folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Su Aboneleği Alıcam, Tavsiyeler Ve Ücretler?

Su Aboneleği Alıcam, Tavsiyeler Ve Ücretler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Evime Damacana su aboneliği alıcam, hangi ürünü almayalım ?

Ücretler, kalite ve kampanyalar hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Burada olan markalar, bildiği kadarı ile ; Erikli, Nestle, Korusu, Alaçam, Şeker Su bilmediğim de vardır mutlaka...

Bu doğrultuda ücretleriyle beraber hangi markayı tavsiye edersiniz?

Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

amk bi damacana suyudamı danışıyon :)

paran varsa erikli al yoksa paranın yettiğini al :D amk hepsi aynı yere dökülmüyomu

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok, erikli içiyoruz şirkette her ürünün tadı aynı değil.

o yüzden tadı güzel ve uygun fiyatı kullanan varsa diye sordum.

suyu da mı soruyorsun, evet son su olaylarından sonra soruyorum...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

erikli yada nesle diğerlerinin hepsini denedim nerdeyse hiç birinde düzgün tat yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    aboneliğe vereceğin parayı benzine ver git kendi suyunu kendin doldur köylerde falan vardır öyle yerler ankaradaysan adres veririm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Erikli ve Nestle'nin içimi çok yumuşak. Fakat yumuşak su tüketiminin bağışıklık sistemini zayıflattığı kanıtlandı. Bu sebeple diğer markalara yönelmeni tavsite ederim.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    BiUyeOlamadim bunu yazdı

Erikli ve Nestle'nin içimi çok yumuşak. Fakat yumuşak su tüketiminin bağışıklık sistemini zayıflattığı kanıtlandı. Bu sebeple diğer markalara yönelmeni tavsite ederim.

İyiki suyu bile sormuşum ;) Güzel faydalı bilgiler geliyor...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    aboneliğe vereceğin parayı benzine ver git kendi suyunu kendin doldur köylerde falan vardır öyle yerler ankaradaysan adres veririm

adam ben uğraşmayım su kendi gelsin diye abonelik alıyo sen git köyden doldur diyon. ayrıca su alacam diye konu mu olur amk

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Ben doldurur getiririm hocam Beykozun mis gibi serin dağ suyundan, damacanası 10 TL :)

Gel bili bili gates
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    ucenmi bunu yazdı

erikli yada nesle diğerlerinin hepsini denedim nerdeyse hiç birinde düzgün tat yok

adam akıllı su tatsız olur zaten. suyun tadı olmaz.

tadı varsa katkı vardır (doğal gelen maddeler ya da sonradan eklenen klor gibi)

kullandığınız suyun pH'ı 7.3'e yakın ancak biraz yüksek olmasında fayda var. 7.4 - 7.5 gibi.

kanımız bazik, azıcık bazik olmasında yarar var :)

su getirme dersinden bilgiler

ek olarak ben erikli'yi beğenmiyorum, zaten pH'ı aradığım seviyelerde değil 8 civarıydı.

en son edit: iç gitsin hocam birini bu kadar kurcalamaya gerek yok.

su getirme hocamız (prof) zaten türkiyede tanındık birçok markanın bile içmeye elverişli olmadığını söylemişti.

kasmaya gerek yok.

yazmiyim dedim de dayanamadım gene :)

http://uyumluyasam.com/questions/372/i%C3%A7me-suyu-al%C4%B1rken-nelere-dikkat-etmeliyim

google'ın gücüne de biraz inanalım

YekteranBaymedir tarafından 24/May/13 13:08 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Erikli

Hayat

Pınar madran

Bunların içimi rahattır. Eğer ben sert su severim diyorsan kalsiyum oranı yüksek sulara bakabilirsin. Tabi bunun için her markayı gezip içindeki maddelere tek tek bakman en fazla kalsiyum içerenini alman gerekir.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1144 Toplam Mesaj: 15