folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sokakta Araba Park Sorunu

Sokakta Araba Park Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Evimizin önünde sokakta park edecek yer kalmıyor 2  bina yandaki apartmanın önüne sokağa park ediyorum. Binadan biriside devamlı kim park ederse etsin silecekleri kaldırıyor kim kaldırıyor tespit edemedim, az önce indim arabanın içine kamera koydum pili bitene kadar kayıt eder powerbank takıcam birde uzun kaydetsin diye.

Bu kişiyi tespit ettğimde ne yapabilirim ? Aracımın ön camı küçük taş gelmesi sonrası çatladı, Bir daha kimsenin sileceklerini kaldırmasın diye kişiyi tespit ettğimde malıma zarar veriyor diye polise şikayet edebilir miyim silecek kaldırıyor ilerde kim bilir ne yapabilir diye tutanak tutturabilirim miyim camımı çatlatmış filan gibisinden?

Bu tür salak insanlarla uğraşmak istemiyorum ama kendileri kaşınıyor.Başına gelen yada önerisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Silecek kaldırmalarının sebebi hatalı park hocam. Onu şikayet etsende çok bişey çıkmaz.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Silecek kaldırmalarının sebebi hatalı park hocam. Onu şikayet etsende çok bişey çıkmaz.

Biliyorum hocamda hatalı park etsem haklı diycem bina önü L harfi gibi düşün ben L harfibib alt kısmına park ediyorum I kısmında giriş var hiç kimseyide engellemiyorum. Kısaca buraya kim park ederse etsin kaldırıyorlar etmeyin dercesine.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Beterin beteri vardır. Bizim apartmandaki adamın yerine kim park ederse adam istisnasız silecekleri kırıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Allah baska keder vermesin dostum amin 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Polis evimin yada garajimin onune park yapmislar dedigide ilk olarak sunu soruyor. Parkyapmak yasak yada garaj onu park yapmak yasak yazisi varmi diye soruyor. Yoksa bisi yapamiyoruz demisti. Yada salladi bilmem orasini.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Cama not bırak cesareti varsa kendi arar seni.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam aynısını trafik polisleride yapıyor gözümle gördüm 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Arabaların park sorununu geçtim Ankara'da kaldırıma park edenler yüzünden, kaldırımda yürünmüyor. Köyden indim şehre gibi yolda yürüyoruz bazı yerlerde.

Engelli vatandaşları sikleyen zaten yok onların bir gün ahı bir tutacak ki sormayın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Bizim apartmanın önüne park edenlerin sileceklerini kaldırıyordum simdi camlarina yumurta kırıp kurumaya birakiyorum. Yakin tarihte cami kıracağım. Yasal olarak hiç bir yaptirimda bulunamazsın çünkü orası otopark değil.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı

Hocam aynısını trafik polisleride yapıyor gözümle gördüm 

Sokaklar otopark değildir hocam. Ev alirken otoparkli ev almiyorsan araba da almayacaksın. Bilirsin benim boyle radikal yaklaşımlarım var ama işe şu yönden bakmak lazım kimse senin araban yüzünden kaldırımdan vaz geçmek zorunda değil veya yolunun üzerinde senin arabani çekmek zorunda değil.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 5127 Toplam Mesaj: 33
araba park araba sokak parksorunu