Spor Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

15 yasındayım 1 aydır falan body yapıyorum çevremden boyun kısa kalır vb.. seyler duydum gercekliği varmıdır ? 1.74 falan boyum birde body bırakıp basketbol a baslasam yasım icin daha mı iyi olur ?

Anime - Manga
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

Zachariah bunu yazdı:
    -----------------------------

15 yasındayım 1 aydır falan body yapıyorum çevremden boyun kısa kalır vb.. seyler duydum gercekliği varmıdır ? 1.74 falan boyum birde body bırakıp basketbol a baslasam yasım icin daha mı iyi olur ?

body'i saçma buluyorum.normal bir spor yapsan çok daha sağlıklı olur.basketbol'u antrenmanları falan düzenli yapıcaksan yararlı olur.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

ayrıca ekliyeyim futbol veya basketbol oynamam ve cokta bilmemde basketbolda atıs falan atabiliyorum sadece futbol topa vuramam :)

Anime - Manga
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Senin yapabilecegin body antremanlarınla boy falan kısalmaz.Basket oynarsanda en fazla 5-6 santim uzarsın. Onuda mutlaka düzenli olarak yapmalısın.Annenin ve babanın boyuna yakın bir boyun olucaktır. 10-15 santim fark edebilir beslenmene ve gelişmene baglı.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

yaşına göre body iyi olmaz. seviyorsan basketbol, futbol sevmiyorsan yüz veya koş sabahları

. . .. . ... .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

hocam koşu ve ip atlama ikiside süper spordur.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

rajooonn bunu yazdı:

Senin yapabilecegin body antremanlarınla boy falan kısalmaz.Basket oynarsanda en fazla 5-6 santim uzarsın. Onuda mutlaka düzenli olarak yapmalısın.Annenin ve babanın boyuna yakın bir boyun olucaktır. 10-15 santim fark edebilir beslenmene ve gelişmene baglı.

Anne baba kısmı hariç  +1.Valide hanım 1 65 peder bey 1 75 ben 1 87 :| İstisnai vaka olabilitem de var tabi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:

rajooonn bunu yazdı:

Anne baba kısmı hariç  +1.Valide hanım 1 65 peder bey 1 75 ben 1 87 :| İstisnai vaka olabilitem de var tabi.

İyi bakmışlar demekki sana git, anacığının ellerini öp.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:

rajooonn bunu yazdı:

evdeki en uzun birey benim :| 1-2 cm kadar uzunum babamdan galiba :) ayrıca yüzmede bilmiyorm :S buraya siz yazdıkca ne cok sey bilmedigimi ögrendim :| lanet olsun :|

Anime - Manga
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Sana tavsiyem basket oynarken ayak bileklerine kum torbası bağlamandır.2 kila veya 1,5 kilo olması yeterli.Intersport'ta falan satılıyodu.Boyunu daha çok uzatır.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Boyun kısa kalmaz.

Ek ürün kullanma.

Set sayısı arttır. Ağırlık arttırma!

Sporun her türlüsü faydalı yeter ki doğru yap.

Solak Cerrah
Toplam Hit: 2692 Toplam Mesaj: 23