Şu Büyük Saldırı Ne Oldu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla hoja anlayan anlar anlamayanda fazla kasmasın zaten anlayamaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya şimdi 3 saat sonra gelseler bana deselerdi 200.000 dedik ama 300.000 site hackledik...

ben onlara yine aynı tepkiyi veririm...

Müslümanlık yada Milliyetcilik adına yapılan bu tip işler herzaman boş işlerdir.

Son 1-2 senede açılan tüm hack gruplarının ortak "misyonunun" milliyetcilik,peygamber,din,iman olması şaşırtıcı.Akıllara hemen yahu bunlar reklam peşindelermi? sorusu geliyor...

Ayt açıldığı sırada gelip(stan,ir2,holy,rene wardı ve Tahribat.Com kapalıydı hosttan dolayı,tahrip forumda konuşuluyordu) biz askeriz işte elimizde askeri güç var.şöle böle dediklerinde 4 gün taşşak geçmiştir.beklenende oldu ,reklamlarını milliyetcilik üzerine kurdular.

Cw senelerdir reklamını Ülkücülük ve Müslümanlık üzerine kurdu.oda reklamını ordan yaptı.tabi reklam yetmez boyalıda olması lazım lame lame davs la vs bu işi bilmeyen "gariban","cahil" ayakcı "lamer" tayfasının gözüne girdi...

Tek işi tüm gün malezyada,venezüellada iis.4.0 host aramak olan bu arkadaşlar,dışardan bakıldığındada görülürki linux adına bildikleri tek şey shellde gcc -c exploit yazmaktır.

Hah yiğidi öldür hakkını yeme çok delikanlı adamlar da oldu gördüm ama kaç taneki???

Şimdi gelelim olayın müslümanlık ve milliyetcilik boyutuna.Bu DİNCİ arkadaşlar öle bi hawa oluşturdularki yaptıkları her indexin başına ALLAH YOLUNDA HACK,DAVAMIZ ÜLKÜMÜZ vs gibi denyo denyo şeyler yaza yazaa milletin beynini yawaş yawaş sikmek sureti ile olayın felsefesini,hack felsefesini siktirler...

3 kuruşluk ezikliklerini açtıkları hack sitelerinde müslümanlık,peygamber sevgisi altında sattılar Şerefsiz köpekler..

Bunlar o kadar adi insanlarki şehitleri kullandılar ve yaptıklarının Bİ BOKA YARAMADIĞINI SENELERDİR GÖRMEDİLER!

Yapılan bu indexler dielimki REKLAM DEĞİL!

yani %100 inancları için yapıyolar o bile kolpa bi boka yaramıyor,

Ben Fransız bi iş adamıyım dielim?

SAbah bi telefon efendim sitemiz hacklenmiş kim müslüman hackerler ee ne diorlar kemküm hımm eski haline alın hemen.

Eee sonraa ne oldu??

Snn basında çıkacağın 2 sutun haber müslümanlığın kaybolan itibarını gerimi getirecek.oraya "turkish hackers" yazman satılmışlığı ülkenin itibarını geri getirecekmi?

HAYIIIRRR

Eğer çok bi bok yapmak istiyorsanız verin kafa kafaya,açın bi site gerçekleri yazın.

Bu işler index atmakla olmaz.

Açın bi site Müslümanlığın güzelliklerini yazın.

Türkiye'nin kara çarşaflı iran yönetimi gibi olmadığını gösterin.

Dayayın Spamı madem çok vatan seversiniz bunu yapın ulan!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    elini bosa yormusun anti herkes anlamak istedigini anliyor haci.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    haklısın anti başkada bişe yazamıyorum aklıma gelmiyo

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    walla beni ilgilendirmiyor,yazıdada ilgilendiren bi kısım göremedim zaten.Ama işte anlamak isteyen anlıyor nasıl isterse... Olaya devletin din hakkındaki bakış acısını gösterdim yazdım orda ama sen yanlış anlamışsın.

Türkiye dediğin zaman ayşe,fatma akla gelmez Devlet yönetimi gelir.Sen biliyormusun bugün bi çok avrupalı bizi iran gibi sanıyor?

Tüm kadınlarmızı başı kapalı sanıyor?

Bunu yahoo'nun chat sayfalarında onlarla konuşarak görebilirsinizde.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    recep çok haklısın anlayan anlıyo ahanda yukardaki gibi anlayanlarda oluyo bunlara kıcından anlayan diyorum ben

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Antikky Benim Yazacaklarımın Hepsinin Sen Yazmıssın Piyasada Cogunlukla Lamer Sitesi Hepsi Diyor Bzim Arkdamızda Devlet Var Ordu Var Ne Oluyor Bir Bok Oluyormu Olmuyor.Madem Arkanda DEvlet var Ordu VAr Gitte Siber Orduyla Calıs A.g alayı Göt Bunların.

Gecen AYT'den Cok Sevdigim Bir Arkdasım Daha Önce Cw deydi.Adamlar gitmiş Coldhackercıların fotograflarını gencnesil.org dan indirmiş ee biz bu adamların bilgisayarlarına bok girdin a.k nereye giriyon tuvaletemi giriyon saten o fotografların hepsi gencnesil.org'da vardı (Holyonede Hepsi Var Ben Gönderdim) Daha sora bu herifler daha sübyan denilemeyecek yastaki cocukların adreslerini okullarını polise vermiş a.k bu insanlığa sıgarmı düsün
    ATATÜRK'CÜSÜN Gitte O Cocuklara Nasihat Ver Gidip Polise Vermekle Sağa Sola Yalakalık Yapmakla Hiç Bir Bok Elde Edemezsin Ancak Adın Yalaka OLarak Kalır

Ha Bunların Aralarında İyi İnsanlarda Yok Deil Ama Bu İNsanlar Bir Elin Parmaklarını GEçmez

To Be Or Not To Be
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bunlar kurtlar vadisiyle iyice moda girdiler amk....gecen ayt bizim realkurd u oldurme planlari yapiyordu :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Ya Compu Sen Ne Dion A.k.Adamlar Bizim ReaL_KurD Heyf Die Bi Eleman Var Onula Real kurd Aynı Kişiler Diyorlar.Elmanın Resmini Kurda Gönderdim Kurd Tripe Girdi A.k

SAka Maka Eleman Bizim Kurddan Daha Yakısıklıydı :D :D

To Be Or Not To Be
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Antikky çok güzel yazmışsın eline koluna parmaklarına sağlık. Bunlarla uğraşmayın kendinize bir alan seçin ( web/sistem/veritabanı ) vs. bu alanda gelişin, güzel projeleriniz fikirleriniz olsun ülkeye katkı sağlayın. Ve bu açık kaynak (özgür) bir proje olsun daha da çok katkı sağlamış olursunuz. Ülkemizde windows sömürgesini yıkmamız gerekiyor ama malesef bunu bazıları anlamıyor/anlamak istemiyor..
Toplam Hit: 4979 Toplam Mesaj: 41