[?]Steam Hediye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar geçen gün arkadaşıma steamden cs go hediye ettim. Fakat 2 gün oldu hediye piyasada yok.

Envanterimdeki hediyelik oyunu mail adresine yolladım. Arkadaşım da aldı aktif etti fakat oyunlarında gözükmüyor.

Çok içli dışlı insanlar olmadığımızdan bilemiyoruz. Bir ince ayrıntısı falan mı vardır bu olayın acaba ?

Sonuç olarak oyun piyasada yok. Supporta yazdık cevap da yok.

Bilen eden var mıdır ?

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

support 2 haftadan önce cevap yazarsa şanslısın. Muhtemelen bug olmuştur. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ben hediye olarak alırken listeden arkadaşı seçtim ödemeyi yaptım oldu bitti abi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@yunusdogan

hocam arkadaşın hiç oyunu olmadığı için arkadaş olarak ekleyemiyormuş. ben de bulamadım profilini acemilik oldu biraz. mail adresine yolladım direk.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı

@yunusdogan

hocam arkadaşın hiç oyunu olmadığı için arkadaş olarak ekleyemiyormuş. ben de bulamadım profilini acemilik oldu biraz. mail adresine yolladım direk.

arkadaşın 5 dolarlık veya 5 lira da olabilir. bir harcama yapması gerekiyor çömezlikten kurtulması için :)

ama sırf çömez olduğu için hediye ona gitmemiş olabilir mi bilmiyorum belki.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

mesele oyun almaksa

https://www.humblebundle.com/

şurdan 1 dolarlık bi oyun paketi bulup alsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı

@yunusdogan

arkadaşın 5 dolarlık veya 5 lira da olabilir. bir harcama yapması gerekiyor çömezlikten kurtulması için :)

Abi oyunun kendisi 6 liraydı ben almadan önce zaten.

Böyle salak bir iş olabilir mi ki :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Steam milletin hesabını güvene almak için paralı  oyun almayanlara arkadaş eklemeye izin vermiyor. Oyun hediye göndermek için hediyeyi maille gönderip alan kişinin mailden hediyeyi kabul etmesi lazım. Hediyeyi aldıktan sonra arkadaş ekleyebilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Steam milletin hesabını güvene almak için paralı  oyun almayanlara arkadaş eklemeye izin vermiyor. Oyun hediye göndermek için hediyeyi maille gönderip alan kişinin mailden hediyeyi kabul etmesi lazım. Hediyeyi aldıktan sonra arkadaş ekleyebilir.

o arkadaş ekleyemiyo ama sen onu ekleyebiliyosun

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı

@yunusdogan

Abi oyunun kendisi 6 liraydı ben almadan önce zaten.

Böyle salak bir iş olabilir mi ki :/

hocam adamlar steamden sürekli hesap açıp bir şekil yapıp hesabı çalmaya çalışıyorlardı. banada denk geldi ben de şikayet ettim öyle bir kaç tane.

sonrasında steam kısıtlama getirdi bkz. http://oyungezer.com.tr/haber/40993-steam-5-dolar

• Arkadaşlık daveti göndermek
    • Grup sohbeti başlatmak
    • Yeşil Işık, Atölye ve incelemelerde oy kullanmak
    • Market'e katılmak
    • Tartışmalar'da sıklıkla mesaj yazmak
    • Seviye yükseltmek
    • Koleksiyon Kartı elde etmek
    • Atölye'ye içerik eklemek
    • Web API kullanmak
    • Tarayıcı kullanmak
    • Mobil sohbet kullanmak

ama hediye alamaz diye bir kısıtlama yazmıyor :) arkadaşın mail adresine bir baksın illaki mail gelmiş olması lazım. gelmediyse hemen steam ile iletişime geç mail at veya şurdan ulaşmaya çalış.. https://support.steampowered.com/

paran kalmaz yani her türlü alırsın. en kötü geri iade etme sistemi var paranı. verdiğim linkte var. paranı geri iade sini iste. ve şikayetini de yaz.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

o arkadaş ekleyemiyo ama sen onu ekleyebiliyosun

Denedim olmamıştı.

Toplam Hit: 2629 Toplam Mesaj: 12
steam hediye counter strike