folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şu El Aletini Yapabilecek Babayiğit Aranıyor

Şu El Aletini Yapabilecek Babayiğit Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

İşyerimden ayrılmamış olsam halleder yollardım ama yakın zamanda yardımcı olmam zor.

Sanayide yada metal bölümü olan meslek liselerinde isteğini çözebilirsin. Zımba yada punch istediğin aletin ismi.

Uzun ömürlü olması için uç kısımları ısıl işlemde sertleştirmelerini istemeyi unutma.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_genclik06
    asi_genclik06's avatar
    Erkek

Ankara da Ostim de sorduracagim iş için değil ödev tamamlanacak diye iş için diye sorarsak kimse oralı olmaz 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam aliexpresste ovalin istedigin gibisi yokmus hakliymissin ama sana sunu buldum: 

https://www.etsy.com/listing/654481169/custom-triple-ovalsquarerectangular-hol

Daha pahali ama istediginiz sekli size ozel yaparim hatta cizim bile atabilirsiniz diyor 

Alternatif olarak aliexpresste custom hole puncher diye aratarak saticilara bu istedigimi yapabilir misiniz diye sorabilirsin, ornek

https://s.click.aliexpress.com/e/bA6BMTQY

///hocam bu arada etsy dukkani acmadiysan mutlaka acmalisin 

Hatta yaz geliyor passport coverlar yapmalisin! Nasil kapis kapis gider uh

izzmarit tarafından 13/Şub/19 19:55 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Ben olayı tam anlamadım nasıl bişey olacaksa 3d de basılan bişeyse yapalım. Çabuk kırılır diye korkularım var.yinede ölçülere göre stl dosyası oluşturulursa ücretsiz çıkarıp gönderebilirim. Denersiniz :)

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hadi konuyu hic okumadin fotograflari da mi gormedin o mu o :D

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Cüzdan çanta kalıbı yapan bıçakçıların işi bu ikitelli de Aymakop da benim çalıştığım kalıpçı var normal kuş gözü filan var da bu şekilde oval zımba varmı elinde bilmiyorum daha önce oval olana hiç ihtiyaç duymadığım için sorma gereği duymadım, bir kaç gün içerisinde kalıp yaptırmak için gideceğim unutmazsam senin için sorarım, en kötü ihtimal yukarıda arkadaşlar link vermiş ordan zımba ları alırsın herhangi bir kalıpçıya yaptırırsın. Eğer kalıpçıların elinde bu çeşit zımba varsa yarım saatlik işi var yarım saatte yaptırırsın teslim alırsın. Nerdesin bilmiyorum ama ıstanpanı hazırlayıp Aymakoop u veya aykosan ı gezersen bulursun  

Edit. 

Fotoları daha ayrıntılı inceledim şimdi üstteki iki foto dakini yaptırabileceğini sanmıyorum ama 3. Resim yani kemerin üzerindeki olanı yaptırabilirsin ( oval kuş gözü zımba varsa) 

oliWeR tarafından 13/Şub/19 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

Mail adresi yada telefon no yaz hocam.

soldat tarafından 14/Şub/19 11:45 tarihinde düzenlenmiştir

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hocam bu çok ugrastiracak bir parça, 

Uçların sulanmasi lazım, sert olması lazım. Yoksa 3 tane kesersin korelir. İçini telde kesip, dışını cncde yapmak lazim. 

Sapı kolay. 

2bin lira altına cikmaz. 

Edit. 

Ambalaj makinalari için bıçak yapan yerler var. Onlar ilgilenir muhtemelen. 

Kaan tarafından 14/Şub/19 12:02 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mi band kayışım yapabilirmisin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 5530 Toplam Mesaj: 38
deri kordon