim köepkle dalaşıyolar vs diye anlatırsan adam anlayışlı olur bence, belli ki hayvan sever biri.. mesela caminin diğer tarafına alıştırmaya çalışaiblirsiniz.. yalnız köpekler sadece su içtikleri içind eğil bi süre sonra kokularından dolayıda oraya alışmış olabilirler, caminin arka tarafına hem mama hem su koyarsanız bi süre (normalde caminin orda toplandıkları saate denk getirin) bi süre sonra yeni yere alışabilirler.

Hocam onların su koydugu kadar bende yemek goturuyordum onlara karda kışta ac kalmasınlar diye. Ama sonra zamanlarda tahmınıme gore orayı korumaya aldılar sureklı yemek ve su bulduklarından. Benim köpeğim 2 yaşında erkek bir dogo arjantin. Imam hemen arkamızda oldugundan karısı sıkayet etmıs anneme abla cocuklar uyuyamıyor gece dıye. Imamda anlayıslı bırısı konustugumda sorun cıkarmayacaktır zaten En kısa surede ımamla konusucam bıraz daha uzaga koyarım hergun onların yemegını suyunu . Zaten hergun poset poset yemek getırıyorlar benım kopege . Oda cemaatle konusur. Acı biberde fazla miktarda değilyani sadece tadını sevmicekleri seviyede. Düşünmüştüm aklıma bir bu geldi zararda vermek istemiyorum. Artık insanlarada saldırmaya başladılar geceleri. Zaten zarar vermek istesem alırım elime bir sopa salarım benim itide birdaha gelmezler. Dün nerdeyse yaptıracaklardı canıma kastetti serefsızler :D

Edit: Zaten köpeğim aşırı sosyal bir hayvan. Örneğin dün onlarla ilk karşılaştığımızda ıkı tanelerdı oynamak ıcın aglıyordu benım hayvan. Ama 10 tanesi birden sahıbıne saldırınca oda dellendi bir sure sonra. Yoksa sabahtan aksama kadar mılletın kopegıyle tanısın tanımasın kucuk cocuklarla oynayan bır hayvan

Belediyenin pek ilgileniceğini sanmıyorum ama denicem almıcaklarsa hocam

Easx tarafından 31/May/13 20:54 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

konuya gelirsek , 

Hocam onların su koydugu kadar bende yemek goturuyordum onlara karda kışta ac kalmasınlar diye. Ama sonra zamanlarda tahmınıme gore orayı korumaya aldılar sureklı yemek ve su bulduklarından. Benim köpeğim 2 yaşında erkek bir dogo arjantin. Imam hemen arkamızda oldugundan karısı sıkayet etmıs anneme abla cocuklar uyuyamıyor gece dıye. Imamda anlayıslı bırısı konustugumda sorun cıkarmayacaktır zaten En kısa surede ımamla konusucam bıraz daha uzaga koyarım hergun onların yemegını suyunu . Zaten hergun poset poset yemek getırıyorlar benım kopege . Oda cemaatle konusur. Acı biberde fazla miktarda değilyani sadece tadını sevmicekleri seviyede. Düşünmüştüm aklıma bir bu geldi zararda vermek istemiyorum. Artık insanlarada saldırmaya başladılar geceleri. Zaten zarar vermek istesem alırım elime bir sopa salarım benim itide birdaha gelmezler. Dün nerdeyse yaptıracaklardı canıma kastetti serefsızler :D

Buralarda da var öyle köpekler. İnsanı sinir ediyor (:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ya sorma

sadece sokak köpekleri değil

iş yeri köpekleride aynı şekilde sıkıntı yaratıyor

mq çocukları iş yerini korumak için sokağa köpek salıyor

be annesiz ben 3, vardiyaya giderken neler çekiyorum ama

kim xiker marabayı . önemli olan iş yeri güvenliği

polise belediyeye şikayet et deme beyaz masanın haberi var olaylardan sadece ben muzdarip değilim dilekçe üstüne dilekçe verildi ama nafile :(

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

ya sorma

sadece sokak köpekleri değil

iş yeri köpekleride aynı şekilde sıkıntı yaratıyor

mq çocukları iş yerini korumak için sokağa köpek salıyor

be annesiz ben 3, vardiyaya giderken neler çekiyorum ama

kim xiker marabayı . önemli olan iş yeri güvenliği

polise belediyeye şikayet et deme beyaz masanın haberi var olaylardan sadece ben muzdarip değilim dilekçe üstüne dilekçe verildi ama nafile :(

Dediğim gibi hocam belediyenin pek ilgileniceğini sanmıyorum. Hele ki ilgilenicek olsalar dahi haber vermem. Bana yakın tüm barınaklarda uyutma ve işkence olayları çıktı. Öyle muamele goreceklerıne havlayıp dursunlar daha iyi

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Hocam ben ciddi cevap yazdım. Oraya su tabancası resmi mi koydum? Nedir bu bana karşı olan tavrın?

bende gayet ciddi bi cevap yazdım zaten. adam köpeklere çözüm aramış sende öldür demişsin, bende ilerde bigün birileri de senden kurtulmanın yollarını ararsa aynı çareye başvurur umarım dedim. 
    Su tabancası resmi koymadığını bende biliyorum, zaten bende onu vurgulamak istemiştim ama anlamamışsın belli ki.

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Kendini nimetten sayma sana ne tavrı olacak o adamın. Yaptığına karşılık en iyi cevabı vermiş sana.

Anarsistherif...
Toplam Hit: 3284 Toplam Mesaj: 29