folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Son Dakika: 1 Helikopter Düşürüldü

Son Dakika: 1 Helikopter Düşürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    herifler daga doçka uçaksavar çıkartmış siz neyle vurmuşlar diyorsunuz.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek

bencede asparagas bi haber

ama olabilirde amk ipnelerinde herşey war çünkü.

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Irak kaynaklarına bakarsan türkiye 1oooden az askerle girdi bölgeye.düşürülmüş olabilir mi ,evet olabilir.ısı güdümlü stinger füzeleriyle,ama böyle bir haber yok.ayrıca imran sözüm sana.dikkat ediyorum da forumda iki de bir aslı olmayan pkk propagandası haberler yayınlıyosun.kötü niyetlisin demiyorum ama biraz daha duyarlı ol.orada yakınları bulunan insanları düşünerek yaz,psikolojik savaşa alet olma.ayrıca ne helisi düştü o da belli değil.abd helisi ırakta mı düştü türk helisi k.ırakta mı?kaldı ki ırak hükümeti nerden bilicek bunu?ırakın bölgede adam akıllı gücü bile yok.yalan haber gibi geliyo.imran dediklerimi unutma,kasıtlı yaptığını düşünmeye başlıycam yakında.
    herifler daga doçka uçaksavar çıkartmış siz neyle vurmuşlar diyorsunuz.  arkadaşın dediği gibi.

San gelince oksi. Allah sonumuzu Hayretsin. diyecek laf yok. belki sen de biraz düşünürsün.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    eyv ıslah etsin.dai uçak savar  kullandın düşürdün o kadar kolay değil.doçka uçak savar gördün mü?o uçak savarı piyadelere karşı kullanmaları daha mantıklı.ne kadar büyütüyosunuz bazı şeyleri doçka uçak savarmış.tipik bir militan silahı.etkili olabilir mi evet olabilir ama büyüttüğünüz gibi değil ne bir mk rapier ne bir atılgan kms ne bir i-hawk.mermi atıyo bildiğin,büyük mermi.tresppit edildiği anda cobra ağzına sıçar onun.ben gördüğüm şeyi söyledim imran halaö da arkasındayım.beni arkadaşlarısktret orda yakınları olanlar var onları düşünerek haber koy.ayrıca dağa uçak savar çıkarmış lafı komedi.çıkaıcak tabi doçkayı ne sandınız anlamadım gitti anti-balistik sistem mi,yukarıda saydıklarımdan mı,nike hercules mü ne?bildiğin tüfek.ağır makineli tüfek olarak ta piyade çatışmasındak ullanılabilen bir silah.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    eyv ıslah etsin.dai uçak savar  kullandın düşürdün o kadar kolay değil.doçka uçak savar gördün mü?o uçak savarı piyadelere karşı kullanmaları daha mantıklı.ne kadar büyütüyosunuz bazı şeyleri doçka uçak savarmış.tipik bir militan silahı.etkili olabilir mi evet olabilir ama büyüttüğünüz gibi değil ne bir mk rapier ne bir atılgan kms ne bir i-hawk.mermi atıyo bildiğin,büyük mermi.tresppit edildiği anda cobra ağzına sıçar onun.ben gördüğüm şeyi söyledim imran halaö da arkasındayım.beni arkadaşlarısktret orda yakınları olanlar var onları düşünerek haber koy.ayrıca dağa uçak savar çıkarmış lafı komedi.çıkaıcak tabi doçkayı ne sandınız anlamadım gitti anti-balistik sistem mi,yukarıda saydıklarımdan mı,nike hercules mü ne?bildiğin tüfek.ağır makineli tüfek olarak ta piyade çatışmasındak ullanılabilen bir silah.
    tmm tmm demek istediğim . Alah Sonunu getirsin biran önce.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Haber asilsiz olabilir, umarim asilsizdir.. genel kurmay baskanliginin veb sitesini her an kontrol ediyoru... ki cok gec yayinliyolar....

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    tabiki bu konuda çok fazla asılsız haber gelecektir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben bu yerel kaynak olayını dağlıca baskını sonrası çatışma haberleriyle test ettim.

pkk yandaşı haber kaynaklarını ve türk medyasının haberlerini anı anıda takip ettim. ve birbirleriyle kıyasladım.

bahoz erdalmıdır nedir ne ag cocugu ise; o açıklama yapıyordu 30 küsür türk askeri yaşamını yitirdi felan die.

bizimkilerde yalanlıyordu.

doğruyu zaman gösterdi. şükürler olsunki 30 şehid görmedik.

eğer 30 şehidimiz olsaydı o olayda kesinlikle haberimiz olurdu değilmi?onca medya vsvs.. kesin haberimiz olurdu.

demekki bu haber yalandı=bu dangalakların haberlerine inanmamak lazım.

garipsediğim ise; bunca yalana rağmen bu dangalaklara inanıp peşinden gidenler var. insan bu kadarmı kaz kafalı olur.

az önce bi haberlerini daha gördüm.okurken tüylerim diken diken oldu. ama önceki asparagaslarından dolayı yalan olduğunu düşünüp kendimi teselli ediyorum. 

helikopter olayına gelince; düşmüş olabilir. düşsün umrumda değil şahsen, yeterki bi tane askerimizin kılına bile zarar gelmesin.

ben vergi ödemeye enflasyona zamlara razıyım. helikopter dediğin neki. yeterki askerlerimizi Rabbim muvaffak etsin.analar ağlamasın.

sonuç olarak o dümbüklerin haberlerine inanmayalım. okursak bile bunları yaymayalım hemi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    @imran abi lütfen bir daha bu kaynaklardan haber alıp yayınlama, başlığı görünce birden içim karardı Allah a şükür yalan kaynakmış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek
    roj tv de altyazı geçiyo 1 kobra helikopteri düştü 35 türk askeri öldürüldü 15i kontrolümüz altında felan die ... ii palavra sıkıyolar.. bide pkknın hiçbi kaybı yokmuş nasıl oluyosa artık.
Toplam Hit: 2667 Toplam Mesaj: 21