folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Son Dakika: 1 Helikopter Düşürüldü

Son Dakika: 1 Helikopter Düşürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

Az Önce ırak yerel kaynaklarına dan aldığım habere göre bir kobra tipi helikopter düşürüldü. henüz sıcak bir gelişme olduğu için olayın tam ayrıntıları verilmedi.

Irak Yerel kaynakları .

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu itler'de ramboyu geçti...neyle düşürüyorlar bunlar koskoca helikopterleri ...şahsen inanmadım bu habere !

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek

şaşırtıcı :|

bu kobraların yüksek manevra kabileyiti yok mu

yani uyduruk bi roke atarla vurulamaz die biliorum

tabi güdümlü füzel değilse :| 

"Murid" Değil "Murit"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

ya ırak yerel haberlerine inanmayın :@

bizim iletişim kurumlarımız veya genel kurmay böyle bir açıklama yapmadığı sürece ben bu habere inanmam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

daha kesin birşey yokken ortalığı karıştırmayın

elbet açıklardılar 

punto cero
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    kaynagın guvenılırgı ne ? abd ıraktan cekıldı... al buda benım kaynagım.... tsk nın uaryısını dıkkate al "bızım acıklamarımız dısında hıcbır haber resmıyet ıcermemektedır" kuzey ıraga bakarsan turk askerı sıvıllerıde vurdu....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Haber asılsızdır İnşallah. Bu arada bizim müridler Türkiye'deki gazetecilerde daha hızlı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

işler kızışıyor arkadaslar...dikkat ederseniz son zmanlarda bu durum Türkiye mizin ceveresine bakarak da olaylar hızlanıyor.Bu durum 2. dünya savaşını hatırlattı bana.savaş yakın zamanda.acele etmeliyiz.Aklıma birden Atatürk'ün hastane deki hali geldi.

Bi gün Atatürk hastanede yatarken tabi hastalık zamanı sene 1938.Dönemin başkanı İsmet İnönü.Elinde 3. beş yıllık kalkınma planlarıyla Ata nın odasına geliyor.Atatürk diyor:" Gel İsmet.otur da anlat bakalım".İsmet İnönü Atatürk'ün yanına geçiyor ve anlatıyor.Paşam işte şunları bunları yapacagız,dediklerinizi gözden geçirdik panlarda bunlar var ...diye anlatırken Atatürk te bir yere odaklanmış şekilde İsmet Paşa nın okuduklarını dinliyor.Ve Camdan dışsrı bakarak :

" Çabuk olun.Acele edin.Ufukta bir dünya harbi görüyorum.Bunları yetiştirin.ilki yakında olacak.Digeri de yakın zmandadır.Çabuk olun..." diyor.Atatürk gerçekten çok farklı bir liderdi.Şu anda çok üzülüyorum.çünkü tam da denge siyaseti izlenecek bir dönem.Ülke gerçekten iyi değil arkadaslar.Sonumuz hayır olur.Ne deyim.Atatürk gelmez ama Bari Özal olsaydı ya.Özal hallederdi.Allah mekanlarını cennet etsin.Kalanlara akıl fikir versin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    Kaynak ne kadar güvenli bilmiyorum amma bu tip durumlarda özellikkle yerel kaynaklar pek uyduruk haber vermezler. bildiğim kadarıyla uçaklar korkutma amaçlı alçaktan uçuyor. bu durum doğru olma ihtimalini artırıyor

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Irak kaynaklarına bakarsan türkiye 1oooden az askerle girdi bölgeye.düşürülmüş olabilir mi ,evet olabilir.ısı güdümlü stinger füzeleriyle,ama böyle bir haber yok.ayrıca imran sözüm sana.dikkat ediyorum da forumda iki de bir aslı olmayan pkk propagandası haberler yayınlıyosun.kötü niyetlisin demiyorum ama biraz daha duyarlı ol.orada yakınları bulunan insanları düşünerek yaz,psikolojik savaşa alet olma.ayrıca ne helisi düştü o da belli değil.abd helisi ırakta mı düştü türk helisi k.ırakta mı?kaldı ki ırak hükümeti nerden bilicek bunu?ırakın bölgede adam akıllı gücü bile yok.yalan haber gibi geliyo.imran dediklerimi unutma,kasıtlı yaptığını düşünmeye başlıycam yakında.
Toplam Hit: 2670 Toplam Mesaj: 21