Sovyetlerin İnsan Robotu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

İnternette kendilerinin biorobot adını koydukları bir proje koydum.Aynen robocop tarzı bişey yapmayı denemişler galiba.Köpekle yapılan testin fotoğrafları falan aşağıda.Sovyet zamanındaki teknolojiye bakarsak yapmış olma ihtimalleride var doğrusu.

Aşağıdaki fotoğraflarda gövdesi olmadan köpeği sadece başla canlı tutabilmişler.

s

s

s

s

s

ss

Dış basında deneyle alakalı haber

s

ss

s

s

s

s

Kaynaklar

http://true-robots.livejournal.com/297467.html

http://masterok.livejournal.com/923150.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu arada çalışmayı yapan dünyada ilk organ naklini bulan doktor Sovyet bilimci Vladimir Demihovdur.

Kendisi bir köpeğin kafasını başka bir köpeğe naklederek iki köpeğide 1 aydan az bir süre hayatta tutabilmiştir.Köpeklerin aynı bedende resimi.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Demihov

s

Abi Sovyetler bilimde de,sporda da zamanında Amerikayı çok fena tokatlamış bence.Amerika sadece çığırtkanlık yapıyor.Reklamını çok iyi yapıyor.Aynen alttaki resimde görüldüğü gibi :))

s

u235 tarafından 08/Eyl/13 01:08 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gercekten bunlara inaniyor musun ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theagartaman
    theagartaman's avatar
    Erkek
    köpeği kobay olarak kullanmışlar galibada insanın kafası kesip oraya koymak pek mantıklı gelnedi bana (normal sartlarda) bunun yerine ironman deki gibi bir zırh üzerine çalışmak daha mantıklı geliyor.

bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

teorik olarak düşünmüşlerdir ama pratik olarak yapabildiklerini sanmıyorum. ama sovyetin o zaman teknolojide abd den ileri olduğunu biliyorum

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ne kadar gerçek  tartışılır belki bunlarda reklamdir ama bu rusyadan korkulur amk ne yapacakları hiç belli olmyr komunist herifler aq :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Polis,gbt için durdu bi gece.Muhabbet sohbet derken adam başladı : ''Ruslar insandan insan yapmıştır,içine ruh koyamamıştır.Yahudiler geçmişe adam ışınlamışlar,geri getirememişler'' Adamın dedikleriyle sonra 1 ton makara döndü :D O geldi aklıma konuyu görünce :D haa mavi marmara olayında,ışın silahı kullanarak adamın birini kolundan vurmuşlar,adamın kolu 1953'e gitmiş.Bi de bu vardı hahahha :D polisler müptezel galiba :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı

Polis,gbt için durdu bi gece.Muhabbet sohbet derken adam başladı : ''Ruslar insandan insan yapmıştır,içine ruh koyamamıştır.Yahudiler geçmişe adam ışınlamışlar,geri getirememişler'' Adamın dedikleriyle sonra 1 ton makara döndü :D O geldi aklıma konuyu görünce :D haa mavi marmara olayında,ışın silahı kullanarak adamın birini kolundan vurmuşlar,adamın kolu 1953'e gitmiş.Bi de bu vardı hahahha :D polisler müptezel galiba :D

ahahjdfsklfmlşsddmsf :D 

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Konuyu nie ciddiye almadığınızı anlamadımda adamların yaptıkları delillerle ortada.İnanamayacak bişey yok.

Robot projesi belki gerçekleşmemiş olabilir ama çift başlı köpek,maymun ve vücudsuz köpek projeleri başarılı olmuş.

Adamlar bunları 50 sene önce yapmışlar.Bizim doktorlar şimdi yeni yeni yüz nakli yaptıkları için sevinçden havai fişek atıyorlar :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

O zamanlar amerika ile sidik yarısında idiler , kim daha üstün vs. Hatta Amerikalılar ısı abarttı aya filan çıktılar . Sonuc olarak amerika prodüksiyon olarak daha üstün olduğunu kanıtladı 

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu şey gerçek diye biliyorum. tabi sadece köpek kafasını kısa bir süre yaşattıkları gerçek.

robotu kontrol edecek şekilde monte etmeleri bugün için bile fazla uçuk.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 7884 Toplam Mesaj: 44