folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder (STOK TÜKENDİ) Siparişler Alınıyor. Ballar Satışa Çıktı Hayırlı Olsun.

(STOK TÜKENDİ) Siparişler Alınıyor. Ballar Satışa Çıktı Hayırlı Olsun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Kargo olayını hallettim. Ucuzkargo.net üzerinden gönderim yapılacak. Ptt kargo ile çalışıyorlar. İsteyeceğiniz ürün miktarına göre değişen kargo ücretleri ne kadarsa yarısını biz yarısını alıcının ödemesine karar kıldık. En fazla 7-8 lira tutuyor. Örneğin 3.5 lira biz 3.5 lira alıcı ödeyecek. Bal kg ücretlerinde değişiklik yok. Daha hızlı sipariş için whatsapp grubu kurdum. Sipariş tamamlandıktan sonra gruptan çıkabilirsiniz. Linkini konuda paylaşmak istiyorum ama forum yasaklarına takılır mıyım sizce? Forum için sorun olur mu whatsapp grubu linki paylaşmam? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Hocam süzme bal için konuşuyorum. Sıfır şeker diyebilir misin?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

PTT kargoya çok güvenme hocam 6 aya teslim edebilirler. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

Evet bende bunu bekliyorum çünkü babam şeker hastası.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    Wort bunu yazdı

Ablamda kargo göndermek için bu siteyi kullanıyor.Paketleri var 40 kargoya site 30 lira para alıyor ptt ile indirimli ve kapıda ödemeli gönderiyor.Burayı inceleyebilirsin.

https://www.sanatkardan.com/paketbilgi

Bir bakınayım hocam güzel bir seçenek gibi duruyor. Çok teşekkür ederiz desteğin için :) 😊 

Özel gönderi modülü sadece ve sadece sanatkarlarımızın E-Ticaret satışlarının gönderileri için geçerlidir. Diyor hocam. Elişi, sanat ürünleri satışı için mantıklı sözleşme. Benim için sanırım bu iş yaş. :) 

El işi sanat ürünü yazdığına bakma önemli değil.Müridin yazdığı ucuzkargo.net baktımda sistem aynı işliyor.Benim sitede aylık 100-200 kargo çıkarırsan avantajlı oluyor onun haricinde fiyatlar hemen hemen aynı sayılır.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    makets bunu yazdı

Evet bende bunu bekliyorum çünkü babam şeker hastası.

Tabi ki şekersiz hocam. ALLAH acil şifalar versin. Şeker hastalarının bal yemesi durumunda şekersiz de olsa tatlı olduğundan bi etkisi olup olmadığını bilmiyorum açıkcası. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gerçek bal bildiğimiz beyaz şekere göre daha çabuk kanda çözülür. Buda daha düşük insülin seviyesi demektir. Ancak bu tutupta şeker yerine kaşık kaşık bal yiyebilirler demek değil. Doktora danışmakta fayda var. Şeker hastalığının şakası olmaz. İleri ki evrelerde vücuttan uzuv kesilmesine kadar yolu var. Kanser 1, şeker hastalığı 2.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Gerçek bal bildiğimiz beyaz şekere göre daha çabuk kanda çözülür. Buda daha düşük insülin seviyesi demektir. Ancak bu tutupta şeker yerine kaşık kaşık bal yiyebilirler demek değil. Doktora danışmakta fayda var. Şeker hastalığının şakası olmaz. İleri ki evrelerde vücuttan uzuv kesilmesine kadar yolu var. Kanser 1, şeker hastalığı 2.

ALLAH yardımcıları olsun. Acil şifalar nasip etsin. Zor iş. Sağlık nedir iyi bilirim ben. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

250gr gönderiyon mu onu de hele :D

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ptt kargo hızlıdır her köy demez kent demez her yere zamanında ulaştırır. O yönden iyi bir seçim olmuş. 

Bu arada uslubunuz ve yaptığınız işe saygınızı çok takdir ettim. Hayırlı satışlar bol kazançlar dilerim.

Toplam Hit: 11749 Toplam Mesaj: 93
bak arıcılık hasat aşkale kargo erzurum arı